bugün

her türk gencinin, her türk askerinin içinden geçirdiği düşünce.

Hainleri sadece şehit olduğunda bambalayacak değil, nefes aldıklarında koca dağı başlarına yıkacak atamı özledim.

Mustafa Kemal i özledim.

http://www.youtube.com/watch?v=GcG2jBo-kTA
abd lublanda 300 askerini gomerek kacdi gitti , afganista kabilde tikilmis durumda , bu isler oyle kolay degil pasam , atam dedigin kisi zamaninda doguda tas ustunde tas kesilmedik bas birakmadi da ne oldu ? Kurt sorununu mu cozdu yoksa bizi bu batakliga mahkum mu etdi. Hem menemen dedigin nedir bilmeden konusuyorsun,halkin hic bir ilgisi olmayan uc bes esrarkesin marifetini butun bir ulkeye odetti, kendi siyasi rakiplerini daragacina gonderdi , birakin bu bos seyleri
bundan tam 1 yıl önce böyle ağlayanlar, savaş karşıtı olmuş dedirten sosyalist yavşaklığıdır. ne oldu lan savaşa hayır edaları falan götünüz mü tutuştu hani şehit haberleri gelince menemen'i yakın diyordunuz.
atam değil de yılmaz savunucuları çark etmiştir. göte giren şemsiyedir bir nevi.
-boş geçin dostlar kendi siyasi rakiplaerinin değil kendi öz kardeşini taht için öldüenler -kardeşini katledenler oldu şimdi gelip burda iki üç işbiirlikçi öldürüldü diye asıl terörist paçavraları diye ahkam kesmeyiniz!!!

-he de geç durumları.

-not imla.
atatürk çok doğru bir şey yapmış gibi özleyenlerin olduğu beyan.

ha doğru değil demem yanlış belki, ama dönem şartları içinde değerlendirmek önemli meseleleri.

2006 yılında israil sadece 2 (yazıyla iki) askeri hizbullah tarafından kaçırıldı diye 32 gün boyunca lübnan bombalandı.

diyeceklerim bu kadar.
aynı kişi 'atatürk nasıl dersimi bombalama emrini verir' Diyerek mantığın ırzına geçecek kadar 2 yüzlüdür.
-kesin, ''tinerciler-esrarkeşler'' yaptı diyeceğler!!

-yemeyiz.
-ulan ne kadar da iki yüzlüler gelip burda atamızın sözlerini çarptıyorlar

-yazık.
içine çekildiğimiz bataklığı ve oyunları görmeyip sözde milliyetçi olunup atamızın adını kullanarak yine sözde milliyetçilik yapmak.
mecbur kalınmadıkça savaş bir cinayettir diyen atam'ı özledim.
iç ve dış siyaseti hala ayıramayan insanların hala bu ülkede yaşadığı belli... doğuda pkk tarafından öldürülen askerim var yakın o zaman doğuyu. ayırın toprakları o zaman verin türkiye nin doğusunu o zaman kürtlere.

merak etmeyin eğer savaş çıkarsa bu savaşa evet diyenleri o zaman göreceğim. seferberlik çıksa ah bir çıksa ah bir görseniz doğruyu yanlışı... nasıl bir hayal dünyasında yaşıyorsunuz anlamıyorum.
menemende sadece yobazlar yaşıyor beyler atam haklı yakın gitsin, başka menemen mi yok atam için balıkesirden domates çanakkaleden biber edirneden yumurta getirtip onlarca menemen yaparız tekirdağdan da rakı açtık mı ohh mis gibi, tamam menemeni yakın domatesleri biberleri doğrayın sos olarak ta dersimi alıp geliyorum.
aynı atam 100lerce şehitine yenilerinin eklenmesini beklemeden kato'ya da girerdi evet ve terör örgütüyle girilen sıcak temasa da kimse savaş diyemezdi, katoyu yakardı. temiz temiz dönerdi. tutup da değerli amerikan dostlarımız buyurdu diye sadık uşaklıktan geri kalmamak namına sabun köpüğünden kendine sebep yaratıp da suriye'ye girmenin bununla alakası yoktur. üstelik günümüz iktidarı da musfata kemal'in tırnağı bile etmedikleri gibi asla da edemeyeceklerdir.