bugün

euroleague top 16 turu f grubu üçüncü maçı. top 16 grubununda 2 de 2 yapan caja laboral, temsilcimizi ispanya'da ağırlıyor.

saat: 21:45
yayın: ntvspor
beşiktaş'ın kazanmak için maçın sonunu çok iyi oynaması gerekiyor.

çünkü ben 2 de 2 yapan rakibin çokta istekli olmayacağını düşünüyorum.

bu yüzden maçın başında oyun başabaş olabilir.
ilk 8 dakika skoru: 25 - 2 olan maç. şaka gibi. evet yanlış okumadın.
caja laboral'ın 25-2 önde olduğu maç. evet sadece 2. solda bir rakam yok.
1. periyodun bitmesine 1.34 var skor 25-2 caja laboral lehine.
besiktasin ikinci basketini buldugu mac. edit: imla
kb * var oynamıştım ilk perioddan geldi.
ahahaha. sinirden kendimi sikecem amına koyyyum.
savunma yok.
rebound yok.
hücum yok.
şut yok.
cevher özer var.
serhat çetin var.
damir markota var.
barış hersek var.
cemal nalga var.
abdullah sözer var.
ve sonunda erman kunter'de var.

birisi çıkıp oyun kurucu ihtiyacımız yok demişti dımı ?
takım güllük gülistandık dı ayrıca arroyo düşünülen sisteme uymuyordu.
yahu şu takımın oyun karakteri, oyun planı mı var ?
sahada dolaşan beş adam ve onları kenardan izleyen kenar yönetimi.
neyse kemoterapi vaktim gelmiş.

lan o değilde cevher ney öyle layyn.
vay anasını. hoca olmasa Takımın başında bu kadar kötü olur. Erman hocaa... Burda schalke bayrağı açtık diye milliyetçilik taslayan orospuçocuklarına koz veriyorsun.
(bkz: hocam anala geçtiler)

şaka maka beşiktaşta vaziyetin hiç de iyi olmadığını gösteriyor bu maç. feda adına fazla mı ileri gidildi acaba? ki ligde de bu gidişle beşiktaşı kurtarmak mümkün olmayacak.
Hakemin besiktasa kamera sakasi yaptigini umdugum mactir. Aradaki farkin 15 sayisi hakemdendir.(Maci bilincli izliyenler farkeder)

Barcelona macina erkenden gidip hakemlere duyabilecekleri sekilde kufretmeyen ne olsun.
(bkz: ego tatmini)

Bu ev sahibi dudukleri besiktas disinda herkese caliniyor anlamiyorum ki.
sinirden ne yazacagimi bilmiyorum. bi takim nasil bu hallere dusurulur birebir goruyoruz. jerrels la, serhatla, folkerla, baris hersekle, can akinla takim kurarsan olacagi bu.

folker denen adam mac icinde potaya 1 kere dahi bakiyorsa ne olayim. boyle pota alti oyuncusu mu olur? suan gaziantep bb nin bile dorsey i var bizim takimda folker oynuyor inanilir gibi degil. bunu takima alan adamin kafasini sikiyim.

arroyo ya ihtiyacim yok deyip muratcan la ilk 5 baslarsan adami skerler iste boyle. serhat akin, cevher, baris bunlara kufur dahi edemiyorum yaziktir gunahtir. insanlari bu kadar uzmeyin. yenilin ama insan gibi yenilin bu kadar ezilmeyin.

kisaca bu takimi bu hale getirenlerin hepsinin kafasini skeyim.
fikret orman ve yönetiminin sıçtığı dal, basketboldur. ( futbolda da hataları var epeyce, neyse ) tarihi başarıya imza atmış, 4 kupa kazanmış takımın başına abdullah sözer gibi bi yönetim fakiri insanı getirip, sponsor bulamıyorsan. eurolig'de top16'ya kalıp, hala adam akıllı transfer yapamıyorsan, bir daha nah sana euroleague. rezillik.
icraat zamanı.
Abdullah sözer istifa.