bugün

(bkz: 11²)
artık yeni düzenlemeler sonucu sefer güzergahı konak - bostanlı vapur iskelesi önü şeklinde kısalmış olan otobüs seferi.
izmirde mavişehir konak arası otobüsüdür . vapur korkusu olanlar varsa karayolundan Karşı'ya geçebilirler bu otobüsle.
neden bilmiyorum ama bu otobüsü seviyorum ya. hem en lük otoları buraya vermelerinden kaynaklanıyo olsa gerek.
Ankara da yaşanan bir zulümdür.
ankara'da duraklarda sürekli yolu gözlenen ama bir türlü gelmeyen otobüsün numarasıdır.
60*2 = 120 120 +1 = 121.
bostanlı iskelede beklerken nedense dakikalarca gelmeyen otobüstür. sevinç pastanesi önünde beklerkende her zaman ayakta kalcağınız otobüstür.
121 in tersi.
türk telekom arıza kayıt servisi. ücretsiz olması dolayısı ile; cep telefonlarından aranıp bir test servisi olarak kullanılabilmektedir.
telefon arıza ihbar numarası
mavişehir-konak arsında çalışan her zaman dolu olan otobüstür. geçenlerde alsanacaga gitmek için duraga gittim ve abartısız 45 dk otobüs bekledım yaa. daha sonra sinirden kudurmuşken eshot un merkezini aradım ve 2 dk sora otobüs geldi ve tabi ben aradım diye gelmedi ama benim gibi 20 kişi arasa belki bunlar düzelebilir. ayrıca genelde dershaneye giden ögerncilerin bindigi ve hafta sonu ksk maçı çıkışlarında beleş binilen(yanlış şeyler bunlar ama bu adamlar düzelmez)teyzelerin rahatsız olup indigi ilginç otobüstür...
onbirin karesi