bugün

Bütün istanbul'u kapsamadığı kesin bu yağışın zira Bostancıda kayda değer birşey yok.
13 aralık 2010 kocaeli kar yağışından sonra başlamıştır. kıskandınız tabi.
kar sevenlerin şu anda ankarayı kıskandıkları aşikardır.. zira ankarada lapa lapa kar yağmaktadır.
Kartalda görülmeyendir. beni çocuk gibi pencerenin önüne dikmiştir. özlemişim beyazı.
hava yolunu etkilememesi için dua ettiğim kar yağışıdır.
teslim olcaz la yarın.
olurda hava limanında 5 saat kadar sonra "uçak seferleri iptal edildi" denirse;
tv de havalimanını birbirine katan bir gerizekalı göreceksiniz.
bilin ki o benim.
gaziosmanpaşa da şu an için hersey yolundadır. (bkz: söz sende burcu)
an itibari ile beyoğlu'nda kar değil yağmur yağmaktadır.
--spoiler--
son zamanlarda en çok şikayet edilen konu, yağış ile alakalı başlıkların artması yönünde.

- gün ay yıl şehir yağmur/kar yağışı - düzeniyle çok sayıda başlık açılmakta.

arkadaşlar kars, erzurum, bursa, ankara, istanbul gibi birçok şehrimizde kar ya da yağmur yağmasının üzerinde durulacak bir konu olduğunu düşünmüyoruz. aksi halde her gün benzer başlıkların açılma ihtimali oluyor. bir yazar, bir şehrin yağış durumu ile ilgili başlık açtıktan sonra, diğer yazarlar da bunun altında kalmayıp, kendi şehirlerinin yağışından bahsediyorlar ve sol frame'in içeriği hava durumu haberlerini aratmayacak biçimde şekilleniyor.

bugüne kadar açılmış başlıkları temizlemeyi düşünmüyoruz ancak bundan sonrasında ya başlığı sileceğiz ya da ilgili entryleri, başlık uyumsuzluğu yaratmadığı takdirde o şehrin başlığına taşıyacağız.

izmir'de kar yağarsa bunun başlığı açabilir. hatta ben açarım. bu ve bunun gibi alışık olmadığımız doğa olaylarının başlığını elbette açabilirsiniz.

25 ocak 2010, pazartesi 15:04
moonlight sonata
--spoiler--
şu başlığı açıncaya kadar biten kar yağışıdır.nerede o eski kışlar.