bugün

Havaya giren bjk'nin havasının söneceği maç.

boupendza'nın yine şık golü var.
Goller yagmur gibi gelir bu macta.

Edt:ne dediysek o lan bebeler.
500 basıp 900 alıcaktım ama yemedi.
görsel
eğer hakem adil olursa hatayspor un hoplatacağı maç. ama bu sergen var ya sergen... hakemleri öyle bir etki altına aldı ki düdük çalmaya korkuyorlar. türk hakemlerinden nefret ediyorum.
görsel
çekişmeli bir maç olacağını tahmin ediyorum arkadaşlar.
Vida ve welinton sarı kart görecek ve Galatasaray maçında oynayamayacak.
Ezan okunurken 2 gol atılan maç.
Abubakar çok güzel bir gol attı. 1 dk sonra hatay karşılık verdi. 1-1 devam eden maç. Beşiktaş kalecisi ersin tam bir kova. Bu kaleci ile şampiyonluk hayali kuranlar hüsrana uğrar.
8eşiktaş taraftarının başlık altında gol sevinci paylaşmak üzere entry girerken yedikleri golle dumur oldukları maçtır.

Büyük takım olacaksan atanın da tutanın da iyi olacak.
Nsakala ısrarı niye anlamadım.
Hatay'ın bariz golü yendi. Pozisyon ofsayt değil top beşiktaşlı oyuncudan geliyor.
Buz gibi golü yediler. Top welintondan sekiyor. Sergen bir ağladı var Beşiktaş’a karşı kitlendi. Evet.
ahahahahhaha keyfimin yerine geldiği maç.
2 yedik bu maçı çevirmek zor.
Boupendza koymaya devam ediyor. Helal. Ne dediysek o.

(#44315299)
beşiktaş bu sene de umutlandırıp utandıracak.
Buz gibi golü iptal edilen hatay, inatla atmaya devam ediyor, 2-1 oldu. Hatay kazanırsa, yarın liderlik maçına çıkıyoruz.
Neyse rüyadan uyandık .kaleci ve stoper transferi şart
Akın mal mısın niye çıkıyorsun. Bu kalecileri odunla dövecen aq.
tinerciler muhtemelen maçı yandan alacaklardır..

görsel
Hatay'ın bariz penaltı verilmedi.
Hatayspor'un verilmeyen golü, verilmeyen penaltısı..

Beşiktaş'ın puan kaybı Gaziantep'e yarayacaktır. Makasın açılmaması şarttı.
Hatayspor’un orta sahasında 8 ve 88 numaralı orta sahasındaki iki kazma yüzünden az daha yeniliyorlardı. Hakem tüm takdir haklarını Beşiktaştan yana kullandı. Beşiktaş balonu patladı. Evet.
tinerciler puan alsın diye bu hafta da hatayspor'u harcadılar. bir maçtan da hakkınızla çıkın be.
güncel Önemli Başlıklar