bugün

kendi zevki uğruna erkeğine acı çektirme isteğiyle eş değerdir.

öncelikle sevişgen bir yapım olduğundan, kucaklayıp yatağa attığım tüm kızların baskül misali kilolarını bildiğimi algılamanızı isterim. yani ; '' göte bak, buçuklu yazmış ,inandırıcı olsun diye'' cümlesini kullanarak ayar vermeye çalışmayın arkadaşlar. bu anımı '' türk'' kızları değil, '' tüm'' kızlar ders alsın diye yazıyorum. neyse efenim formattan uzaklaşmadan size bu tombul götlü bayanı anlatayım;

sene 2006 yaz;emmimgil köyden beni aramış ve sarı kızın buzağıladığını söylemişti. bu müjdeli haberi duyunca çarçabuk üzerimi değiştirip soluğu otogardaki 27 numaralı otobüs koltuğunda almıştım. heyecan içerisinde türlü türlü hayaller kuruyor, seyir halinde ilerliyorduk. adapazarı'nın hendek ilçesinde , sanki hendeğe girmişcesine otobüs sallanmaya başlamıştı. irkilerek ön tarafa doru baktığımda, bunun bana doğru yaklaşmakta olan bir kütle, bu kütlenin de bir kız olduğunu gördüm. kızın gözleri bi yanımdaki boş koltuğa bakıyor, bide elindeki bilete bakıyordu. derken hartttt diye oturup, beni sinek gibi cama yapıştırmıştı. ( allahım sana geliyorummm ) nefes alamıyordum. '' selam '' dedi. '' seoooğğğğğğğ '' dedim '' efendim '' dedi '' az kenara çekil '' dedim. öyle bir sıkıştırmıştı ki konuşamıyordum. yan taraftan koltukları ayırmış beni biraz rahatlatmıştı. '' yolculuk nereye '' diye sordu. '' düzce'' dedim. '' aaa bende oraya '' dedi. hemen teşhisi koydum; topram moprapdı ama kız salaktı. çünkü bundan sonra otobüsün son durağı düzce'ydi.

koskoca 2 gün, evet 2 uzun gün seks yapmadığımdan dolayı içim kıpraşıyor, kızın bacakları bana sürttükçe tahrik oluyordum. bi şekilde bu kıza kendimi sevdirip ayarlamalı onu yatağa atmalıydım. çakaldım ben. kim, hangi kız nelerden hoşlanır bilirdim.

kukla = yolculuk sıkıcı geçmesin adım kukla.
şişko = benimde sude.
kukla = ( damardan gir olum ) köyümün yemeklerini özledim. en çokta gözlemesini.
şişko = ay deme, bayılırım ona.
kukla = bide fırında çıkan o sıcacık ekmeğini.
şişko = hımmmmm üzerine şöyle tereyağını falan süreceksin, yanında çay.
kukla = bide
şişko = ay sus lütfen. şimdi şöföre bağırcam gaza bas diye.
kukla = hehehe çok şakacısınız. ve çok güzelsiniz.
şişko = bana ilk kez biri bunu dedi.
kukla = seni göremeyecek kadar körler demek ki.
şişko = bu şişman şakası değildi dimi?
kukla = kesinlikle hayır. ben şaka sevmem. duygusal bir adamım ben.
şişko = hiç belli etmiyorsunuz.
kukla = köyüme neden gittiğimi bilseydiniz hak verirdiniz bana.
şişko = neden?
kukla = sarı kız buzağılamış, onun gıdısını okşamak için gidiyorum , ona zil bile aldım. çantamda şuan.
şişko = ay çok severim.
kukla = alnının ortasında da tıpkı kalbe benzeyen bir beyazlık varmış.
şişko = çok şeker ya.
kukla = istersen sende gel yanak yanağa fotoğraf çektirip faceboka koyarsın.
şişko = süper fikir ya. dur anneme telefon edeyim, merak etmesin.

