bugün

Seçim bittiğine göre Bugün açıklanması beklenen kararlardır.
(bkz: 17 Mart 2024 trabzonspor fenerbahçe maçı)

görsel
trabzonspor ve fenerbahçe' de birkaç yöneticinin, irfancan eğribayat, oosterwolde' nin ceza alması gereken kararlardır. bakalım neler olacak ?
fenerbahçeye o cezalar verilirse yönetim fifaya gidecek. herkes ayağını denk alsın.
--spoiler--
fenerbahçeye o cezalar verilirse yönetim fifaya gidecek. herkes ayağını denk alsın.
--spoiler--

yok ya ? yıllardır aranda sorununun olduğu kulübün taraftarına kalecin olta işareti yapsın, futbolcun yerde yatmak dışında bir şey yapmayan adama gelip sertçe tekme atsın ve fenerime ceza gelmesin. bir de ceza gelirse fifa' ya gitmekle tehdit et.
Allah aşkına gidin premier lige falan da biraz oradakileri şikayetlerinizle bıktırın.
hem trabzonspor ve fenerbahçe yöneticilerinin, hem de tribünlere olta hareketi yapıp tahrik eden irfancan eğribayat ve yerde yatan adama tekme atan oosterwolde' nin ceza almasını gerektiren kararlar.
bekleyip göreceğiz.
--spoiler--
yok ya ? yıllardır aranda sorununun olduğu kulübün taraftarına kalecin olta işareti yapsın, futbolcun yerde yatmak dışında bir şey yapmayan adama gelip sertçe tekme atsın ve fenerime ceza gelmesin. bir de ceza gelirse fifa' ya gitmekle tehdit et.
--spoiler--
götü yiyen siki daşşağı büyük olan vermeye kalksın o cezaları hadi bakalım. fenerbahçe hapşırırsa hepiniz nezle olursunuz. fenerbahçe ayağı nasırlı adamdır nasıra basarsanız olacakları kestiremezsiniz. feriştahınız gelse ceza veremez o kadar !
--spoiler--

götü yiyen siki daşşağı büyük olan vermeye kalksın o cezaları hadi bakalım. fenerbahçe hapşırırsa hepiniz nezle olursunuz. fenerbahçe ayağı nasırlı adamdır nasıra basarsanız olacakları kestiremezsiniz. feriştahınız gelse ceza veremez o kadar !

--spoiler--

tavşan s.kini taşa sürtmüş dağı s.ktim demiş. bu da o hesap işte. kanun nizam ne diyorsa o olacak kimsenin ayrıcalığı yok. eğer gereğini yapmazlarsa bu sefer de ülkedeki 40 milyon galatasaraylıyı karşısına alır tff. göreceğiz bakalım ne yapacaklar.
--spoiler--

ülkedeki 40 milyon galatasaraylıyı

--spoiler--

olm enflasyona kendinizi fazla kaptırdınız taraftar sayınıza da zam yapmışsınız. ulen zaten ülkede 85 milyon insan var *

gs kadar kompleksli ve başarı için her yol mübahtırcı başka sinsi camia yoktur. 2011 de mevzumuz trabzonla idi trabzondan çok bunlar ellerini ovuşturup bekledi hatta uefanın kapısında yattılar türkiye ceza alsın diye. bugün mevzu gene fb-ts arasında ama bunlar her yerden bataklık sineği gibi çıkıyorlar. beleşten şampiyonluk çok güzel dimi lan gundiler. bizim futbolcular ceza alsın ki seyrantepede içinizden falan geçer şampiyon oluruz haram paralar cukkaya inemez dimi..
fenerbahçe'nin kallavi cezalar aldığının açıklanmasıdır.

dua edin de salak topçularınıza (futbolcu demiyorum dikkat edin) şiddetten dava açılmasın. o dayağı sokakta birine atsan 6 ay içerden çıkamazsın amk.
Birinin tribüne karşı sikini avuçlaması tahrik olmazken olta hareketi yapmak bir tahrik unsuru oluyor. Olta atmış siz de takılmışsınız işte hepsi bu. Ayrıca Fatih altaylı' nın dediği kadar varsınız.