bugün

sadece bende değil, etrafımdaki hiçkimsenin giremediği durumdur.
bunun arkasında işgüzar bir bürokrat varsa, gerçekten olayın bokunu çıkardıklarının da resmidir.
an itibari ile benimde başıma gelen durum. üstte facebook bandı görünüyor altı bembeyaz.

edit; google dns ile alakalı bir durum olabilir.
yalandır henüz girdim.
facebooktayım. Nasıl girilmiyor diye merak ettiğim olay.
yalan filan değildir. üstte facebook yazısı var ve altlar boş, ekran görüntülerini birazdan koyarım. ne kadar dns değiştirsem de kar etmedi. facebook'un server problemi olacağını da sanmıyorum açıkçası.
bir yavaşlık vardır. doğrudur.
acayip bir yavaşlama var. faceyi kapattım girmesi ayrı bi dert girdikten sonra yenile yaptım ama yenilenmesi bi dert.
an itibariyle bir sorun var gibi gözüküyor, ben de giremiyorum.
sadece üst kısmı görünüyor an itibariyle. "ne düşünüyorsun?" yazısı var fakat ne düşündüğümüzü yazamıyoruz. diyor ki: "düşün ama konuşma!"
akp nin gücüdür. kimle oyun oynadıklarına iyi baksınlar.

onlar bu oyunu bozar. helal valla. iyi olmuştur. akıllanır halk belki.
zannımca, ttnet abonelerinin başına gelen olaydır. etraftaki diğer servis sağlayıcılarından ve mobil ağdan girdiğinizde bir sorun yok zira.
kaplumbağa hızındaki ttnet ile gayet hızlandı giriş facebook'a. pendik'i henüz adamdan saymadılar herhalde.
ben girebiliyorum. garip.
an itibari ile giriliyor fakat o kadar yavaş ki hiçbir fonksiyon çalışmıyor.
yalan falan değil, engellemeden çok yavaşlatma var gibi.
an itibariyle yaşadığım durum.
ttnet in bir yavşaklığı var gibi görünen durumdur.*
ben giriyorum çok rahat giremeyenler varsa bunun sebebi 1 i ayın faturaları yatırmamaları veya eylemler dolayısıyla aşırı yüklenmiş facebook olabilir. *
olmayandır. insanlar şu an yazmakta ve paylaşım yapabilmektedir.
adana çukurovadan bildiriyorum ttnet abonesiyim an itibariyle twitter ve facebooka erişim kısıtlı sağlanıyor. arka planlar çıkıp paylaşımlar ve yazılar gözükmüyor bazense hiç girmiyor. bu kadar safça birşey olamaz bu...