bugün

şeriatçı it sürüsünün taksim mis sokak'ta ahaliye saldırmasıdır.

31 mart'ta istedikleri olmazsa ülkeyi nasıl bir kaosa sürükleyeceklerinin provasıdır bu. kabataş yalanındaki gibi dini yalanlarla ülkede iç çatışma çıkartılmak isteniyor.

https://twitter.com/gazet...tatus/1104793161812058113
hiçbir seçimi hak ederek almadılar ki bunu hak ederek alsınlar..

kesinlikle anketler berbat..

yine döndük başa, iğrenç mağduriyet kokan propogandalara..

neyse benim adıma bunlar olumlu gelişmeler..
olmayan saldırıdır. dün bir kaç gerzek çıkıp ezan okunurken küçük akıllarınca ezanı protesto edip yuhalayınca elbette bunlara da karşıt bir protesto için gündoğdu.
al birini vur ötekine. görüldüğü üzere ne polise saldıran var ne kırıp döken.
o zaman çıkıp ezan okunurken abuk subuk iş yapmayacaksın. saygı görmek istiyorum diyorsan saygı göstereceksin.
benim gibi deiste de bunları savundurmayacaksın.
bu tipleri sevgi pıtırcığını zanneden deizmi götünden anlamış lavukların hoşuna giden saldırıdır.

bir grup sakallı cüppeli olmayan bir şey üzerinden alkollü mekanların üzerine gidecek ve sen de ama kimseye saldırmıyolar yeaaa diye durumu mazur göreceksin. sivas gibi örnekler varken boş hümanizm bunlar.

biz de toplanıp bu tiplerin mescidlerinin önünde bağıralım bakalım ne oluyor?

adamların derdi basbayağı alkollü yerlerle. masum göstermeyin bu ışid artıklarını. ellerine güç geçti mi ışidden farkları olmayacak.

https://www.facebook.com/...aj/posts/2015788175390595
valla kusura bakmayın, şu sarıklıları savunmak gibi de olmasın ama saldırı falan değildir. toplanmış sarıklılar bağırıp çağırmış. bilimum sol tayfası da şişirmiş.

arkadaşlar bazılarınız eksiliyor ama bu ülkede sol ve muhafazakar medya yalan haber yapmaktan asla çekinmiyor. sadece medya da değil, bireyler de gerektiğinde basın gibi yalan haber, manipülasyon yapabiliyor. hem gezi parkında hem de sonraki süreçte gördük bunun örneklerini.
Seçim yatirimi ben de bekliyordum ve 2 gündür uygulamaya kondu taksim de.
Hayır yani allah kendini savunamıyor mu?
durduk yere sorun yaratmaya çalışan bazı sözlük provakatörü sistem artığı itlere rağmen herkesin sağduyulu davrandığı durumdur.
be ibne demek gerek bunlara; sivas olayı 26 yıl önce yaşandı. senin oy verdiğin partide şimdi o sivas belediye başkanının götünü yalıyor. içkili yerlere ne zaman saldırıldı be ibine demek lazım tekrar.
saldırılan şey şu 15 yılda ya türban ya ezan. senin gibiler ne halt yerse yesin bu ülkede artık ne dinci yobazların ne kendini sosyalizm aşkıyla yaktığını iddia eden menfaatçi itlerin ne de cihangirzadelerin dönemi bitti gelmeyecek.
silindiniz. sizlerin fikirleri gömüldü. bir bilmem ne çocuğu çıkıpta ama bakın barlara saldırıyorlar deyip provoke etmeyede çalışsa ya da diğer bilmem ne çocuğunun biri çıkıpta türbanlı bacılarımıza saldırıyorlar desede artık silkimizde değil.
Bir (bkz: kubilay) çıkar sonunda.
patagonya'da yaşayan ibnelerin içkili yerlere ne zaman saldırıldı yeaaa diye zırladığı olaydır.

bu mallar ülke gerçeklerinden öyle uzak ki içkili mekanlara yapılan saldırıları görmemiştir. be amına koduğumun oğlu mekanı geçti marketlerde içki reyonunda niye güvenlik vardır bilir misin sen?

onca avrupa ülkesinde olmayan güvenlik neden bizim marketlerin reyonunda vardır bir düşün?

millet içki uçurmasın diye zannediyorsan malın önde gidenisin. arada dinci puştlar çıkıp reyonlara saldırdığı için.

provokasyon yapanın da aq. ülkede olan biteni yazıyoruz.
bir grup sakallı cübbeli çıkıp içkili mekanların önünde bağırıp çağıracak sen de bunu makul kabul edeceksin öyle mi?

