bugün

bizzat karşı komşum olan kadındır. evet, az önce yine şahit oldum. ben balkonumda serinlemeye çalışırken, o içerde televizyon seyretmekle meşgul oluyor ve reklamlarda ne zaman 118 80 ya da 118 18 çıksa, televizyonun sesini açıp, başlıyor göbek atmaya. deli midir nedir? anlamadım ki.
sıkıntıdan ne yapacağını şaşırmış, sabah programları olmadan artık yaşayamayacak hale gelmiş, evlatlarına bakmak ve yardımcı olmaktan başka hayati amacıda pek kalmamış kadındır.

büyük ihtimal böyle.
oruç başına vurmuş olan kadındır. (bkz: olur öyle)
(bkz: deli)
bu sene üniversiteden 2.likle mezun olduğu ve kendini birçok alanda yetiştirdiği halde hala iş bulamamaktan kafayı yemiş olan bayandır kendisi.
118 yavşaklığını abartmış kadındır. bir de göbek atar. utanıyorum, utanıyorum!..
kendini seda sayan modunda unutmuş kadındır.
reklamların saçmalığı yüzünden aklını yitirmiş kadındır yada aklı hiç bir zaman olmamıştır.
pompalı tüfekle vurulması gerekir.
Oynak balina on mode kadındır,delidir,akılsızdır.
"senin yüzünden mi yapmaya devam ediyorlar ulan bu reklamları yoksaa?" şeklinde serzezenişte bulunulması gereken kadındır.
118 reklamları çıkınca oynamaya başlayan erkek'le iyi bir ikili oluşturacak kadındır.
hayatı seven kadındır, hayatın coşkusuna kapılmış kadındır, yadırganmaması ya da kıskanılmaması gereken kadındır.
kapı gıcırtısına da oynayan kadındır aynı zamanda.
kameraya kaydedilip telekom şirketlerine video satılması gereken kadındır.
118 18'in reklamlarındaki itici karakterlerden daha iyi oynadığı kesin olan kadındır;en azından samimidir.
kadın havaya girmiş bir şekilde 'ne zamandır bu anı bekliyordum' triplerinde.
bu gidişle daha çok oynayacak kadındır. ne de olsa 118 reklamlarının ardı arkası kesilmiyor.
gerçek kesit ve pozitif realityi de izliyordur bu ciddi ciddi.
(bkz: 118 reklamları çıkınca çıldıracak gibi olan kadın)
pollyanna'dır.
Toplumda yaşanan sıkıntılardan bunalmış kadındır kendisi. Her gördüğü şeyden keyif almak ister.
bence sen o evden bir an önce kurtul, komşu 118.. hastalığına kapılmış bulaşıcı olabilir.
en az o reklamdaki kişiler kadar şiddeti hak eden kadındır. çünkü o reklamlar insanın içinde oynama isteği uyandırmıyor malesef.
kızılcık sopasıyla yanaşmak lazım.
kapı gıcırtısıyla da halay çeker aynı kadın.*