bugün

şu an a haber kanalında yayınlanan haber.
Duyduguma gore ismi belli degil (!) vatan haini biri aciklamis sonra da hic bisey yokmus gibi secim propagandasina donmus.

Hangi vatan haini acaba?
Bu haber parti toplantısında mi açıklanır?

Ulusu alakadar eden haber neden il başkanı bilmem nesiymiş gibi muamele görür.
Allah'ım sen pkk denen hainlere fırsat verme.
Son olarak; umarım şehidimiz yoktur.
Teknik sebeplerle düşmüş olması yüksek ihtimal.
Başkomutanları Helikopterin düşürüldüğünü açıklıyor, dinleyici kitle ise alkışlayarak tepki veriyor. ilginç.
kürtlerin göbek attığı üzücü haberdir. evet..
dikkat ederseniz teröristlerin yurt içinde kullandığı silahlarla, buralarda kullandığı silahlar arasında dağlar kadar fark var. uçaksavar, tanksavar tüm mühimmat sağlanmış kendilerine emperyalistler tarafından. bu noktada taktik anlamda acaba daha mı farklı davranmamız gerekir bilmiyorum. kukla teröristlerin elinde ağır silahlar olduğu açık. buna bir yol bulmamız lazım. tsk afrin'i temizler. ama kaybımızı en aza indirgememiz lazım. bir diğer noktada da ekşide de bir arkadaşın yazdığı gibi, bu kadar tanksavar, uçaksavarın olduğu bir yere helikopter sokmak, alçak irtifadan gitmek ne kadar doğru. öso acaba yeterince etkin çatışmıyor mu sorusu aklıma geliyor benim.
Sen 1 ay önceden seçim propagandası yaparak haber ver, yığınak yapılmasına müsade et. Hazırlıklarını tamamlasınlar, hangeldik geliyoruz diye iç siyasetine alet et, 2019 yatırımı olarak gör. Sonra olacak bunlar. O şehitlerin analarına varsa katılarına cocuklarına sor bakalım olacak mıymış, normal miymiş.

Allah sebep olan ve fırsat veren herkesin belasını versin be.
allah rahmet eylesin.
öncelikle şehitlerimize allahtan rahmet diliyorum, milletimizin başı sağ olsun.

düşürülme videosunu izlerken bir şey dikkatimi çekti. videonun 1:10 saniyesinde öso mensubu olduğunu düşündüğüm birisi arapça olarak uçak (tayyare) düşüyor diyor ondan sonra da Hasbunallahu ve ni’mel vekil diyor bu da bunun öso mensubu olduğu gerçeğini kuvvetlendiriyor.
benim anlamadığım bu elemanın çektiği video nasıl yayılıyor? hani affedersiniz de bunu orospu çocuklarından birisi çekse koysa anlarım ama yan yana savaştığımız kişinin çektiği videonun yayılması şahsen beni üzdü. ben böyle videoların yayılmamasından yanayım.
Operasyon bu hersey olabilir sehit olur gazi olur ama olayin açiklanma biçimi acayip olmus
tabi oglu askere gitmeyen adam nerden bilsin asker ailesi olmayi.
"olur böyle şeyler" denerek veriliyor haber, sayın cumhurbaşkanı hazretleri tarafından.

tâbiî yahu, "olur böyle şeyler". şehit ailesini kim düşünsün? iki oy daha koparırız ohhhh miss.
2 kardeşimiz, evladımız canını yitirdi. Sebep olan kesim ise bu gece survivor izleyecek.

Duyarlı türküye!
Allah rahmet eylesin şehitlerimize. Yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Bazı mallar sikeyim suriyenizi demiş. Belli ki sınırda kurulan pyd kürt devleti oluşumundan memnundu operasyondan rahatsiz oldu.
amerika köpeğinin verdiği silahla olmuştur.
Terörist piçlerin son çırpınışları bunlar. Her şehit haberinden sonra, orada ne işimiz var muhabbetine girilmeyecek durumdur.
Allah şehitlerimize rahmet eylesin belki zaman zaman ciğerimiz yanacak ama köklerini kurutacağız.
Yemin ediyorum star craft’ta can kaybına daha çok saygı var. Ne biçim bir kalabalık olduk böyle
izlediğim videoya göre bir füze ile vurulma yok. Helikopter hızlı bir şekilde irtifa kaybediyor, herhangi bir duman ya da yara aldığına dair bir iz çıkarmadan.