bugün

Saat 19:00'da tt stadyumu'nda oynanacak olan süper lig 2020 21 sezonu 34.hafta maçı.
Berabere biter.
biglia ve borini pozitif çıkmış.
terim balı yine devrede.
Hakem etki etmezse Karagümrük rahat kazanır. Evet.
Nerede kalmıştık.evet.
Yine kanser eden bir kadroyla çıkılması halinde izlenmeyecek maçtır.

Edit : emre akbaba ilk 11 de. Soso yine yedek.

Söver misin yoksa s...
yedlin sakatlandı, şener girecekmiş bu maç da gitti.
Hakem anamızı belliyor şu anda.
Malatya’da hakem Fenerbahçe’nin son dakikada penaltısını vermeyince burada dalga geçenler şimdi Türk futbolu kirli hakem öyle böyle diyorlar. O zaman niye sustunuz? Siz adalet değil ayrıcalık istiyorsunuz. Ayrıca lens kırmızı görmeliydi ben bir Fenerbahçeli olarak net diyorum ama Galatasaraylı arkadaşlar Fenerbahçe aleyhinde iş oldu mu anca akıllarınca dalga geçiyorlar. Sırayla bu işler. Evet.
ilk 35 dakika itibariyle hakemin hatasız yönettiği maç.

bakmayın gs ağlaklığına. golün iptali doğru, lens ve yedlin arasındaki pozisyonda da lens ortayı yaptıktan sonra ayağı doğal pozisyonda. yedlin talihsiz bir an geçirdi umarım ciddi bir sakatlığı yoktur.
ali palabıyık ve suat arslanboğanın düdüğünü asılmasına vesile olacak maç.

not : kart çıkmadı
ikinci yarı cinconun lehine penaltı verilecek.
senede 40 mılyon ıstemem fatih gibi galatasaray yonetıcılerı ayda 10 mılyar doıktor maaşı verın bana bu takımı 5 kat daha ıyı oynatırım..
hala objektif, delikanlı bir galatasaray'lı yazarın arkadaşlar çok kötü top oynuyoruz yazmasını beklediğim başlık. sürekli hakemi bahane etmek size zarar verir, ahım şahım bir hatası yok.
Galatasaray'ın yine hakem tarafından doğrandigi bir maç.
Lensin pozisyonu için kırmızı diyen, Beşiktaş maçında her pozisyona kırmızı isteyen şahıslar maçın son pozisyonunda verilmeyen kırmızı karttan bahsedelim mi? Ceza sahasında kafa topuna kollarını iki yana açarak çıkıp rakibinin suratına vuran cimbomludan bahsediyorum.
Bırakın bu ayakları, lens topa vurmuş ve ayağı rakibin bileğine basmış, evet faul verilir, kart verilir ama kırmızı diye ağlamayın.
iyi oynamadığınız ayan beyan ortada, daha neye ağlayıp duruyorsunuz?
Şu maçta hakemlik bir durum yok. Takım bildiğin kendi ayağına sıktı.

Birkaç hafta önce fikstür gereği en büyük favoriydi ama oynanan futbol ortada. Ankaragücü, Rize, Hatay, Fatih Karagümrük Bunlar nasıl maçlar aq. Senin önündeki en büyük engel bjk olmalıyken Gelen giden çelme takıyor.
hakemlerin, özellikle var hakemlerinin zaten patates durumda olan galatasaray'ı engellemeye çalıştıklarının en net delili olan maç.

görsel
Maçı izlemiş biri olarak söylemeliyim ki Karagümrük ün ukalaca kendi ceza sahasında oyun kurma futbol cehaleti cezasız kalmamalıydı.
galatasarayın hakkı dün yenmiş, golün iptali tartışmalı (aynı benzer goller yabancı liglerde hep gecerli sayıldı), hadi onu gectim kırmızı kart tartışmalı, lan hadi onu gectik son dakikada penaltı iptali tartışmalı bide evinde oynamasına ragmen bu kadar aleyhte karar alması eh oha Artık. Ha galatasarayın önceki 20 yılda aldığı haksız şampiyonluklar akla gelince bi nevi hak ediyolar diyor insan özelikle fatih terim, ama oyuncuların ne sucu var.

Not: febeli
görsel