bugün

Quaresma ve gökhan gönül ün cezalı olduğu, ayrıca Beşiktaş'ın perşembe günü yapacağı deplasman maçı nedeniyle yorgun olacağını göz önünde bulundurursak mağlubiyet şaşırtmaz. Ama beşiktaş'ın o kredisi var.
kolay geçmeyecek maç. cezalı çok. q7 yerine ya adriano oynar ya da aboubakar.
An itibariyle fenerbahçe'nin 0-2 geride olması sebebiyle tam bir kıyım olma ihtimali yükselen maç. Galatasaray'da puan kaybederse 2. Samsun faciası yaşanma ihtimali yüksek.
Kuzey üst tribünden takımımı destekleyeceğim maç. Oynayıp kazanıcaz başka söze gerek yok.
zor maç. kayseri devre arası iyi toparlandı. ekstra motivasyon kasacak oyuncuları var.
5-1 biter. Yazın köşeye.
Tipik beraberlik maçıdır.

Bakalım.
kayserispor 1-0 kazanır. gol umut bulut, asist tosiç.
Sergen yalçın verir maçı. Fenerbahçe, galatasaray ve başakşehir'in kazandığı hafta beşiktaş da puan kaybetmez.
Edit: yanıldım.
görsel
kavga gürültü çıkmaması umulan maçtır.
Quaresmanın olmaması avantajlı olabilir.
Ama aboubakar bu avantajı nötrlüyor.
Beşiktaş neredeyse as kadro çıkmış.
Beşiktaş yorgunsa kayserispor sıkıntı çıkarabilir.
gs ve bşk in kazandığı bu haftada beşiktaş da kazanmak zorunda. eğer puan kaybederse gs yi ortak eder yarışa tekrar. bşk in de umutlarını daha da arttırır.

olimpiyakos maçına bu yüzden pafla çıkılmalıydı.
görsel
Seyircinin doldurduğu stat Beşiktaş'ın en büyük avantajı.
Zor da olsa kazanırsa artık şampiy diyebiliriz.
Sıkıcı devam eden maç.
Oy oy oy kayserispor çok güzel top oynuyor.
Sergen farkı zorluyor kartalı.

Aykut feneri bir türlü zorlayamadı böyle.

Sonra beşiktaşlı duruşu neymiş derler.
beşiktaş biraz daha basırırsa gol için. gol yiyecek...
ahh sosa vah gomez koçum olcay yavrum töre demek düşer bize....
aboubakar dengesizce oynuyor. sergenin takımı döktüruyor, and içmişler puan almaya...
2. yarı hafta içi yorgunluğundan dolayı iyice düşer takım. yedekte tolgay dan başka kayda değer hücumcu yok. tam puan kaybetmelik maç. şenol hoca avrupa kupasında fazladan 2 maç için yakacak takımı. lanetler yağdır ve beni hatırla...
beşiktaş biraz daha basırırsa gol için. gol yiyecek...
ahh sosa vah gomez koçum olcay yavrum töre demek düşer bize....
aboubakar dengesizce oynuyor. sergenin takımı döktüruyor, and içmişler puan almaya...
2. yarı hafta içi yorgunluğundan dolayı iyice düşer takım. yedekte tolgay dan başka kayda değer hücumcu yok. tam puan kaybetmelik maç. şenol hoca avrupa kupasında fazladan 2 maç için yakacak takımı. lanetler yağdır ve beni hatırla...
beşiktaş seninle kanser olmaya geldik beşiktaş. iki takımında net pozisyonları var. ikinci yarıda umarım kazanan taraf beşiktaş olur.
kayserinin çetin ceviz çıktığı, beşiktaşın gerçek oyununu oyna-ya-madığı maç.
Beklenenin aksine sergen bey hiç maci vermeye niyetli değil. Quaresmanin yoklugu da cok zormuş be kardeşlerim onu anladım.
55. dakikada abubakar ile 1 - 0.
Beşiktaş'ın sanki savunmada yapacağı bir hata ile 2 puan bırakacak gibi duran maç.
Umut bulut tıkladı 1-1.