bugün

(bkz: truva)
Víctor Vázquez sakatlanmış bizim için iyi bi haber olabilir. iki maçta da yok.
Beşiktaş oradan beraberlik ile dönsün tur garanti diyorum. Dun aksam seyrettim brugge'Ü bi bok yok bunlarda.
en iyi oyuncuları ve kaptanları victor vazguez' in sakat olmasından dolayı beşiktaş bu maçı kasmadan alır. istanbul' da da işi bitirir.

edit : çArşı yapacağını yapmıştır. görsel
bol gollü ve farklı bitmese de beşiktaş'ın alacağı maç. asıl şov istanbul'da olur. yani feyenoord maçları gibi olacağını düşünüyorum.

fakat sonucun yanında, çarşı grubunun, birkaç gün önce ötenazi öncesi sahada yürüyen Lorenzo Schoonbaert için de bir tribün eylemi yapmasını bekliyorum. duyarlıdır bu tip meselelere çarşı.
star tv'den yayınlanacaktır. maç günü kimsenin aramayacak olması sevindirici.
umarım avantajlı bir skorla döner beşiktaş oradan. skor tahminim 2-1. goller olcay ve gökhan.
sivas maçındaki gibi oynarsak sıçacağımız maçtır.
kolay olmayan maç. brugge ortasahayı hızlı geçen ve ceza alanı çevresinde çok hareketli oyunculara sahip bir takım. bu yüzden ben yine stoperde necip'in kullanılmasından yanayım. ersan gibi hamle seçeneği düşük bir oyuncu bu tip oyuncular karşısında hata yapabilir. ortasaha da ise atiba olmayacak onun yerine tolgay ilk 11'de başlarsa veli ile yan yana olacaklar, ortasahadaki çoğu hava topunu kaybedeceğiz ama tolgay'ın ayağında iyi top tutmasıyla bu bizim için gereksiz bir ayrıntı olacak.

ayrıca feyenoord ile çok benzer rakipler olduğu için ben bu deplasman maçında beşiktaş'ın 4-4-2 oynamasını isterim. çünkü brugge 3'lü savunma oynuyor rakibi karşıladıklarında ise bu savunma 5'liye dünüyor. yine demba ba'yı bu beşlinin içine atar ve ceza alanı çevresine top çevirirsek gol atma şansımız azalır. ben şu kadro ile çıkmamız gerektiğini düşünüyorum:

-------------cenk------------

serdar---necip---franco---opare

olcay---tolgay----veli-----töre

------pektemek----demba ba-----

cenk tosun yeni sakatlıktan çıkmamış olsa pektemek yerine direk cenk tosun yazardım. ayrıca olcay'ın da tek devre oynaması gerektiğini düşünüyorum. ikinci yarı direk kerim frei ile başlanabilir.
iki gün kalan.
hadi bakalım. ..
bruggenin bjkye çökerteceği maçtır.
şeker gibi kura düşüncesine nazaran, brugge'ün formu göz önüne alınırsa zor geçecek maçtır. bjk gol atamazsa tur gider, oyun planını en az 1 gol üzerine kurmalıdır biliç.
Bilic riske girmez.

orta alan necip veli onlerinde tolgay oynayacaktir.
biliç takımı rahat bıraksın, gökhan töre'ye evladım bildiğiniz gibi oynayın desin yeter.

Kalplerimiz beşiktaş'la.
yarın akşam oynanacak maç.
bugün daum'un güzel bir açıklamasını gördüm maç üzerine.

Daum: “Club Brugge'e turu geçmek için ilk maçta tek farklı galibiyet yetmez. Çünkü istanbul'da 70 bin kişinin yer alacağı cehennem onları bekleyecek”
Biz belcika'dan koyacağız. Boru Buradaki Renklileri hoplatacaK. Öyle de bir maç. Evet.
genel kanı beşiktaş'ın zorlanacağı yönünde olsa da beşiktaş'ın rahat kazanacağını düşündüğüm maç.

arsenal, tottenham ve liverpool maçlarını izledik. beşiktaş'ı maçı ciddiye aldığı takdirde istanbul'daki maçı tur öncesi bir formaliteye çevirme şansına bile sahip görüyorum.

not: fener.
Türk futbolseverlerin Beşiktaş'i gönülden destekleyeceklerini düşündüğüM maç. Desteklemeyen itin kopuğun tekidir zaten.
Renkli renksiz her ne olursa olsun rakip takımı destekleyen ağır ve kesinlikle onun bunun çocuğudur.

Not:Beşiktaş'ı sevmeyebilirsin tamam ama bu saatten sonra ülkenin avrupa serüveni bjk sayesinde olacak.milli takımda zaten bi cacık yok bari kulüp takımlarımız yapsın.Fenerbahçe'nin benfica'ya elenmesi sonucu yarım bıraktığı işi devam ettirmek için gidiyoruz.ülkeye yeni bir kupa getirmek için gidiyoruz. Zaten her günümüz bir olay bari bu gibi gelişmeler bizi birleştirsin.
ruhumuzu belçika'ya gönderdiğimiz maç, ikinci maçta zaten oradayız.

1-0 gibi bir skor bizi çok çok avantajlı yapar 2. maç için, 2. maçta da çeyrek finali kutlarız.
Brugge'nin marmaray tup gecidi gibi bisey döşeyecegi maCtir.
Türkiye' yi seven, ülkemizin futbol puanına önem veren her insanın Beşiktaş' ın iyi bir skorla dönmesini isteyeceği maç. Pençelerine kuvvet Kartal !
haydi saldır kara kartal. (bkz: dalgalandır şanlı türk bayrağımızı) inşallah avantajlı bir skor elde ederiz. not: (bkz: galatasaraylıyım)
Beşiktaşımızın küsküyü dayayacağı maç

Sen istiyor bruj atacak 3 tane daha .
beşiktaş bu maçı alır hatta turu geçer hatta ve hatta yarı final oynar.
uyumayın lan bugün beşiktaşımızın maçı var!

maça gelirsek, ben zor bir maç olacağı kanaatindeyim. beşiktaş gol atarsa avantajlı sayarım.

skor: 1-1 veya 2-1.

burada çekeriz fişi.
güncel Önemli Başlıklar