Hamam gibi rezalettir. Yine bu yolda dünya markası olma yolunda dağlar nehirler aşmış milli firmamıza ait rezalettir. Cuma günü samsun' da işim vardı. Arkadaşımın ısrarı ile cumartesi günü döndüm. Bayram değil seyran değil samsun- ankara arası otobüslerde boş yer yoktu. Ben de metatur kayseri arabasından yer buldum çorum' da indim ve malum firmadan aktarma yaparak bilet almış oldum. Evet büyük eşeklik ama başka firmadan bilet yok ve son iki koltuk. internetten almıştım bileti. Ancak o da ne? Hava akşam olmasına rağmen saat 5 gibi halen 35 derece. Otobüsün kliması çalışmıyor. Koltuk bozuk sonuna dek arkaya yatıyor. Düzelmiyor. Bebek ağlamaları, ter kokuları arasında nefis bir(!) yolculuk yapıyorum. Şu an otobüsten bildirdim. Amk metro emi? Herşey düzelebilir ama metro kepaze bir firma olmakta kasten ısrar ediyor. Yetkililer de Tonlarca şikayete rağmen hiç bir şey demiyor bu. Buna hayret ediyorum.

Edit : daha yol uzun. Bu hamamda kesin bir fırıldak döner, bir action olur bence. Editlerim
Dostkar
Edit 2: evet arkadaşlar. 3 kez Kaza atlattık. Klimasız bu aracın bakımları da yokmuş. Şoförü dövecekti bir kaç yolcu. Ankara girişinde geri zekalı metro şoförü 10 dakka durdu hamam gibi ataçta insanlar gerildi. Yusuf Yusuf eden şoför Yalvarıyor yolculara. En azından bitti sayılır bu kabus. Az kaldı