bugün

1 şubattan itibaren %10-15 düzeyinde yapılacak yeni zam. böylece son 1,5 yılda yapılan total zam %100leri geçmiş olacak. tayyip'in ve onu okyanus ötesinden yönlendirenlerin tuzu kuru tabi. olan yine orta düzey halka olacak. en alt tabaka zaten iki çuval kömüre oyunu satıyor, orta düzey dediğin de genelde chp kökenli; onları da bu zamlarla eritip kucağa aldın mı olur biter. son derece akıllılar gerçekten. tayyip bey'in konuyla ilgili eşsiz bir incisi için:
(bkz: gücü olan doğalgaz kullanacak)
(bkz: doğalzam)
insanları kömür kullanmaya zorlayan zamdır. doğalgazı çuvala koyabilirseniz oda olur zam filan yapmazlar. seçi zamanı çuvalla doğalgaz dağıtılır oylar itinayla artırılır.
(bkz: geçir babam geçir)
(bkz: doğal yoldan vatandaşa geçirme teknikleri)
Doğalgazı yurtdışından alan bir ülke için kaçınılmazdır. Hükümetle ilgisi yoktur. iktidarda hangi parti olursa olsun zam yapılır.
sol framede gördüğüm anda sol yanlarımda bir sıkışmaya sebep olan zamdır.

(bkz: yeter lan)
(bkz: müstahak)
yarasın.

maaşları doğalgaza endekslesinler *
enflasyon hesabı falan da yapıp milleti sikmesinler

maaşa %4
doğalgaza &15

topunuzun anasına doğalgaz vanası * diyorum

çıldırdım..
(bkz: Osuruk depolama projesine katılacak yazarlar)
Her sene ocakta zam yapıyorlar.
Cepte anca karın doyuracak para var.
Devlet baba çok hızlısın biraz yavaşla.
(bkz: türk ün doğalgazla imtihanı)
Ülkedeki en büyük hırsız devlettir. Resmi yoldan soygun yapar.
http://bit.ly/9gKkJ2
nüfus artışını destekleyecek zam.
şubat ayının ilk günü vatandaşın zamınına zam katacak zamdır. ulan kış gelir zam yaparsınız, kış biter zamı geri alırsınız. tam tersini yapsanıza, bu millete geçireceğinize. tabii kışın elimiz mahkum daha fazla yakacağız. geçirsek geçirsek böyle geçiririz mantalitesinden başka bir şey değildir.
hükümetin bana doğum günü hediyesidir.
star haberi üzmüş, olmayan zam durumudur.
uğur * bey çok istiyordu bu zammı. en azından onun evine bari zamlı bir tarife koysalar hoş olurdu aslında.
eskişehir doğal gaz dağıtım a.ş'nin 25 gün önce indirim yaparak gelecek zamma hazırlık yaptığı olaydır.
http://www.esgaz.com.tr/press.asp?id=59
akp'nin başarılı yönetimi sayesinde olmayan zamdır. zam olmaması demokrat geçinenlerin içine çok dokunmuştur.
akp'nin de deklare ettiği üzere, sırf muhalefetin "zam" lafı yüzünden gerçekleşmeyen zamdır. geçirmeye fırsat arıyorlar açıkçası.
"ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler." (bkz: Marie Antoinette)
şuabetın başında gelen çirkinlik...
kesin mahkemeden döner...
star haber'in zorla yapmaya kalktığı zamdır lakin direkten dönmüştür. uğur dündar'ın "bu ay olmadı önümüzdeki aylara bakacağız" edasıyla olmadı ama mutlaka olacak demesini beklerdik ama o da olmadı.