bugün

yorgunluk, rehavet, eksikler... bence bahane değil. biz geçen yıl tosic ve beck ile şampiyon olduk.

ayrıca oğuzhan ve cenk tosun da aşırı rahatlık ve gamsızlık gözlerden kaçmadı.

kendinize gelin.
Tosic denen sığır yüzünden puan kaybettiğimiz 283672. Maç. Yeter artık be kardeşim. Mitrovic var rhodolfo var ersan var yeter artık bi sıktır ol git be.

Ayrıca benficanin taliscayi kiralamasina şaşıranlar bu gece artık yanıtıni almıştır saniyorum. bonservisi alınır ama taş çatlasın 5 m euroya. 15 20 falan siksen verilmez.

Kayseriyi tebrik ediyor ve önümüzdeki maclara bakıyoruz..
görsel
kavga gürültü çıkmaması umulan maçtır.
zor maç. kayseri devre arası iyi toparlandı. ekstra motivasyon kasacak oyuncuları var.
Kayserispor'un 2-1 öne geçtiği maç.
2-2 olan maç dakika:87.
görsel
Sergen yalçın verir maçı. Fenerbahçe, galatasaray ve başakşehir'in kazandığı hafta beşiktaş da puan kaybetmez.
Edit: yanıldım.
Tipik beraberlik maçıdır.

Bakalım.
Andreas beck 2-1.
marcelo sakatlığı yüzünden oyundan çıktıktan sonra savunmanın bütün düzeni bozuldu büyük şanssızlık gerçekten.tosiçin bu maçtan sonra artık ne kadar sıradan bir futbolcu olduğuda apaçık meydana çıktı.2.golde yaptığı hatadan sonra artık bu adam ilk 11 de oynarsa şampiyonluk bile gidebilir.
kolay geçmeyecek maç. cezalı çok. q7 yerine ya adriano oynar ya da aboubakar.
(bkz: atamayana atarlar).
puan kaybedersek sorumlusu en başta beck ve tosictir. tosice çok saygım vardı ama artık üstün performansının geride kaldığını ve vasat oyununa döndüğünü gösterdi. tosic gibi oyuncular üstün performans göstermezse ilk 11 göremez. ama mesela atiba her durumda oynar. onu demek istedim.
Takımda Quaresma olmayınca hücumda nasıl afalladığını anladık. Bide hala bu adam hata yapınca sövenler var. Ya arkadaş her oyuncu hata yapar ama bu adam oynadığı maçları kazandırıyor. Kazanıyoruz abi yoksa bu sol açıkta cenkle sağda babelle olucak iş değil. Neyse artık yapıcak bişey yok olympiacos maçına ve ardından gelen antalya maçına odaklanmak gerek bu sonuçla beraber yarış kızıştı baya.
Not: başakşehirle olan yarış kızıştı 3. Lük mücadelesi veren takım taraftarları üstüne alınmasın.