bugün

(bkz: yazar burada isyan etmiş)
Ben en azından bir hafta bekleyeceğimi düşünürken, üye oluşumun sabahına yazar olunca bir bok oldu sanmıştım. Meğer ağzı olan konuşuyormuş.
(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım)
yedinci nesil -54 (sokaktaki adam) karmaya sahip 600 entry girmiş bir yazardan duyulunca daha çok üzülünesi durumdur.
geğer burada yazarlık olarak uludağ sözlük yazarlığından bahsediliyorsa çifte standarda maruz kaldığınızın belirtisidir. genelde 10 entryi girdikten sonra en geç 24 saat içinde yazar yapılırsınız. normal bir yazarsanız yazarlık hayatınız devam eder. eğer forumlardan ya da inci'den gelen alışkanlığınıza devam ederseniz sözlükte karışıklığa sebep olup kendinizle birlikte birkaç yazarı çaylak yaparak uzaklaşırsınız. yani yazar eleme işlemini moderatörler değil diğer yazarlar yapıyor. hatalı entryi silme işini de yetkililere devrettiler zaten. e o zaman siz ne iş yapıyorsunuz derler adama.
72 saat içinde yazar olmuş biri olarak garip garip baktığım durumdur..sanki beni 72 saat değil de 72000 saat bekletseler hayata bakışaçımda ya da beynimde çok büyük bir ilerleme olacak..çok daha basit yolları vardır bunun(ki bunu görebilmek için yüksek düzey iq gerekmez).
sanırım sosyal yaşamda ayrıcalığı olmayan bir güruh internet ortamında ayrıcalık istiyor.eski olmak pek önemli bir gösterge değildir diye düşünüyorum 72 saatte yazar olmuş ve bunun için aylarca beklemiş kişilere haksızlık etmiş biri olarak.