bugün

galatasaray'ın çok rahat bir psikolojide çıkacağı maçtır. uzun yıllar sonra ilk defa galatasaray sinir stres olmadan kadıköy deplasmanına gidiyor. özellikle sabri ye dikkat edin derim.

http://muzipcuce.com/imag.../12032012_225653_5722.jpg
Galatasaray yönetiminin jeneratörü yanında götüreceği maçtır.
şampiyonluğu ilan ettikten sonra medyanın galatasaray'ı pohpohlamaya başladığı karşılaşma. sene boyunca bu kadar övgüler yağdırmadınız amk.. ne oldu da son iki gündür "ben böyle takım görmedim." ayakları yapıyorsunuz? fatih terim tehlikenin farkında ama medya çok pis şişiriyor galatasaray'ı. inş. bir an önce şampiyonluğu unutup derbiye hazırlanmaya başlarlar.
galatasarayımız 1-3 kazanacağı karşılaşma olacaktır.

dip not : şampiyon gönderdiniz şampiyon geliyoruz.

dip not 2 : ışıkları söndürmeyin de drogbayı falan izlersiniz.
fenerbahçe'nin hardcore yapacağı maçtır.
galatasaray'ın yapabileceği iki şey var: birincisi yedeklerle çıkıp formalite maçı yapmak, ikincisi tam kadro çıkıp feneri yenip 2. liğini elinden almak.
mevcut duruma göre galatasarayın en az 2 farklı galibiyeti ile sonuçlanabilecek bir maç, iddaacılar gs galibiyetine çok yüklü gireceklerdir kanımca, fenerin savunması sağlam diyenlerin gs akınlarında götlerinin 8 attığını göreceğiz pazar günü, sabırlı olun yavrucaklar, kuru kuru sikecez.
galatasarayımızın inleteceği maçtır.
--ALINTI--
R.Madridi Tuttunuz ; Schalke 04 Tuttunuz ; M.united Tuttunuz Soruyorum Size SEKiZTAŞLILAR Hafta Sonu Derbide Hangi Yüzle Bizi Tutacaksınız
--ALINTI--
elimde türk telekom kombine kartımın olduğu bir sebebten dolayı gidemeyeceğim ve ilgilenenlere kartımı makul bir fiyata bırakabileceğim maç. eskişehir maçı ile beraber. ilgilenenler mesaj kutusunu canlandırabilir.
aykut kocaman kalacaksa fenerin yenmesini dilediğim maçtır. not a gerek yok sanırım.
formaliteden öteye gitmeyecek bir maçtır malesef.
galatasaraylilar'in galatasaray'i, akli basindaki fenerbahceliler'in de galatasaray'i destekleyecegi mactir. beşiktaşlilar da madrid bayraklarini kapipip schalke 04'u destekler diye tahmin ediyorum.. enteresan mac.olacak vesselam.
galatasaray ın şampiyonluğu kazandığı için çirkeflik yapmasına gerek olmayan maçtır.
bugün eskişehirspor fenerbahçeyi yenerse, fenerbahçenin kazanacağı maç olacaktır. ama yok fenerbahçe eskişehiri eler de kupada finale kalırsa berabere biter.
yani diyor ki: galatasaray kazanamaz.

adetten not: galatasaraylıyım.
aklı başında galatasaraylıların takımlarının kaybetmesini dileyeceği karşılaşma. dur yine emin olamadım. çok git gel yapacak bu konu maç sonuna kadar. ama kazansak üzülmeyeceğiz galatasaraylılar olarak. niye, o lanet fobinin üstesinden gelmiş olacağız. bir de galatasaray için hedef her zaman her şartta kazanmaktır. kaybetsek yine üzülmeyeceğiz, kaybedersek aykut devam edecek muhtemelen. ama fener çok iyi oynasa da 2-1 kazansak. ne aykut gitse ne de maçı kaybetmemiş olsak fena olmaz mı idi.

fenerli dostlara da bir çift söz: uefa başarınızı kutluyoruz, daha iyi yerlere gelebilmenizi istiyoruz avrupa da el ele kol kola, centilmence. ama aziz varken hiç içimizden gelmiyor fenerbahçe'yi avrupa arenasında bile olsa desteklemek. hakikaten hepiniz katılıyor musunuz çok merak ediyorum aykut'un galatasaray'ın saha dışında gücü var sözlerine. her mağlubiyet sonrası bize saldırması hoşunuza gidiyor mu? tekrar ezeli rakip ebedi dost olabilsek keşke içinizdeki irlandalılardan kurtulsanız da.

bir de ne olur bu sefer stadı yakmayın, çalışanı engelleyin ne olursa olsun. ironi yapmıyorum, dalga geçmiyorum. yakılan stad yine sizin kulübe yaptığınız maddi katkılarla, formalara ödediğiniz paralarla tamir edilecek. milli sermayemiz boşa gitmesin. çarçur eden çok adam var zaten.
cüneyt çakır'ın yöneteceği maçtır.
fenerbahçe için şampiyonluk maçıdır.
Galatasarayı yenmek=şampiyon olmak.
bunu biz uydurmuyoruz fenerbahçeli dostlar söylüyolar.
Fenerbahçe için şampiyonluk maçından da daha önemli maçtır.
Galatasaray'ı yenmek>şampiyon olmak.
şampiyon takıma dolmuş fenerbahceli'lerin bolca galatasaray'lıları tekmeleyeceği maç olacak. Sneijder 4 week head injury.
fenerbahçeliler için sezonun en önemli maçı çünkü galatasaray' a karşı oynayacaklar.

galatasaray için ise ligin 33. maçı.
bazı fenerbahçeliler için kazanmak şampiyonluktan önemliymiş. eminim ki aklı başında fenerliler bile gülüyordur buna. gerisi için ise galatasaray kobrayı çıkarıp kafalarına kafalarına vuracaktır.
şikeci, çirkeflerin gs yi yenerlerse şampiyon alacaklarını zannettikleri maçtır.
galatasaray için çok rahat maç. 2 derbi oynamadan şampiyonluğunu 10 puan fark ile ilan etmiş bir takımın bu maça konsantre olması, adnan polat döneminde olabilirdi belki. artık vizyon değişti. real madrid'lerle, manchester'larla sezon geçiren bir kulübün, "kadıköy atmosferi" falan olayları ile motive olması ve maça asılmasını beklemek komedi olur. tabii ki futbolcular, ligtv, tff "büyük maç derbiler hep farklıdır" tarzında yorumlar yapıp, heyecanı devam ettirmek isteyecekler fakat selçuk inan, burak, muslera "bitse de gitsek" maçı oynayacaklar. çünkü önlerindeki hafta arena'da kupa.
Kuyt un Burak ile Selçuk a sorular soracağı maç olacaktır;
- bjk için mi oynuyorsunuz, sanki ikinci siz mi olacaksınız?

Cevap malum;
- puan durumuna baktın mı kuyt?