bugün

referanduma evet diyen bünyenin fazla makarna yemekten ötürü zeka seviyesinin ortalama 147 olduğu tespitini yapabilecek bünyenin önermesidir.

ha birde evet diyenlerde zeka seviyesinin bu kadar üst seviyede olmasında dağıtılan kömürün çok kaliteli olmasının da etkili olduğu görüşü mevcuttur.

edit : başlık başa kaldı.
oldukça yüksek bir zeka seviyeleri vardır.evet demek için bahane üretmek zorunda olmayıp, insanları da bir yalanı inandırmanın peşinde koşmayan ve koşmayacak olan insanlardır.
herkesin seçim hakkına saygı duymakla birlikte evet diyen kesim eğitim sevileri düşük veya maddi çıkarlarını ön plana çıkaran insanlardır. kandırılmaları uyutulmaları kolay olan kesimdir. bu yüzden olacak ki hayır diyenler biraz daha bilgili insanlardır.
verilen evet oylarını vatana ihanet olarak algılayan bir varlığın zeka seviyesiyle paralel bir zekaya sahiptir efenim.
kimseyi vereceği oy yüzünden zeka hesabına tutmak istemem. ancak mecliste anayasa değişikliklerine hayır oyu vermeyenlerin halktan hayır oyu vermesini istemesini karaktersizlik kabul ediyorum. önce kendileri hayır diyebilmeliydi.

oylamaya katılmayarak hayır oyu vermediler çekimser kaldılar. gün gelip biz değişikliğe hayır oyu vermedik diyebilirler. vermediler de...
evet diyenlerin zeka seviyelerinden oldukça fazladır.
aptal olduklarını sanmıyorum, lakin siyaset konusunda cahil olduklarını düşünüyorum, bunda da malesef, tek yanlı ideolojinin hüküm sürdüğü eğitim sisteminin payı büyük.
başımda huniyle gidip oy vermeyi düşünüyorum. mezardaki arkadaşlar kalkmış geliyorlar evet diyeceklermiş, ama mezardakilerin sadece evet deme hakkı varmış neyse ben nasıl olsa hedelehödölö'ye verecem. ay allahım inşallah karedir! amin.
birilerini illa aşağılamak gerekmez herkesin zeka seviyesi hemen hemen aynıdır zaten, zaten kimse albert einstein değildir burada, sadece insanlar arasında fikir ayrılıkları olabilir kafa karışabilir filan bu da gayet doğal bir şeydir, ama bunu gelipte gerizekalının teki zeka seviyesi diye yorumlayamaz. hayır diyen de evet diyende aynı zekadadır. birinden biri muhakkak hata yapıyorsa da bu hiç bir insanın hatasız olamayacağı gerçeğini hatırlatmaktan başka bir şeyi meydana çıkarmaz.
çok düşük olduğu aşikar olan şey.
Bir kişinin zeka seviyesinin verdiği oyla değerlendiren insanınkinden daha fazladır.
(bkz: erke dönergecine inanan ulusalcıların hayır demesi)
..evet diyenlerden yüksektir.
12 eylül darbesinden hesap soracağız onun izlerini sileceğiz deyip
12 eylül darbesinin getirdiği "hsyk" yı kaldırmayan değişikliğe evet diyenlerin zekasından kat be kat üstün seviyededir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar