bugün

(bkz: drogba)
sahasında kalkan kupaya rağmen boş düşünen fener taraftarı düşüncesidir.
anlık durumlara bakarak yapılamaycak durumdur. geçen sene 10 puan farkla diğer takım şampiyondu, bu sene takımlar yer değiştirdi. önemli olan istikrar güne bakmamak lazım.
Benim bildiğim aramızdaki ezeli rekabet Kadıköy'de 4-3 lük maÇta bitmişti .ne zaman fb bizi 10 kişi ve kalecisiz yenerse ezeli rekabet tekrar başlar.
son hafta maçları ile şampiyon olmak eze eze şampiyonluk ise eğer, 13 puan farkla olmaaaak..... artık anladın işte. *
tanım: ne oldum delisi taraftarın gerçekçi düşünmemekte ısrar ettiği başlık.
rakibinden 10 puan fark yedikten sonra puanların yarıya indirilmesine rağmen şampiyon olamayan, şampiyon olsa bile şampiyonlar ligine gidemeyen gitse dahi bi başarı elde edemeyen takım taraftarı rekabetten bahsedebiliyorsa gayet de bahsedilir efendim.
sesli güldüren durumdur.
Takımların tarihini bilmeyenlerin, sadece gördüklerini yorumlayanların, düşünemeyenlerin, fiziksel olarak algılaya bildiklerinin sonucunda söyledikleri ezik bir cümledir.
denir.benim beklediğim açıklamayı mahmut uslu yapmış.burada ''sahanızda gupa galdırdık öhö öhö'' diye böbürlenen tiplere tokat gibi bir cevaptır.

ertem şener:mahmut bey beşiktaşı yenerseniz olimpiyatta şampiyonluk turu atıp kupayı ister misiniz ?
mahmut uslu:olur mu güzel kardeşim öyle şey ? fenerbahçenin öyle adetleri yoktur.rakibimize saygımız var bizim.öyle bişeye izin vermeyiz.

diyodu ya sayın botoks:''gassarayın öyle aşağılık adetleri yoktur''.bizde kendisine aynısını söylüyoruz fenerbahçenin öyle aşağılık adetleri yoktur.rakibimize saygımız vardır.taraftarının mutsuz gününde.
2011-2012 sezonunda şu meşhur süper final döneminden 3 hafta önce 13 puan fark fenere 21 puan fark da beşiktaş a atılmıştı. süper final e ise 22 puan beşiktaş 9 puan fenerbahçe farkıyla girildi. ezeli rekabet 1996 daki o stada dikilen bayrak üstüne 2012 de kaldırılan kupa ile bitmiştir. 3 yıldır sesi solugu çıkmayan şikeci köpekler bugün konuşmaya başlamış. 4 yıldızlı formamızdan isteyen olursa şimdiden sipariş versin 2015 haziranında cıkıyormuş.
saçma bi tesbittir.

ezeli rekabetin ne olduğunu bilmeyen bazı amsalakların söylemi, mabet dediğin o bok çukurunda kaldırılan kupayı unutma kuş beyinli taraftar.