bugün

o kadar heyecan veren bir maç ki hangi totemi yapacağıma karar dahi veremiyorum.
schalke'nin şampiyonlar liginde hiç yenilmediğini hatırlatırım,gönlümüz aslan'la ama yine de sikecekler gibi geliyo baa.
tahminimce 2-1 veya 3-1 bitecek maç. ama bu skoru korkarımki almanlar yakalayacak.
galatasaraylı arkadaşları yine gaza getiren maç. çabuk unuttular ilk maçı.

not: beşiktaşlıyım
not 2: inşallah galatasaray turu geçer.
iddaa'nın schalke galibiyetine 1.45 oran verdiği maç. bu ne lan? sanırsın karşında bayern münih var. sen schalke'ye güvenirsin ama cenazene biz geliriz iddaa. *
galatasaray'ın bir gol bulması durumunda turu atlayacak olduğu maç
plzen fatihi fenerbahçe' nin amı götü dağıtmış durumdaki taraftarını maç sonrası da bu başlıkta görmek isteriz.

biz buralara alışkınız beyler. biz bu yolun sonunu biliyoruz. çünkü yaşayanlar bilirler..

(bkz: galatasaray adının olduğu yerde umut vardır)
galatasaray'ın elenmesi halinde bu seneki avrupa hedefini tamamlayarak yurda dönmesine neden olacak, turu geçmesi halinde ise uzun yıllardır hasret bıraktığı avrupa'da büyük başarılar halkasına bir yenisini daha ekleyeceği karşılaşma.
zoru seven galatasarayımızın muhtemelen tur atlayacağı maçtır.
maça gitmesemde veltins arena ya gidip stad çevresindeki atmosfere canlı şahitlik edeceğim karşılaşma.
not: iş gezisi nedeniyle yarın sabah düsseldorf a gidiyorum, bilet fiyatları uçuk olmasa maça da giderdim ama..
( 123 Euro )
kuş kardeşlerinin sabırsızlıkla yenilip elenmesini beklediği kuş kadar beyni olanların yenilmesini istediği maçtır.
sonunda, almanların yenilmesiyle yenik sayılmayacağımız bir aktivite.
canımız, kanımız, kardeş takımımız schalke 04'ümüzün, cincona döşüm döşüm döşeyeceği maçtır. kimsenin zoruna gitmesin.

(bkz: bugün günlerden schalke 04)
tur atlamamız neticesinde herkesi bir hafta boyunca artı yağmuruna tutacağım. inanmayan istatistikler bölümünde adımı görebilir.
galatasaray'ın alması dilenen maçtır.

içerde rekabet, dışarda dostluk.
ilk yarıyı gol yemeden geçirecek bir galatasaray maçın hakkını verecektir.
2-3 gol bitebilecek maçtır.

edit: gol sayısı derken dolaylı yoldan maç skorunu yazmışız lan vay amına koyim.
galatasaray'ın turu geçeceği maçtır. normalde sikseler büyük konuşmam ama yok abi inanıyorum ya hissediyorum yani. turu geçemezsek ki bunu dile bile getirmek istemiyorum benim için inanılmaz bir hayal kırıklığı olur. bu takım ne yapar eder yarın turu geçer millet. taktik falan bunlar işin 2.planında. en önemli olan şeyler inanmak,hırs ve ruh. bunlar olduğunda real madrid'i de 2-0 dan 3-2 yeneriz. manchester'ı da 2-0 dan 3-3 e getirir turu geçeriz 3-0 ın rövanşını 5-0 la geçeriz kısacası her şeyi yapabilecek güçte bir takımız , aileyiz. başarılar o stadda oynayacak tüm parçalı aslanlara.

(bkz: inandık biz sizlere)
braga maçı gibi olur. ilk golü şalke atar, devre biter. ikinci yarı gs iki tane sallar.
şalke ilk yarı iki de atabilir, gs gene iki atar turu geçer.
fenerliyim ve tarafsızım. lakin eminim ki gs turu geçecek. bugün yoğunlaştım skora, 2-2 yazdı ampulde.
bizde yalan yok.
galatasaraya mutlak gol lazım olduğundan dolayı baskı altında oynayacağı maç olacaktır. schalke defansa yatarsa, kapanan takımları açamama rahatsızlığımız düşünülürse işler zora girebilir, ama almanlar tam tersi kendi evlerinde baskılı futbol oynayacaktır. bu da işimize gelen tarafı zaten.

takımın bu sezonki formsuzluğunu düşününce pek birşey söyleyemiyorum ama gönül tabii ki 1-0 olsun bizim olsun diyor. öyle söylendiği gibi 3 tane sallayamayız kanımca.
haydi aslanım yenin şu schalkeyi.. güldürün yüzümü, yüzümüz.. bu akşam bütün aslanlar tek bir yürek olup bağıracağız gönülden.. saat bulunca 21:45'i tek bir ağızdan;

--spoiler--
şşşş 1-2-3 cimbombom
--spoiler--
iki takımın da ligde oynadıkları son maç ve aldıkları skor göz önünde tutulursa, ki; bu çok önemli. galatasaray'ın bir adım önde olduğu karşılaşma. skor tahminim 1-1. haliyle bu skor maçı uzatır. uzatmalarda kondisyonumuz yeterse 2-2. şayet yetmez ise 3-1 schalke 04 üstünlüğüyle sona erer. ve onlar turlar.
Bir Galatasaray'lı olarak kazanmasını istesem de kaybedeceğini düşündüğüm takımımın mücadelesi. Nedense Shalke daha sistematik, daha bilinçli oynuyor. Değişken form grafiği, hemen bir kaç maçta umut bağlanan yabancılar, deplasmanda oynanacak olması, ilk maçtaki skor dezavantajı gibi faktörler aklıma geldikçe ümitsizlik var içimde. Ancak, olur da shalke'yi elerse galatasaray'ın morallenip bir sonraki rakibine karşı çok daha bilinçli oynayacağını düşünüyorum, tabi malum patates tarlası izin verirse.
star televiziyasından naklen yayınlanacağı yazılan maç, başarılar diliyoruz efendim galatasaraya.
bazı milli ruhtan yoksun orospu çocuklarının schalke yi desteklediği maçtır. sarhoşum ama orospu çocuklarını fark ediyorum.