bugün

65 ytl lik biletlerden alamayanlara soğuk bir bardak su içirmiş olan konserdir.
bizlere heavy metalin en iyi temsilcilerini dünya gözü ile gösterecek olan konser. aynı zamanda "biletimi aldım bekliyorum" modunda gün saydığım muazzam konser. efendim malum öğrenci milleti. çoğu zaman çayın yanına simit koyamayan bendeniz yemedim, içmedim lakin o bileti aldım.
bu arada ister görgüsüz deyin ister başka bir şey bilemeyeceğim. zira bileti neredeyse ütüleyip evin en nadide köşesine kaldıracağım, o derece.***
setlisti belli olan konser. a touch of evil, victim of changes gibi tipik konser parçaları yok. rastgele

1. Yeni Şarkı 2. Metal gods 3. Eat me alive 4. Between the hammer and the anvil 5. Devil's child

6. Breaking the law 7. Hell patrol 8. Yeni Şarkı 9. Dissident aggressor 10. Angel 11. Hellion / Electric eye

12. Rock hard ride free 13. Sinner 14. Painkiller 15. Hell bent for leather 16. Green Manalishi

17. You've got another thing coming
metallica konseri ve uni-rock festivalinin gölgesinde kalan, asıl dinleyicileri de olmasa kimsenin takmayacağı büyük heavy metal grubunun konseri.*
biletleri sömürülmüş konser. yalnız 1. Kategori kalmış, 80ytl.

ayrıntılar;
Judas Priest
tarih : 13.07.2008 21:00:00
mekan : Turkcell Kuruçeşme Arena
iptal olmayan konserdir. haftaya bugün bu saatlerde bizi havalara uçuracaktır.
ntvmsnbc sayesinde %50 indirimli olaraktan hacı olacağımız konserdir. herkese hayırlı olsun.
indirimli biletler için ayrıntılı bilgi.
http://www.rakunroll.com/...imli-bilet-ister-misiniz/
akabinde 13 temmuza girmemizle saatler kalmış konserdir.

to night; obey the priest!!!
rob halford un giydiği aliminyum folyo ve elindeki asasyıla istanbul u kutsadığı gece olarak tarihe geçmiştir...
(bkz: hacı olmak)
girişinden bitişine kadar hayranlıkla izlediğim konser olmuştur. rob amcanın türk bayrağını öpmesi, scott travisin muhteşem davul şovuyla bizleri mest eden bir konser olmuştur. rob amcanın motosikletle sahneye gelişi de ayrı bir güzellik katmıştır konsere. 1 saat 40 dakika sürmüş ancak bünyelere az gelmiştir ayrıca. gelecek priest konserlerinde telafi edebilmek dileğiyle.
Judas Priest'in seyirciye kamyon gibi çarptığı konserdir.
scott travis in kick i ve ian hill in bas gitarı sayesinde gitarları ve sevgili rob amcamızı duyamadığımız konserdir. belkide ben en önlerde olduğum için duyamadım arkaları bilemiyorum. bol güneşli geçen bir 8 saatlik bekleyiş ve sonucunda oluşan amele yanıkları, kapılar açıldıktan sonra geçmek bilmeyen yaklaşık 2.5 saat, bol alkol ve kaçınılmaz sonucu olan baş dönmeleri ve sık tuvalet ziyaretleri, breaking the law da yaşanan ezilme tehlikesi v.b. şeyleri yaşatan ama rob halford un prophecy ile sahneye girişi, electric eye, breaking the law, painkiller v.b. gaz şarkılarda seyirciyi coşturması, sahneye türk bayrağı getirmesi ve onu defalarca öperek büyük bir saygı gösterisinde bulunması, hell bent for leather için sahneye harley ile çıkması gibi mükemmel olaylar ile her türlü yorgunluğumuzu ve baş dönmemizi unutturan, hayatımızda kanlı canlı priest elemanlarını görmemizi sağlayan mükemmel konserdir.
40 milyona bilet alarak içeriye girdiğim konserdir.canlı performans olsun,rob halford'un yaşına rağmen bozulmayan sesi olsun,scott travis'in davulu ağlatması olsun bunlar güzel şeylerdi.konseri izleyen tam 8000 kişi vardı.kapıda beklenirken bir ara ogün sanlısoy,şebnem ferah gibi ünlülerle de karşılaşılmıştır.a touch of evil,night crawler,the ripper,living after midnignt gibi şarkıların çalınmaması hayranlarını üzdü ama türkiye'deki heavy metal camiası için önemli bir olaydı.ancak hacı olmaya tam olarak iki adım kalmıştır.

(bkz: iron maiden)
(bkz: wacken)
rob halfordun türk bayrağıyla şov sergilediği dinletidir. içeride 5 milyona bira satılması ortamı nezihleştirmiştir.
gerçeklerin yazılması mübah olan konserdir. vip olmaması ile yaşanan rezaletten, ses sistemindeki sorunlara ve buradan da playlistin daha saçma parçalarla doldurulamayacağı gerçeğiyle yüzleşilen konserdir. anılarımızdan süratle çıkartılan yerine judas priest 1984 live konseri hızla yerine doldurulmuştur.
setlist'i şu şekilde olan konser.

1- Dawn Of Creation
2- Prophecy
3- Metal Gods
4- Eat Me Alive
5- Between The Hammer And The Anvil
6- Devil's Child
7- Breaking The Law
8- Hell Patrol
9- Death
10- Dissident Aggressor
11- Angel
12- The Hellion / Electric Eye
13- Rock Hard Ride Free
14- Sinner
15- Painkiller
16- Hell Bent For Leather
17- The Green Manalishi
18- You've Hot Another Thing Coming

bu da konser kritiği: http://www.rakunroll.com/...k-olan-grup-judas-priest/
ülkemizde gerçekleştirilmiş en sağlam konserlerden biriydi şüphesiz. nostradamus üzerine yapılması ayrı bir hoş olmuştu. gerçi setlist'te o albümden 2 şarkı * * vardı.
konserin kuşkusuz en güzel görüntüsü: http://666kb.com/i/bjej98uwyn9o07sy6.jpg