bugün

lüks bir araç patlamış. işlek bir caddede. onunla birlikte de birkaç araba patlamıştır illa ki.
Allah yardımcımız olsun.
Günler haftalar öncesinden bilinen patlama. Ve hala bir zafiyet var. Şimdi özel bir yorum yapacağım: Şimdi eğer ankara'da kadar özene, bu kadar güvenliğe rağmen gene bomba patlıyorsa, orada sorun içerde de aranmalı. Açıkca söylemek gerekirse: "köstebek olma ihtimali yüksek" diyorum.
Sen geberince görürüz orospu. (Kivilife)
Başkentine sahip çıkamayanlar Ülkeye nasıl sahip çıkacak!!! Yandık Ulan yandık!!!
ölenlere allah rahmet eylesin yaralılarada allah acil şifa versin.
sırada 20 mart var.beddualara hazırlar.
Guvenlik toplantinizi sikeyim sizin. Basimizda boyle dertler varken avrupa birliginin gonderecegi bi yigin teroristide kabul edecekler. Saka gibi bir hukumetimiz var. Yazik vallahi yazik bu ulkeye.
Tanim: Devam filmininde gelecegi olay.
Edit: o deilde ankara (ulkemizin baskenti, odak noktasi, en onemli stratejik nokta) da bile insanlar her saniye olum tehdidi altinda. Nasil bir hayat bu sozluk.
ölenlere rahmet yakınlarına sabırlar diledigim patlama. halkının kanıyla beslenen yaratıkları sahiplenen halkimiza geçmiş olsun.
bbc nin haberine göre 27 ölü 75 yaralı olan patlama. teröre lanet olsun, basiretsiz hükümetin getirileri işte...
Büyük acılar bunlar. Büyük acılar. Alıştırmaya çalıştıkları acılar. Yarın daha büyüğü. Daha büyüğü derken bir bakmışız Suriye olmuşuz. Bugün tembelliğimden Kızılaya gitmedim ama haftaya yine oradayım. Allah milletimizi, bizi, ülkesine sahip çıkan herkesi korusun.
görsel
işte böyle sayın seyirciler.
Korkuyla , kalp çarpıntısı ile yaşamaya mahkum edilmek üzereyiz. Yeter artık demekten başka çaremiz kalmadı. Ankara'da sokağa çıkmaya korkar olduk. Dakikalarla ölümden kurtulan tanıdıklarım için şükür etmeye başladım.
Telefonlar kesilir,sevdiklerine ulaşamazsın onlar sana ulaşamaz. insanlar korkuyla yaşamaya alıştırılıyor. Evet her an ölümle karşı karşıyayız.
Dışarı çıkma dedi mesela babam telefonda. Korkmuş ulaşamayınca çünkü ya Kızılay'daysa diye. Nasıl çıkmayacaksın. Çıkmasan nolur ya da ? Bombanın patladığı yer Ankara'nın merkezi. Binlerce insan her gün işine gidip gelirken ordan geçmek zorunda. Ne yapalım uçarak mı gidelim işimize ya da işe mi gitmeyelim.
Yazıklar olsun.
Bahar gibi bir Ankara gününü karanlığa gömenlere yazıklar olsun.
çiğdem tarafından -yani 8 kilometre öteden- da hissedilmiş olan patlamadır.

zöge: pkk lı orospu evladı eksilemiş.
iki ucu değil bin bir ucu bklu bir değneği tutmaya çalışan masum halkımın uğradığı saldırıdır.
sinirden başımı döndürmüş patlama.

ayda 2 bomba patlayınca artık insanda yazacak kelime kalmıyor. yemin ediyorum ki sinirden ellerimi sıkmaktan güç kalmadı bende şu an. devam edin, verin oyları gerizekalı mahlukatlar sizi. sizinle aynı ülkede doğmama sebep olan kaderimi sikeyim.