2 muhabbetle kızı ayarlamış. soluğu emmimgilin evinden uzakta olan ahırında almıştım. emmimgiller görmeden yan taraftaki samanlıkta küsküyü vermeliydim. hani ayı yavrusunu severken boğarmış misali, kız buzağıyı seviyor onu sıktıkça sıkıyordu. hayvancığın möleye möleye imanı gevremişti. hemen şişkoya laf attım. '' sude gel samanlıktan saman alıp keratayı besleyelim '' dedim. '' tamam '' deyip samanlığa girmiştik. samanları nasıl almasını öğretmek için sapanı eline vermiş, bende arkasından beline sarılmıştım. sanki golf atışı öğretircesine ne yapması gerektiğini anlatıyor. arada bir hafif hafif sürtüyordum. anlamıştım, artık kendinden geçmeye başlamıştı. ve birden bana dönüp dudaklarıma yapıştı.

yüce tanrım beni lavabo pompası gibi emiyordu. bu ne güçtü böyle, derken yakama sarılıp ayaklarımı yerden keserek beni samanlara fırlattı. hıphızlı koşup lappp diye kucağıma oturup üstümü parçalamaya başladı. ulan ne oluyordu burada, kim kimi sikecekti. ve en nihayetinde üzerimde hoplamaya başlamıştı. her oturup kalkışında kabız olmuş adam gibi ıkınıyor ıhhhh ıhhhhh yapıp duruyordum. suratım morarmaya başlamıştı ki, üzerimden kalktığını gördüm. ne yalan söyleyim kaçmak için kapıya doğru yöneldiğimde beni ensemde kavramış mevlana gibi döndürmüştü. '' tut beni '' dedi . '' neyyy '' dedim. '' kucağında hoplat beni '' dedi. '' na na nasıl '' derken birden kucağıma atlamış '' hadi bebeğim '' demeye başlamıştı. 5 - 6 kere hopladı hoplamadı yere düşmüştüm. artık takatım kalmamıştı. elbiselerimi almadan dal daşak kapıyı açmış ve köyümün merasına doğru koşmaya başlamıştım. ve kurtulmuştum o kızdan. o gün bugündür seks yapmam zaten.

şişko kızların alınması gereken derse gelincede;
ömrünüz diyet programları ve rejimlerle geçiyor. fakat kol kadar börekler, kemikli kemikli etler midenizden eksik olmuyor. azcık sıkın dişinizi lan. kibrit kutusu kadar peyniri duble yemek bi somun ekmeğin yanında yapmayın. acıkın eritin götünüzü. bikerem tayt bile yakışmıyor.
116 kilo olsa hafif olacak kızdır. ama o buçuk olmamış orda.
(bkz: ateşli sex hikayeleri)
oda insan hakkı vardır denilecek durumdur.
olum kafayımı yediniz. eğer hedefi kaçırırsa muhtemel yeriniz alçıya falan alınacak.uzun bir süre tedavi görmeniz gerekecek.
(bkz: penisin kırılması)
(bkz: buçuk)
erkeğin "yolun olayım ez beni" demesi sonucu gaza gelmiş dişi kişisi.
tek kelimeyle ölümcüldür.
(bkz: yaran yanlış okumalar)
(bkz: 116 buçuk kilolu kızın uçakta hoplamak istemesi)
peniste kalıcı hasar oluşmasıyla sonlanabilir davranış.
sözü edilen şahısta merkeze ulaşmak için epey cm gerekli diye düşünüyorum .
kucakta hoplatmak zorunda olan erkek de o civar bir kilodaysa sorun olmayacak durumdur.
(bkz: rüyanız hayrolsun)
kendisi ister de, hoplatan çıkar mı talebi.
olması çok güçlü iki ihtimal vardır.
(bkz: ortopedi servisinde gözünü açmak)
(bkz: boyundan aşağısının alçıya alınması)
(bkz: penisin şekil bozukluğuna uğraması).
(bkz: şişman kadınla sevişmek/#10262135)
alternatif maliyet - marjinal fayda ikilisi devreye girince hoplatılmayacağı kesinleşen kızdır.
güzel ülkemde kendisini kemiklerim iri diye itham eden kızların ütopik hayalleridir. zira en fazla bir kez olabilir. tabi o da kucağa sığarsa
(bkz: penisin kırılması)
(bkz: penisin kantar görevi görmesi)
kucağın sahibi olan erkek için eziyettir şüphesiz.
ama söz konusu kadının memnunuyeti ise buna katlanılacaktır.
--spoiler--
o gün bugündür seks yapmam zaten.
--spoiler--

gibi bir sonuca neden olacak istemdir.kişi artık istese de yapamaz zaten.
o kilo da bir insanın, hoplayabilmek fiilini gerçekleştirebilmesi bile, başlı başına mühim bir hadisedir.