bugün

Hamsilere 2 0'dan sikilmişlere bak sen hele. Geçen hafta da kasımpaşa'ya 2 0'dan sikilmişlerdi. Anten seni.
bre aq tinercisi,fetocusu,bir anadolu takımı yatıp puan alınca ağlarsan senin olmayan şerefini zikerim.
görsel
https://www.uludagsozluk.com/e/45073144/

(bkz: teşekkürler çocuklar)
Çok sert maç olmasının yanı sıra +6 dakika 8 e falan uzadı heralde. Ama fener atamadı.

Neyse rahat olun trabzon bu akşam bize handikap yapar moralleri düzeltir.
ikinci yarı 8_9 tane degisiklik olmuş. sadece irfan sakatlanınca 4dk oyun durdu. onun dışında 5defa sağlıkçılar oyuna girdi. maçı 7dk uzatti. yuh ulan.
maçıda anormal temaslı oyun var. Ligde uzun süredir bu sertlikte maç izlememiştim.
mac heralde 12dk uzar. paso sakatlık oldu ikinci yarı.
Fenerliler yerden kalkmıyor 1 puan iyi diye düşünüyorlar puhaha vitor hoca geldi bu sene şampiyonuz len amq.
fenerbahçe ikinci golü atıp maçı bitirecektir. 2-1.
Altay bayındırın biryerleri kalkmış belli. Kaleci haliyle çalıma girdi penaltı yaptırdı takıma durduk yere gol yedirdi.
Vara gidiyor hakem.bakalim ne olacak.penalti verdi.oley .
Sivaslı oyuncuların yatmaya geldiği maç. Yerden kalkmıyor ibn...
Bjkli rızalı Sivas'a ilk boruyu osayi ile soktuğumuz maç. Sike sike kazanıcaz. Sike sike.
görsel

Haydi Fenerbahçem, başarılar..
görsel
Valencia ısınırken sakatlandı, inşallah ciddi bir şeyi yoktu.
Bu sezon diğer sezonlardan farklı bir umutla başladık. Oyun tarzımızda uzun zaman sonra değişiklik fark ettim. Vitor Pereira ile daha önce de iyi bir sezon geçirmiştik. O sezon Fenerbahçe iyi bir oyun sergilemesine rağmen, şampiyon olamamıştı. Diğer sezonlarda durum pek böyle olmadı. 6 ve 7. sırada bitirdiğimiz sezonlarda oyun adına bir şey yoktu. Umarım o beklediğimiz şampiyonluk sezonu bu sezondur. Bu maçta Rossi ve Berisha'da sahada olacakmış çok merak ediyorum, nasıl bir oyun sergileyecekler. 20-21 sezonunda şampiyonluğu Sivas maçında kaybetmiştik.
Caner 1 gol 1 asistle oynayacaktır at fava bekle.
görsel
Atmosfer muazzam. Başlamasına 1 saatten az kalan maç.
görsel
berabere bitmesini umduğum maç.
Geçen sene iyi silkmişlerdi feneri puhaha.
fener en az 2 atacaktır.
Fenerium üst tribünden yerimizi alacağımız maç. Gelenler varsa beklerim Kadıköy'de.

görsel
Rıza'nın büyük bir hırsla hazırlandığı, bjk'si için canını dişine takacağı süper lig maçı. Aman Fener'e çelme takayım, bjk'ye yaranayım diye elinden gelse anasını babasını kaleye koyar, kendi de girer oynar öyle bir hırs.

Geceleri uyumadığına, bu maç için hazırlandığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam. Var gücüyle, ölümüne saldıracaklar. Bizim de geçen sezonun intikamını almak için bu fırsatı değerlendirmemiz gerekiyor. Hem çok daha iyi bir kadromuz var, hem de başımızda adam gibi adam vitor hocamız var. Bu Fenerbahçe düşmanı rıza'ya gereken cevabı vereceğiz inşallah. bjk maçlarında aleyhine hatalar olsa bile "olur yaa dünya hali" diyen rıza'yı, "hakem hakem" diye ağlatacağız inşallah.

Maç detayına gelirsek, bazı sakat oyuncularımız var. Muhtemelen ferdi, serdar dursun, sosa ve nazım oynayamayacak. Milli aradan çok geç dönen valencia ise büyük ihtimalle yedek kulübesinde olacak. 3 türk oyuncunun da sahada olması zorunlu olduğu için, şöyle bir 11'le çıkacağımızı düşünüyorum;

----------altay
--tisserand--kim---szalai
Osayi---irfan--gustavo--novak
------mesut------rossi
-----------berisha

Sakatlıktan yeni çıkan pelkas yerine, hazır olan rossi'yle başlayacağını düşünüyorum vitor hocanın. irfan'ı göbekte başlatır, çünkü 3.türk ve irfan'ı koyabileceği başka bir mevki yok. Bi ihtimal osayi'nin yerine sağ kanatta oynatıp, göbeğe zajc veya crespo'yu koyabilir.

stadda da yerimizi alacağız. Gelişmeleri anlık buraya canlı aktarırım.* Şimdiden başarılar Fenerbahçem. 4'te 4 yaparak emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz Allah'ın izniyle.

görsel