bugün

işçilerden çok teröristlerin, teröristleri destekleyenlerin bu bayramı kutlaması bu önermeyi doğrular niteliktedir.
1 mayıs ta taksim de terör yanlısı parti de oradadır sözde atatürkçü olduğunu söyleyen şahsına küfredilesi parti de oradadır.
işçiyle ilgili hiç birşey yapılmaz ancak sarı kırmzı yeşil bayraklar açılır muhteşem bir terör gösterisine dönüştürülür, ülkede ne kadar zararlı yavşak insan varsa onların fotoğrafı açılır pankartlarla desteklenir.
aynen yarında olacağı gibi.
doğru tespittir. meydanlardaki topluluğa bakılırsa, net olarak anlaşılabilecek durumdur.
he amk çok komik, çok güldük dediğim durumdur. neyin kafası bu? meth mi, ot mu?
edit: eksile faşik kardeşim eksile içimin yağları eridi. bir terörist demediğiniz kalmıştı emekçiye.saygısız köpekler sizi. bozkurtmuş ne haddinize anca havlarsınız itler.
görsel

geçen yıl 1 mayısta bu olaylar oldu. apo posteri açıldı taksimde.

ben işçiyim ancak sırf bu orospu çocuklarının bulunduğu ortamda bulunmamak için katılmıyorum 1 mayısa.
1 mayısı nevruz misali en çok kimin kutladığı ortada, bir kaç olay çıkarıp kinlik ve hinlik yapalım ayağına kutlamalar 1 mayısın terörist bayramı olduğunun bariz kanıtıdır.
kapitalist sömürüyü olağan yaşam biçimi olarak benimsemiş, aklı ve vicdanı kör lumpenlerin 1 mayıs işçi bayramına bakış açısını yansıtan sığı sözdür.

(bkz: lumpen proletarya)
doğru tespittir zira taksime çıkan grupların yüzde sekseni marjinal terörist gruplardır. biji serok apo diye bağırırlar türkiyenin göbeğinde hey allahım ne günlere kaldık.
(bkz: doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar)
Türkiyedeki işçi sınıf bu bayramı sahiplenmediği, bu ideolojik olgulara sahip olmadığı için bu bayram da diğer bayramların akıbetine uğramıştır.

işçi bayramına sen sahip çıkmazsan pkk bayramı olur.

nevruza sahip çıkmazsan pkk bayramı olur

kadınlar gününe sahip çıkmazsan pkk bayramı olur.

bu günlerde yapılanlara bakın hepsinde yasadışı faaliyetler görürsünüz. Bu fırsatı vermemek için. her bayramınıza sahip çıkın.
1 mayıs'ı 1 mayıs yapan nedenleri unutmak ne hazin, pireye kızıp evi yakan yazarlarımıza selam olsun.
Amacı ile ismi en farklı bayram bu. Eğer bu bayrama katılacak bir kesim varsa emekçi kesimidir. Pkk yandaşı vatansız piç kuruları değil.
akla karayı ayıramayanların beyninin sulandığını göstermiş önerme. neyse, anlayacağınız dilden konuşalım öyleyse;

adamın biri, 5 yaşındaki kıza tecavüz edip, ardından 'ben müslümanım, bunu allah için yaptım' dese, bütün müslümanlar tecavüzcü mü olur ? islam değerinden bir şey mi kaybeder ?
eline silahını alan biri, bir okulu basıp onlarca çocuğu öldürse, sonrada 'bunu türk milletinin bekası için yaptım' dese, türkler'in hepsi katil mi olur ?
ya da, şehitleri anmak için düzenlenen bir mitingde, adamın biri, hitler'in posterini açsa, orada şehitleri anmak için toplanan tüm insanlar faşist mi olur ?

demekki neymiş, otla b.ku, sapla samanı birbirinden ayırmayı öğrenecekmişiz. her koyunun kendi bacağından asıldığı, tecrübeyle sabittir zira.
isci bayrami olarak adlandirilan fakat iscilerin katilmamasiyla kutlanan bayramdir. provakator yuvasidir.
kesinlikle katıldığım tespittir. apo yanlısı binlerce orospu çocuğu istanbul'un göbeğinde yine kahrolsun t.c sloganlara atacaktır. yemişim 1 mayıs'ı, geçiniz bunları...
1 MAYISTA, ALANA Bazı provakatörler geliyor ve günün anlam ve öneminin içine ediyor. Sonra işçiler yapmış gibi algılanıyor. 1 mayıs böylece bazı zihniyetlerin aklında terörist bayramı gibi kalıyor. Halbuki alakası yok. Bazı basit önermeleri ileri sürmek, bazı kişilerin kültür seviyesi ile de orantılı gerçi. Haberleri tv bültenlerinden takip edip, kitap okumayı vakit kaybı gibi görenler... Geçmişi öğrenmeyip gelecek hakkında sadece tez öne sürenler... yorum yok SiZLERE.
(bkz: terör bir insanlık suçu değildir)
Her ne kadar 1 mayıs'a katılanlara 'terorıst' dıyecek kadar kuculmus olsanızda 1 mayıs'ta o 'terorıstler' sayesınde tatıl yapacaksınız
1 mayısta işçiler çalışıyor öğrenciler kutluyor
bir terörist tesbiti.
tatile gelince yan gelip yatıyosun ama. hiç demiyosun "lan bu terörist bayramı ben bugün daha çok çalışmalıyım" diye.
Genellemecilere bayram ettirmiş görüş.
zorla sıçan götün yaptığı tespittir.
tunceli'deki olaylardan anlaşılacak doğru onermedir.
Bizim ulkede isci bayrami olarak geciyor , ama yasadigim yerde "Halklarin kardesligi bayrami" adi altinde 3 gun kutlanan bir bayram.
Koduklarım sahip çıkmıyorsunuz sonra ağlıyorsunuz nevruz da terörist bayramı o zaman.
artık meme bayramıdır. hayırlı olsundur.

(bkz: 1 mayıs meme bayramı)