şimdi biri çıkar zayiat yok der. siz de hangi el hareketini çekeceğinizi düşünürsünüz.
bazıları yazmış ki "hükümetin ne suçu var, şimdi onların yanında olmalıyız, suç patlamayı gerçekleştirenlerde".

e be amk çocuğu terör tabii ki terörlüğünü yapacak. Senin görevin bunu engellemek, bunu da bir değil iki değil, üç değil, dört değil, defalarca başaramıyorsan siktir olup gideceksin.

iyi amk o zaman nasıl olsa gol atacaklar diye kaleye kaleci koymayalım.

Ulan şöyle dişlerimi sıkıyorum, yumruğumu sıkıyorum, kan beynime gidiyor, başım zonkluyor.. sonra şu evreni, gezegenleri, yaşam formlarını düşünüp kendi kendimi rahatlatmaya çalışıyorum.

Ayrıca; ölenlere rahmet dilemiyor, patlamayı yapanları kınamıyorum!! Artık bu süslü laflardan nefret ediyorum.

Sadece geride kalan gözü yaşlı yakınlara başsağlığı ve sabır diliyorum.
ankaranın göbeğinde yaşanan gözdağı mı desem, yıldırma mı desem ne desem bilemediğim patlamadır. ve içişleri bakanıyla mitin başındaki adamın varlığını sorgulatır.
bir başkent düşün ki sen o başkentte 3 patlama yaşansın kısa sürede ve hala asayişten sorumlular dursun yerinde. ne angut olduk biz böyle be.
he, bahçeli devletin çalışmalarıyla da yakın zamanda buralarda da yazamayacağız haberiniz ola.
herkesin aklını başına devşirdiği günlerde buluşmak en büyük hayalim.kendinize iyi bakın.
bugün 18:45'te ankara güven park'ta yaşanmış üzmüştür.

ölen arkadaşlara allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralı arkadaşlarada acil şifalar diliyorum. bu ülkeyi bu hale getirenlerede allah belasını versin diyorum.
ne yazayım şimdi ? buraya siyasi içerikli entryler girmemeye çalıştım, sevmem zaten siyaset. bu saldırının siyasi bir açıklaması olamaz, hangi ideoloji böyle bir saldırıyı meşrulaştırabilir ? allah belanızı versin lan. bugün ygs vardı. kardeşim de girdi o sınava. ankara da sınava giren çocukların bir çoğu sınav stresini atmak için aileleriyle, arkadaşlarıyla kızılay a gitmiştir. tam da eve dönüş saatinde meydana geldi bu olay. aklım almıyor. daha fazla yazmak istemiyorum. canım acıdı, bu kadar.
daha ne kadar burnunuzun dibindeyiz istersek meclisi bile havaya uçururuz mesajı verilecekte bizim hükümetin anlama kanalları bunu kavrayıp ona göre hareket edecek merak ediyorum.
beraberinde yeni bir yayın yasağı getirmiş patlama. daha ne kadar yok sayıcaklar ??? tüm dünyanın bunları yayınladığından da habersiz olamazlar... fransa'ya gider yapan ülkenin başkentinde 6 ayda bu 3. patlama. ülkeyi bok götürüyor. kimin eli kimin cebinde belli değil. bu ülkede ölmeden yaşamak bence büyülü bişey.

pc: ölmeyen arkadaşlarımın haberini aldığımda buna sevindiğim için üzülüyorum, ne acı.
ülke suriye ye dönmüş. mıt her zamanki gibi uyuyor.
Kürt ya da islami terörlerden biri... Kiniyoruz!!
Lan 3 Maç Kaybetse, Takımının Teknik Direktörüne Küfreden insanlar, Ülkenin 10 Yıldır Anasını S*kenlere Ses Çıkartmıyor.
Millete artık aylık asgari ücret + bomba veriliyor. Yaşa uzun adam
içim yanıyor, acıyor. Üzülüyorum.

Artık birilerine "iyisin değil mi?" diye Sormaktan utanıyorum.

"yaşıyorum, hayattayım,güvendeyim." gibi kelimeler bile içimi rahatlatmıyor.

Her patlamanın ardından o an'a şahit olmuş yaralanan ve hatta ölen arkadaşlarımın yaşadıkları göz önüme geliyor.

Huzursuzum.
güncel Önemli Başlıklar