bugün

saat farkından dolayı başlama saati normal olan maçtır. alışmışız avrupa'da maç yapmaya, 11'i, 12'yi bekliyoruz ama azerbaycan burdan 2 saat ileridedir.
(bkz: ben işteyken maçı başlatan hakemin amk)
ntv spor'dan yayınlanan karşılaşma.
maçı rıdvan dilmen yorumluyor, ercan taner sunuyor.
azerilerin takır takır top oynadıkları, tuncay'ın savunmaya top çıkarmaya geldiği maçtır.

abov. ben bunu yazarken sanırım javadov çok fena kaçırdı, spiker bağırıp duruyor.
30. dakikası itibariyle semih şentürk'ün ölüsünün bile milli takımın as forveti olduğunun ve hakan balta-özer hurmacı ikilisi nedeniyle sol kanatsız oynadığımızın görüldüğü maçtır.
azerbaycan'ın öne geçtiği karşılaşma.
mallıklar komedyasını oynadığımız bir başka maç.
nefis bir golle kardeş azerbaycan'ın 1-0 öne geçtiği maç. tebrikler,,,gerçekten harikaydı.
ulan bir gün biri türkiye gol yese sevinicen dese "hasiktir ulan" derdim. demek böyle bişeymiş...
an itibariyle Türkiye'nin gecenin golünü yediği maçtır.
yuh 3. de toptan atlasa arkadaki vurcak topa o derece iyi gol. azeri gardaşlar cok yahşi oynıler.
azerbaycan ın pes golü attığı müsabaka. 2 kere rb ile gelen topun üzerinden atladı oyuncular 3. vurdu gol oldu. gerçi ben bunu pek beceremiyorum ya neyse.
an itibariyle azerilerin golü bulduğu maçtır.
azerbaycan'ın şiir gibi bir gol attığı maç.

"yeni zelanda'nın olduğu dünya kupasında türkiye nasıl olmaz yea?"cılar görsünler bu takımı, nereye gidebileceğine kendileri karar versinler. hala ümidim var o ayrı.
6 milyon euroluk hiddink baba nın özer'li tuncay'lı takımı yenik durumda, insan üzülüyor.
para atışı yapıldı yazı geldi.şimdi onlar düşünsün.
ulan necip niye oynamaz, volkan şen neden kadroda yok, sercan yıldırım'ı kediler mi yedi diye hiddink'in kulağına bağırmak istediğim maç.

bu özer hurmacı ne yapar? ne eder? ortsaha oyuncuları yerde yuvarlanmayı bırakıp top oynar mı? diye sorularıma da devam etmek istiyorum.

azeriler viktoria plzen'in kendi evinde beşiktaş'a attığı golün kopya kağıdı misali aynı golü atmış ve şu dakikaya kadar yine beşiktaş karşısında evinde oynayan rapid wien gibi oynamışlardır. asıl soru?

milli takım bir beşiktaş olup maçı çevirebilecek mi? yemin ediyorum sadece yerliden kurulmuş 11'le beşiktaş, galatasaray veya fenerbahçe şu milli takımdan daha iyi top oynardı azerbaycan karşısında.

şöyle yetenekli futbolcular var şu ülkede ve oynayan oyunculara, oyun stiline bak. ağla ulan valla ağla. şaka gibi.
http://www.atdhe.net/ adresinden izlenebilen maçtır
türkiye'Nin 2 kişiyle saha'da olduğu maç ; hamit altıntop, emre belözoğlu. ayrıca hamit ilk yarı'da kale direğini kırmayı denemiştir. kıramadı ama yine de helal olsun.

edit : bu arada adamların attığı gol çok güzeldi hazırlanış açısından.
11 adet trilyonluk eşşek ile 11 adet aslan yürek toplam 22 futbolcunun mücadele ettiği maç.
hangisi 11 eşşek, hangisi 11 aslan yürek vicdanlarınız söylesin...
özer hurmacı'nın almanya maçındaki müthiş performansından sonra ilk onbirde başladığı maç. Çok merak ediyorum acaba volkan şen maçı izliyorsa ne düşünüyordur?
içler acısı futbol oynadığımız bir maç.

ha bir de bir daha biri özer hurmacı'nın arda turan'dan ne eksiği var derse bir beşiktaş'lı olarak fena küfredeceğim.
şahane bir gol yediğimiz maç. türkiye u-bilmem ne'den başlayıp a milliye kadar tarihi boyunca böyle gol atmamıştır muhtemelen. hiddink'i itin götünne sokalım ama biz. yoksa bir tarafımız şişer.

2-1 ya da 3-1 alırız.
dedemin maça bir süre bakıp ardından "şu beşiktaş'taki çingene çocuğu* türk yapsalar olmuyor mu bu ne be böyle" yorumunu yaptığı maç.,

bu arada özer çıkmış ve nihat girmiştir. hiddink'te utandı galiba.
özer hurmacı felaketinin yerine nihat'ın oyuna sürüldüğü maç. Yahu nuri şahin diye biri vardı ne oldu ona?

Ayrıca oğuz çetin'e mehmet topal'ın ispanya'dan, volkan şen'in bursa'dan buket buket sevgiler gönderdiği maçtır.
volkan ın wakashimazu tipi gol kurtarışı yaptığı maç.
oğuz çetin bir milli takımı siktin attın helal olsun sana.