bugün

Bardak mısır
10 tane şıpsevdi.
1 liralık dürüm çiğköfte.
internet cafede counter kit atmak.
çişi bekletip yaparak doyumsuz hazza ulaşmak... bi liraya başka nabılır..
Langırt oynamak.
yazı tura atmak.
ne yapılır lan bir lirayla. he alınacak en güzel şey dersen tekli prezervatif alınabilir.
sadaka vermek.
karıya gidin.
10 saliseligine enfes haz.
Bozdurup bozurup harcamak. (bkz: tokgözlü)
bimden nuts bar alınıp, afiyetle yenir.
2 yaşındaki kızıma içinden oyuncak çıkan yumurtalardan almak ve sevincini izlemek.
Kumbaraya atmak.
capry sundir tabikide .
tadım çekirdek alınabilir.
çay içmek. böyle acayip soğuk yerlerden geliyorsun ve bir bardak çay içiyorsun. ısınıyorsun, hüzünleniyorsun, düşünüyorsun, ağlıyorsun.. ve çay bitiyor. ardından yakıp yola devam. hem kampüs çayı içersen yirmibeş kuruşunda sana kalır. onla da bi dal sigara aldınmı deme keyfine.
minibuse binmek.
Vodafone ise günübirlik paket alıp tel ile sözlükte takılmak.
kazı kazan.
2 - 3 yaşlarında çocuğa vermek çok seviniyorlar.
1 simit alıp aç olan birine vermek.

Not: bütçe kısıtlı yoksa yemek yedirirdim.
Bim de falan belki tek preZervatif satıyolardır,keşke su karı kız meme göt tarzı başlıklar acan cocukların babası zamanında paraya kıyıp alsaymış bir tane şimdi bizde düzgünce sözlüğü okurduk.
90 kuruşa ekmek alıp artaninı kumbaraya ata ata 10 kuruşlar kralı olmak. (ihtiyaç)

herhangibir avm'deki oyuncak makinesine 1 tl atıp oyuncağı kepçe ile cekip düşürmek ve kazanmak. Sonra onu karşınıza çıkan ilk çocuğa (ağlayan çocuk tercihimdir) verip mutlu olmasını sağlamak. (isteğe bağlı)
bir adet dido veya ülker çikolatalı gofret yemek...
küçük çocuklara vermek.
Okul yemeği yemek.
az çok demiyelim camiimize yardım edelim diyen adamın kutusuna atmak.
valla 30 saniyeliğine de olsa heyecan için şu oyuncak yakalama makinelerinde oynamak.