gidelim mescidlerin önünde bağıralım bakalım ne olacak madem normal şeyler bunlar?
Her seçim öncesi bir gerginlik çıkarmak akepe klasiği oldu. Dilerim güzel yürekli insanlara bir şey olmaz bu sefer.
dinsiz imansız putperestleri masumane imana getirme eylemidir. evet..
bu ülkede cami taşlanıp camideki imam dövüldü mü? sana diyorum sana angut 15 temmuz da izmir caminin camları kırılıp hoca tokatlandı mı lan. bu ülkede daha geçen aylarda başörtülü kadınının alışveri yaparken başından örtüsü çekildi mi? bak geçiyorum o meydanlarda türbanlıların yediği dayakları geçiyorum okul brincisi olmasına rağmen törene alınmayanları geçiyorum oğlunun yemin törenne alınmayan türbanlıları. işte o haltları yiyen senin zihniyetin. şimdi gelip bıdırdamak en son sana düşer. benim gittiğim hiç bir markette alkol reyonunda güvenlik filan yok. hiç bir bar filanda basılmadı. yalanınızı öptürtmeyin.

cidden sizin zihniyetinizdeki yobazlarında, dinci yobazlarında ağlanmasından bıktık lan halk olarak. silktirin gidin ne hesabınız varsa kendi aranızda görün. gelip burada ağlanma lan. meydana çıkan cübbeli olunca vay nasıl çıkar, mor saçlı tuhaf kıyafetli kadın çıkınca haklı öyle mi.
yürü git.

https://www.youtube.com/watch?v=ln4MlnXd3e4

https://www.youtube.com/watch?v=pngW2IEDuOw

https://www.youtube.com/watch?v=H9b43_1ATQg

bu videolarıda mabadına sokarsın.

şu cübbelilerin sarıklıların saldırdığı barların videolarınıda acilen gönder yoksa ben yalancı götoğlanıyım diye yaz oraya. göndereceğin video sakın hediyelik eşya satıyorum ayağına milete esrar satılan cihangirdeki küçük dükkan olmasın. o videoda sarıklı cübbeli yok mahallede yaşayan vatandaşlar var.
bu memlekette kime neye hizmet ettiği bir türlü anlaşılmayan bir grup var ki her durumda mağdur, her durumda haklı, her durumda zeytinyağı misali üste çıkmayı biliyor. aslında sayıları da çok az ama öyle cırtlak öyle yüzsüz öyle arsızlar ki karşılarına geçip tartışmak mümkün değil. şu izmirde falan kaçarken çok afedersiniz sıçıp bokunu polise atan çingeneler gibiler. insanın bırak yaklaşası semtine uğraşası gelmiyor. ne bok yerlerse yesinler kendileri çalıp oynasınlar diyorsun.
15 temmuz'u yapanlar gene senin kafandaki islamcılar değil miydi lan?
adama bak islamcılar gene islamcılara saldırıyor hesabını bizden soruyor?
ben mi dedim lan gidin fetönün götünü yalayın diye?

barlara saldıran cübbeli fotosu arıyorsan ufak bir google aramasıyla tonla bulursun. bu cübbeli lavukları arada çıkıp ''tebliğ'' diye milletin kafasını sikmeye bile kalkıyorlar?

ben gideyim camide gelin dinsiz olun, bırakın imanı desem ortalık ayağa kalkar ama bu lavuklar mekanlarda tebliğe kalkınca hak oluyor he mi?

ulan hiç değilse sivas'tan, maraş'tan utanın.
canlı canlı insan yakan dinci köpekleri savunuyorsunuz burada rezil herifler.
bu zihniyete prim verilmez. en ufak güçte önce sana doğrultur.

15 temmuz bunun en net örneğiyle halen akıllanmadın mı lan?
tilki kümese girmiş için horoz taklidi yaparmış misali ama ben onlardan değilim kiii diye poz kesen ibnelerin hoşuna gitmiş saldırıdır.

fetö de bu kafadaydı işte. biz sevgiden kardeşlikten yanayız dediler yıllarca. sonra gördük ebelerinin kardeşlerini.

bu mal sürüsü de burda ayet paylaşıyom ben yeaa diye zırlar.
ulan 1 tane huzurlu islam ülkesi mi var da ayetle iş olacak sanıyorsun?
senin o ayetleri islam ülkeleri yıllardır okuyor.
sonuç?
hepsi bokun içinde yüzüyor.
demek ki ayetten fazlası lazım.

ayet paylaşarak hadi kurtar ortadoğuyu madem öyle. aptal herif.
iranda da bu salak gibi inandı islamcıların masallarına şimdi ne haldeler belli.
ulan dalyarak ayetlerin yalan olduğunu paylaşıyorum. be cahil herif. burada insanların din ile nasıl uyutulduğunu kuranın kendisiyle gösteriyorum . dedim ya asıl yobaz bu herif işte. birine laf edeceksen önce ne yazmış görüşü neymiş bir bak. senin siyasetinin alnına koyayım. günü birlik fikirlerinizin ülkeyi bu hale getirmenizin alnına koyayım.

senin dinci yobazlarla meselen varsa çıkacasın inancınız sahte diye haykıracaksın işte bunlarda ispatı diyeceksin benim yaptığım bu sende o göt var mı, elbette yok. ancak gelip burada bize saldırıyolar diye ağlanırsın.

