bugün

10 milyon verilcekse kendimi bile ihbar ederim.
ihbar ederim , parayı da engelliler , bakıma muhtacı olanlar için harcarım , bağış yaparım.

öyle bir manyak benim arkadaşım falan olamaz o saatten sonra.

edit: lan 10 milyon tl'yi bırakın böyle bir manyağın yakalanması için üstüne ben para veririm.
Malum sözü gerektiren durumdur.
(bkz: damına bile koyarım)
Evet ise tebrikler saf çıkarcısınız.
Bir soru.

Cok uzun okumadım gece gece gözümü yoracak değilim zaten muhtemelen saçmalıktır ama işin içinde 10 milyon varsa o arkadaşın anasını siker babası bile olurum.
10 Milyon için+ vicdan meselesinden ve suça ortak olmamak için ihbar edilir.
net cevap; ederim. 20 Yıllık olsun, 40 yıllık olsun bunu yaparsa zaten o arkadaşlık olmaz olsun.
Her türlü edilir böyle rakam nerde görülmüş yemişim arkadaşını.
arkadaşımsa benim beğendiğim bir kimsedir, ve benim arkadaşım ihbar edilecek birşey yapmaz. eğer üstüne bir suç yıkılmışsa....

ve bu, benim ihbar etmeme konuşlandırılmışsa, ben o adamı ihbar etmem kardeşim.

ben suçluysa bir adamı on milyon olmadan ihbar ederim, ihbar edeceğimi de yüzüne söylerim.

ama ihbar etmem istenen şahıs suçsuz bir kimseyse,ben onu ihbar etmem.

sonradan benim traş olurken aynaya bakabilmem lazım. yaşadığım hayat boyunca aynaya bakınca midem bulanır benim. kendi suratımdan. bir adamın traş olurken kendinden iğrenmemesi lazımdır. bu ççok değerlidir, on milyondan daha değerlidir.

sonuç- ben suçsuz bir adamı on milyona ihbar etmem.
Adamlar 5 lira için yolda tanımadığını öldürüyo bunlar hala ihbar eder misin.
Arkadaşım+sülalesi bile olabilir.
On milyon için anamı babamı bile keserim kürt bile olurum. Yok kürt olmam da anamı babamı keserim.
20 yillik arkadas mi olurmus. neyse eger oluyorsa ben olsam cocugu oldurmesine engel olurdum ve onu ihbar ederdim. 10 milyonla da cocuga hesap acardim.