bugün

(#20752682) entry si ile ya düşerse umudunu kendine yaşatan yazar.
Hoş gönüllü yazar.

profesyonel cayci için birlikte bağdaş kurmuş ağlıyoruz.
nick altını canlandırmak için başkalarının nick altına entryler giren garip yazarımızdır.
iyi geceler dilenmesi gereken yazar.
akepe temalı 900lü hat.
nickinin olay birşey yapmayıp bir filmde geçmesi olan sözlük yazarı.
(#20805465) haklı yazar. akpliler genelde satırla falan saldırmayı seviyor çünkü.
--spoiler--
müebbet hapis cezası alan şovmen gazeteci. allah'ım dualarımı kabul etti. şimdi ordan hükümeti düşürmeye çalışsın bakalım.
--spoiler--

allah onun dualarını kabul etseydi gök'den * yağardı yazarı...
Son dönemde nerde kusmuk görsem sahibi çıkan bitki.
nickine bakılırsa burada sıklıkla çaylaklığa şutlanan trollerden birinin fake hesabı. tıp kazanmış diyenler bir entrylerine göz atın. bildiğin liseli.
arak başlıkları yakalayan yazar. takipçi adam. evet.
morganize isler tarzı entry girme kampanyasından habersiz ota boka atlayan yazar. ayrıca morganize isler e önerilen başlıkların herkes tarafından doldurulduğunu bilmeyen yazardır da.

(#20819486)
is playing deniz seki - aşkına doyum olmaz.
is playing soner sarıkabadayı - insan sevmez mi?
rüyasında beni çaylak yaptırıyormuş.

aniden bi uyanmış, kocaman nah işareti.

valla ben demiyorum o diyor.
ebced hesabına göre bu rakamlar bir hamam oğlanını işaret ediyor. acemiyim ama karıştırıyor da olabilirim.

bu arada bir yazar-mış.
8 haneli sözlük sifremin ilk 7 hanesi.
bob marley ile uzaktan akraba olan yazardır. kan bağı olduğu için bob marley öldüğünde kendisine bir tutam saç miras kalmıştır.
adam troll un ağababası. popüler olmak için sözlükte kim iyiyse veya hit se o adamın nick altına yazıyor. yapmış olduğu iftiralar delikanlı raconuna ters düşen hareketler. evet buradan bu yazarın kim olduğunu açıklıyorum komunistimam ın ta kendisi. ve böyle bir başlık açarak eşini sözlükte lanse etmesi ne kadar zayıf biri olduğunu belgeliyor. sözlükte yazar olmasam da günlük 1 saat yazarlar takip edildiği an dışarıdan olup bitenleri çok rahat görebiliyorsun. ahanda yazdığı yorum (#20672626) nolacak şimdi.
aslen giresunlu yazar. online olmasının tek sebebi.
fuck body ilanında telefon hattını satın aldığı yılın yapmak istediği işle ne gibi ilgisi olabilir diye merak ettiğim seks- man.
aslen kastamonu cide'li olan sex angel.
(bkz: 11 ağustos 2013 galatasaray fenerbahçe maçı/#20873985)

dediği çıkmış uzman yazar.
(#20889228)

Ekşi sözlük'e alınmadığından mütevellit her yazısında ona buna sallayan kıskanç yazar. Amk ekşi sizin gibileri alır mı lan? Anca burada 3-5 bir şey yazıp egonuzu tatmin edersiniz. Yalnız iyi bir çocuk olursa onu da aldıracağım, söz veriyorum.

Sırasını takip etsin şimdilik, agucuk gugucuk.
orijinal bi yazardır efenim. ayrıca skor tahminleri de tutar. iyidir iyi.