çık delikanlı ol mücadeleni ver akıl yoluyla. biz burada 30 yıl sonraki ateist,deist,agnostik, panteist nüfusunu dizayn ediyoruz adam gelmiş hala burada kısır döngü siyasetini anlatıyor.

nerede lan o birahanelere saldırılan videolar.
vallahi bu ülkede hayatın her alanında siyasal islam ve siyasal islamcı baskısı yok diyen kim varsa en hafif tabirle geri zekalıdır..

gözlerimle defalarca gördüğüm tebliğcileri görememiş olmanız da sizin sorununuzdur..

daha küçücüktüm, anadolu liseleri sınavına gireceğim..

yer: fatih

gördüklerimi asla unutamam, tivilerde gördüklerimden daha fazlasıydı.. sınavdan önce moralim bozulmasın diye annem ve babam başka kenar kuytuya götürüm şebeklik yapmışlardı..

bu insanlardaki ilkellik ve kana susamışlık şakaya alınır cinsten değildir..

sakın ha hümanistlik veya demokratçılık oynayacağım diye bu güruhu küçümsemesin ve/veya şirinlemesin..

türkiye, hatırı sayılır oranda işid sempatizanı doludur..

dahası, ülkeni insanı en derinlerinde faşizan genler taşımaktadır..

maraş’ı, sivas’ı unutmayın..

bunlar basit toplumsal olaylar değildir ve kangren olan parmak kesilmelidir..

demokrasi, demokratik tavırlarla kendisinin yok edilmesine izin veremez..

yani, ben izin veriyorum diye sen beni öldüremezsin..

anlatabildim mi?

bu başlıkta verilen örnek küçümsenecek bir örnek değildir..

ha olay saldırı olarak ya da tam tersi şekilde değerlendirilebilir..

ama ezana uzanan eller kırılır söylemi bile özünde saldırıdır..
seçimi kaybedeceğini anlayan hükümetin ve püskevitin son çırpınışları. 31 mart vakası hayırlı olsun ülkemize milletimize.
o şeriatçılar dedikleriniz ne kadar aptalsa sizde en az o kadar aptalsınız. yahu hiç bir şey bilmeseniz okulda atatürkün yunan bayrağını çiğnetmemesini okumuşsunuzdur. (ilkokul dahil) hiç düşünmediniz mi? neden? sen birinin kutsalına saldırırsan o da sana saldırır ki burada saldırı yok sadece protesto var. birine hakaret edip tepki alınca ağlamayacaksınız.
kendime yakıştıramadığım bir şeyi yapmama sebep olan sözde saldırı. sistemi silkilmiş ergenlerle kendi düzeyimin altına inerek sözlükte kimsenin ciddiye almadığı yalancı bir mahlukla tartışmama sebep olan durum.
zaten bir tane kalmış büyük ihtimalle moderatör destekli bir fosil. ortalığı karıştırıp reytingleri arttırmak amaçlı her seçim döneminde peydahlanan bir garibi ciddiye alıp kendi ulvi mücadeleme gölge düşürmüş oldum. bırakıyorum şu köşede havlasın.
meriçler ve feminaziler tedirgin. koyktun mu ?
Saldirmamislar protesto etmislerdir. Lutfen kavramlari carpitip uc kurusluk akliyla kimse algi yapmasin.
şeriatçılar bir bitmediler gitti lan, bunları iktidar destekliyor tabi.
Anketlerde durum vahim anlaşılan.
Belediyeler bu vb grubun gelir kaynağını kaybetmemek için ellerinde olan tek argüman dine sarıldılar.
Sosyal yardım adı altında avantadan devlet kamu malını gelirini talan ederek yaşayan cemaat tarikatlar sokağa çıktı.
Tarikat cemaat yuvalarında yolsuzluk tecavüz taciz haberleri, Manisa'da camide Suriyeli kadın ile basılan imam vs nice haberlerde olaylarda bu güruh çıkıp ezan Kur'an için slogan atıp bu protestoyu yapmadı.