bugün

onceki 10 erkekten ustun olan bir erkegin yapabilecegi istir.
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)
(bkz: aferin)
ülke satiliyor, sen bunla övün..
dünya liderlerinin hazır bulunduğu bir toplantı ile kendisine saf altından yapılmış bir kupa verilmesi gereken bünyenin yaptığı hede.

(bkz: sozlukteki karı kız başlıklarının gına getirmesi)
erkeğin övünmesini gerektirecek birşey olmayan durumdur. hanımkızımız on kişiyle çıktıktan sonra ' ay böyle olmuyor, belki sevişince aşk yaşanıyordur' demiş olabilir mesela!
mantıklı hadisedir. içlerinde yalnızca bir kız diğer 9 kızla yatmadıysa en azından heteroseksüelliğinden emin olunabilir.
akabinde çüke nazar boncuğu takılması gerektiren eylem. cinsel ilişkinin ihtiyaçtan çok marifet olduğunu sanan bünyelerin sevinme sebebidir malesef.
bu hikayedeki er kişi 10 kişiyle yatıp tek kişiyle çıkan kızın hikayesindeki öznede olabilir. *
kızın çıktığı on erkeğin hiçbir kızla yatmaması sonucu kendine yatacak erkeği 11. de bulan kızdır.
10 kişiyle çıkıp 3üyle yatıp birinde orgazm, %33ünde taklit geri kalan 3+2.12/pi re kare lik kesiminde isteksiz olan bir kızı koynuna almaktan daha yeğlenene durumdur. en tipik sonucu olarak sözlüğe gelip yalan rüzgarı gibi başlık açılır.
10 kişiyle inip yatmayan kızdan fakı yoktur, çıkmak derken?
(bkz: çıkmak sensin yatmak da sana girsin)
(bkz: her başlıkta karı kız görmek)
ödül olarak teflon tava kazanmış erkektir. bu yarışmanın sonunda teflan tavayı nasıl kullanıcağı kendisini bağlar ama sözlüğün ebesi özel ödülüne aday gösterilebilcek başıktır.
meali;

(bkz: 10 kişiyle çıkıp hepsiyle yatan ama benimle yatmayan kız)

olması gereken başlıkt oysaki. *
azami derecede tempra (g.t kalkıklığı) sendromu oluşturan durumdur. ardından er kişi bünyesinde hiçbir kızı beğenmeme, ben kralım triplerine girme hallerine de sebep olabilir.
ooovvv süpper bî'şi!
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
hayal mahsülü saf abazan düşüncesidir.

+ aşkım senden önce 10 kişiyle çıktım ama inan ilk defa seninle yatıyorum...
- (içses) harikayım yaa
+ (içses) saf aşım benim yaa

peşine dit : "kanka kiloduna boşaldım ama adet görmedi hatun hamile midir lan" diyen bir neslin, yatmak anlayaşından yola çıkılarak yazılmıştır yukarıda ki diyalog. yoksa kızlık zarı denilen olgundan anlaşılabilir tabiki. lakin bunu düşünen ve yazan bünye "kanka kiloduna boşaldım ama adet görmedi hatun" diyen nesildendir. eminim...
- seni kendime sakladım, hepsini ben hesapladım.
+ kaç tane çabuk söyle.
- 10.
+ yuh.
- ama hiç biriyle yatmadım.
(bkz: winner)
arkadaş ortamında övünülesi bir davranıştır.