bugün

mersin idman yurdu' nun farklı kazanacağı maç.
beşiktaş' ın 3 puan alacağı karşılaşmadır. ilk yarı 0 maç sonucu 2 seçeneği değerlendirilebilir.
Allah iki takım futbolcu ve taraftarlarına sabır versin çünkü türkiye' nin açık ara en kötü hakemi yönetecek maçı.
Doğru karar verdi, yanlış karar verdi kısmı bir tarafa; jest ve mimikleriyle deli edecektir her iki tarafı da.
maç sonrası olur da beşiktaş yenilirse manşet belli.

--spoiler--
beşiktaştan, taraftarına kötü şaka.
--spoiler--
mersin idman yurdundan mucizeler beklediğim maç.
bir beşiktaşlı olarak memleket takımını destekleyeceğim maç. ama gel gör ki idmanyurdu tarafına bilet bulamadığım için beşiktaş tribününden izleyeceğim maçı.
Beşiktaşımın kadrosunu gördükten sonra hafiften tırstım. kale sağlam degil, stoperler eh iste, beklerin de orjinalinin kanat olması bu takımda kim defans yapacak sorusunu aklıma getirdi. umarım maçın sonlarına doğru ibrahimden allahını seven defansa gelsin isyanını duymayıp, uzun zamandır hasret oldugumuz farklı galibiyete uzanırız.
tahminimce ya tarihi farka gideriz yada 2-3 farkla yenilebiliriz.
golün hem fernandes'e hem niang'a yazılması gereken maç.
1-0 33. dk
reis attı. golün baş aktörü abdullah yılmaz helal olsun böyle hakem lazım bu lige. niang aldı taşıdı olcay'a verdi olcay yine iyi çeviremedi ama neyse ki fernandes var.
nıangı ıle almeidanın 3-5 mac oynayıp uyum yakalamsı ve kadroyu seneye bozmassak sımdıkınden daha cok gol atacagı gozukuyor.
beklediğim gibi nobre attı 1-1 oldu. bir duran top ben gol olacam diye bu kadar bağırabilir.
beşiktaş'ın 2-1 öne geçtiği maç.
hala eskı tempomuzda olmadıgımız mactır. sankı takım bıraz yavaslamıs.
2-1 besıktasın ustunlugu ıle bıten karşılaşma olmuştur.
aybaba neye sevindi anlayamadim. sanki cok matah bir takımı yendik. ustelik galibiyet golünü de nobre kendi kalesine atti. rezil bir futbol vardi.
bir elle atılmış gol, bir verilmemiş penaltı.

utanmadan emek hırsızlığından bahseden milyonlarca taraftar. dönün de kendi götünüzün bokuna bakın denilmez mi denilir.
fernades reyizin saçlarını kısa halde gördüğüm maçtır. o ilk geldiği zamanlar geldi aklıma, yetenekli gibi ama takım oyunu oynamayan bencil, fernandes. muhtemelen aynaya bakınca kendisi de hatırlamış olamalı ki o günleri, bu maçta sahada olan adam beşiktaş a geldiği ilk zamanlardaki fernandes idi.
fernandes'in dünyalara küsmüş havasıyla oynayıp yine de bir gol bir asist ile bitirdiği maç. bu maç sonunda beşiktaş galatasaray ile arasındaki puan farkının açılmasını önlemiştir. önümüzdeki hafta hem fenerbahçe'nin hemde galatasaray'ın avrupa kupalarında oynayacakları maçlardan sonra muhtemel puan kayıplarını değerlendirmek için ilk adım atılmıştır. ancak almeida ve niang da bu maçta sakatlanarak oyundan çıkmıştır.