bugün

gelsin babacım sıkıntı değil. siz istemediniz mi bunu? bize de namussuz düzeninize mecburen ayak uydurmak düşmedi mi? akılsız başın cezasını biz yıllardır çekmeye alıştık. çok şükür adam kayırmayla gelmediğim mevkimde it gibi çalışıyorum süper de yiyip içiyorum. artık vatandaşı düşünen namerttir.
(bkz: götünün kılıyız reyis)
zevk çığlıkları attırır bazılarına.
ben hep 50 liralık aldığım için beni ırgalamayan zam. gerçi geçen senelere nazaran daha az yol gidebiliyorum nedense. anlamadım gitti.
ahhh içimde hissettim olsun reyizimizin arkasındayız zaten hep 50 liralik alıyorum bana yeter reyizimiz dıs güclerin ensesine binecek osmanlıyı diriltecez.
zam gelir mi gelmez mi bilinmez ancak, hükümet tarafından ötv dengelemesi uygulaması yapılmasa idi 6.30 tl olan benzinin litresi 7.5 tl yi geçmiş olacaktı. bp istasyonu işletme müdürü tarafından söylenen bu. sürekli gelen zam, pompaya yansıtılmıyor.
80 kuruş zam da ne ya. 1.80 zam yapılması daha uygundur.

not: yapılacak her zam avrupayı ve amerikayı kıskançlıktan çatlatacak şekilde olmalıdır.
lütfen yapılan ve yapılacak zamlara bu noktayı baz alarak gerekli ciddiyeti ve özeni gösterelim.
Neden küsürat, Bir lira neden değil. Tüm samimiyetimle söylüyorum sevgili sözlük yazarları. Bu saatten sonra litre fiyatı, 10 lira olsun üzülmeyeceğim.
hamdolsun. reyiz var olsun.

80 değil 180 olsun.

ölümüne akabeliyiz.
80 kuruş nedir Allah için ya. Yap düz hesap litresini 50 lira mis gibi. Ne uğraşırıyorsunuz milleti terbiyesiz adamlar. Doğruysa eğer yıl sonuna kadar düşünemiyorum.
party modunda karşıladığım zamdır. devam..
Desteklediğim zam hatta arttırıyorum 2x80 gelsin. Asgari ücrete çalışan ırgatlar düşünsün mk. Tuzum kuru bu zam anca benim keyfi harcamalarımı etkiler onu da kısarım biraz. Asgari ücrete ev geçindirip sağda solda koyduk mu diye soran cengaverler düşünsün.
bence litresini artık 500 tl tam yapsınlar kimse tutamaz reisi.... ?!?!?
80 kuruşa da laf ediyorlar. Çoğ ayıb ediyolla. Kuruş mu kaldı bu zamanda? Sanki 80 lira koymuş, 80 kuruştan nolcak ay.
Koysun reyizim koysuuuunnn. 80 lira yakışır, kuruş da neymiş öyle fakir gibi. Yetmez düz hesap 100 koysun. Oh yeah.
80 kuruş için ne hükümeti ne de sevgili cumhurbaşkanımızı üzmeye yıpratmaya değmez. Günde iki dal sigara eksik icer biz o zammı karşılarız evelallah.
siz zam görmemişsiniz . alın görün de şükredersiniz belki .

https://www.youtube.com/watch?v=vEbGnHSsFJE
bir batinda bu kadar zam mantikli degil. 30-20-30 olarak 1-1.5 ay icinde yapilacaktir.
30 haziranda depomu fullediğim için bana koymayan zam.
Çomar tayfanın Bin beter olması dileğiyle alkışladığımız zamdır.

C'mon kirpi bıyık, bu davarların hakkından sen gelirsin! Madem oyları verdiler, zamları da afiyetle yiyecekler.
Ben hiç almadigimdan beni etkilemeyen zam tugrali doblosu olan çomarlar düsünsün.

Reis su trafik harçlarina ve araç vergilerine bir el atsan söyle %50 falan sen reissin büyük düsün.
üç gün geçmesine rağmen gelmemiş olan zamdır.
tarih ve zam kaynağı da oturma organı.
Bir lira gelsindir, Küsürat nedendir?
gelmemesiyle 24 haziran gecesinden beri biz aslında siz fakir halkımızı düşünüyorduk yoksa bizim ihtiyacımız yok, bok gibi paramız var ama siz madem ki akp ye oy verdiniz geberin amk diyen muhalif kanadı üzmüş olan zamdır.
gel hadi gözleri yollarda kaldı.
Içki zam mi kurtarmaz o hortum girecek kaçari yok.