bugün

http://mobil.hurriyet.com...besyolda-patlama-40222299
Nedense hiç şaşırmadım. Sadece nerede olacağını merak ediyordum. O da belli oldu.

Şimdi kınanmasını bekleyelim.
Allah yardımcımız olsun.
saz calan ve ona canak tutanlarin umrunda olmayan kalleş eylemdir.
Bekliyordum açıkçası nerde olacağını merak ediyordum. Kürtler pkk yı desleklediği sürece kafamı kaldırıp doğuya asla bakmayacağım. Hepsi patlar inş.
Ben su hepsi Türk ölenlerin,Kürtlerin umrunda olmayacak diyenler kadar beyinsiz insanlar görmedim. Kürt vatandaş sayısının fazla olduğu bir şehirde gerçekleşen patlamada kürtlere bir şey olmayacak he. Azıcık insan olun be. Rabbim askerimizin,polisimizin yardımcısı olsun inşallah.
orospu çocukları bayram dinlemeden katliama devam ediyolar ve bunları hala haklı gören kansız orospu çocukları var.
o çok sevdiğiniz, halkların kardeşliği diye inleyip durduğunuz kürt kardeşlerinizin marifetleri!

edit: kürtler eksilemiş.
doğu da sıradan bir gün. sasilmamasi gerek. rahat olun siyasiler bir daha yasatmiyacak böyle bir olayı.
Orospu çocukları bayramda bile rahat durmuyorlar elbet bir gün kökünüz tamamen kazınacak akıttığınız kanda boğulacaksınız. Şehit yokmuş şükürler olsun ki.
pkk'nın sivilleri de hedef alan saldırılarından sadece biri. önceden bu orospu çocukluklarını bayramda yapmıyorlardı, artık o ufacık erdemlerini de terkettiler. ayrıca bu saldırıyı kürtler yaptı diye konuşanlar sadece cahilce konuşuyor.
Yeter be amına koduklarım yeter.
Kadim kurt halki van daki bu hainlige cevabini yeri geldiginde verecektir. Pkk van da kaybettigi otorite ve destegi korku yayarak elde etmeye calisiyor. Ama kurt halki korku ve siddetle sindirilemez. Bir kac orospu cocuguna topraklarini vermez, verdirmez. Pkk nin son cirpinislari van da.
Deprem olduğunda bile gelen yardım tırlarından mal çalan pkk'dan beklenecek şerefsizlik.

bunların kanında var hainlik. yaşayın işte amk köpekleri bunca eşitlik tanındı. bizden iyi yaşayıp hâlâ memnun olmuyorlar.

Kimse kusura bakmasın sokakta kötülük yapma potansiyeli olan kim varsa kürttür. siz hiç eli yüzü düzgün bir türk'ün suç işlediğini gördünüz mü? Göremezsiniz çünkü o türk ve gelişmiş. kekolar gibi değil.