bugün

ilk kurşun benden olsun. Devamında yeni taze fikirler bekliyoruz. Hadi başlayalım.

"Depolanabilir wi-fi özelliği"

Telefonlarda böyle bir donanım geliştirilebilir. Misal, evde wi-fi den ev internetine erişim sağladığınız sürede bahsettiğim özellik aktif edilir ve mb cinsinden bağlantı verisi depolanır. Dışarı çıktığımızda çatır çutur ezeriz megabaytları.

Peki Sonra ne olur. Bütün gsm operatörleri batar. Zaten adamların cirosunun (tahminim) %70inden fazlasını mobil veri satışı oluşturuyor.

Olabilir mi. oluru var tabi. Ay inşallah olsun çünkü.

edit: beni aydınlattığınız için teşekkürü bir borç bilir ve her birinizi o pırıl pırıl, zeka fışkıran alınlarınızdan öperim aqdum nicola tesla'ları. bravo.

şu entrylere bakınca neden bu sözlükte vakit geçiriyorum diye kendime kızıyorum. vajina-penis içermeyen başlık açıpda bunlardan güzel güzel fikirler/yazılar beklemek de bizim mallığımız tabi. tek vizyonu; gözünün gördüğü her başlıkta bir başka yazara hakaretler savurmak, bir başka yazar üzerinden komiklik yaptığını sanıp prim peşinde koşmak olan bu s.ktimin velet yazarlarından kurtar bizi ya rabb.
ulan wifi enerji mi amk! neyi depoluyorsun?

wifi depolanmaz arkadaşlar, oluru da asla ama asla yok!

he ne olabilir, dünyadaki tüm internet sitelerinde yer alan tüm verileri elinizdeki cep telefonunun hafızasına indirirsiniz, dışarı çıktığınızda indirdiğiniz zamana kadar yayınlanmış her şeyi web ya da wap görüntüleyici ile görüntüleyebilirsiniz.

bunun için müthiş hızlı bir internet ağı ama öyle böyle hızlı değil ve müthiş derecede büyük bir bellek gerekli ve hiç bir zaman da sizin indirdiğiniz zamandan sonraki güncel bilgiler olmaz.

en nihayetinde şuan ki teknoloji ile bu bile imkansız.
Kardeş buluş demişsin ama bu bildiğin götünden element uydurmak.

Bu ayıp bir şeydir arkadaşlar, lütfen.
Yürüyen uçak.
cünüpmatik : cenabeti tespit edip rezil etsin. mesela; uçağa, vapura ,trene binerken gerek olur.
http://galeri3.uludagsozl.../sonsuz-enerji_223675.jpg
kalorifer peteği adam akıllı ısıtmadığından yatağa entegre peteklerle tabandan ısıtmalı yataklar yapılabilir.
Lan at kafalı. internet sitelerinin sunucuları senin telefonunda mi da interneti tarif etmiş oluyorum.

Hadi indir lan telefonuna tüm serverlarda yer alan bilgileri, hadi imkansız değilse indir sikik.

Akşam akşam sinirimi bozdu pezevenk.