bugün

28 şubat tamam, yargı reformu tamam, darbe zihniyeti tamam, sivil anayasa tamam sıra bay kemal' de..

yeter reis millet kan ağlıyor.

insanlar ağzından çıkacak cümleleri bekliyor..
Mavi ve sarı illerde tüm okullar açılıyor ama iki hafta sonra onlar turuncu olursa kapanacak.
Anaokulları, ilkokullar, 8 ve 12'ler her yerde eğitime başlıyor.

Mavi ve sarı illerde hafta sonu yasağı yok ama iki hafta sonra turuncu olursa var, turuncu ve kırmızı illerde sadece pazar günü sokağa çıkmak yasak.
21'den sonra her yerde yasak.

65 yaş üstü ve 20 yaş altı mavi ve sarı illerde serbest, diğerlerinde genişletilmiş saatlerde çıkabilecekler dışarı.

Restoran ve kafeler kırmızı iller dışında 7 ile 19 arasında açık olacak.

Anladıklarım bu kadar çorba olmuş kafamla anlatabildiklerim de.
Temizlik, maske, mesafe diyor şaka gibi. Sanırım kongreler zambiyada yapılıyor orda mesafe sorun degil. Neyse hafta sonu yasakları kalkmış cogu sehirde.
görsel
Normalleşme sürecinden yüz yüze eğitime birçok konuda yapılması beklenen bakanlar kurulu sonrası açıklamadır. Evet.
Tv'yi açıp şunu ciddi ciddi dinleyen insanın kendine saygısı yoktur.
boş yapacak.
28 şubat edebiyatı yapacak.
Feto pkk CHP falan.
Aklımın ucundan geçmezdi muhteremden sevindiren haber alacağım... hayat ne tuhaf.
yine ak parti kazanmış. haritaya bak.
Aksine bir çok kişinin merakla beklediği açıklamalardır. Büyük ihtimalle ülke risk durumuna göre bazı yerlerde önlemlerde gevşeme kararı bekleniyor.
Sadede gel güzel kardeşim!
Resmen istanbul için sela verildi.
reisin cehape ve bay kemal hakkında muhakkak çok değerli düşünceleri vardır ve öncelikle bunları açıklayacaktır ama açıkçası şu süreçte pandomim yasaklarının kalkması dışında günlük siyasetle zerre ilgilenmiyorum.

o yüzden üzgünüm reis ben seni izlemeyeceğim. pandomim kararlarını internetten okurum.

bu da böyle bir entry'dir.
Boş laflardır.

Sussa, hiç konuşmasa memleketin çok daha hayrına olur. Geçen gün merkez bankasını batıran damadını övecek oldu, döviz anında zıpladı.

Ya bir sus, bir konuşma, bıkmadın mı şunca yıldır boş boş konuşmaktan?

Hadi o bıkmadı, ya yandaşları bıkmadı mı? Yahu Türkiye'yi GSMH sıralamasında 21.liğe düşürdü, daha geçen gün 2023'te dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri olacağımızı söylüyordu! 2 yılda 11 sıra yukarı sıçrayacakmışız!

Sarayında otura otura artık halkla, gerçeklerle bağını kopardığını, hayaller alemine daldığını anlayamıyor musunuz?

Naci ağbal ve tayfası, kefenlerini boyunlarına sarıp, merkez bankasında döviz kalmadığını söyleyemeye cesaret edene kadar, ne olup bittiğinden bile haberi yoktu. Sanıyordu ki damat sözünü dinleyip, faizleri düşük tuttukça işler yolunda gidiyordu.

Olayın bu noktaya nasıl geldiğini hala anlayabilmiş değil. Hala "ben faizler düşürülürse enflasyon düşer diyorum ama arkadaşlar dinlemiyor" diye söyleniyor! O zaman damadı kovmasaydın. Tam olarak dediğini yapıyordu. Kaldı ki ısrar etsen "arkadaşlar" da senin dediğini yapmak zorunda tabi ki.

Yandaşlar bu kişinin vaziyeti eskiden de iyi değildi ama bu kadar da kötü değildi. her başarısızlığını alkışlaya alkışlaya siz bu hale getirdiniz. Vebali boynunuza..
hiç bir şey anlamadık sayın cumhurbaşkanım...