şampiyonlar ligi a grubu ikinci maçı.
2-2 biter!
Allah bize sabır versin.
Parisin cavaninin hattricki ile koyup geçeceği maçtır. Galatasaraylı kardeşlerim cavani reisin sakatlanması için dualarınıza şimdiden başlayın.
öyle işte biz psg, real ile oynayalım siz de gazişehir falan takılın.
psg'nin gol şov yapacağı maç. aynı hafta beşiktaş'ta wolves takımıyla oynuyor sanırım biz de gol şov yaparız. türk futbolunun en rezil haftası geliyor hazır olun fenerliler sağlam malzeme çıkacak açık ve net.
psg'nin 3 farklı kazanmasına 2,55 oran verilmiş. değerlendirin.
neymar ve mbappe'de iyileşti.
Galatasaray’ı çok zor günler bekliyor. Bu maç belki çok kötü geçmez onlar için ama bu futbolla fransada ispanyada içinden geçerler bunların.
psg gs'yi haşat edecek. yazık olacak cimboma.
ne yazık ki psg'nin bizi çok üzeceği ve bu yüzden izlemek istemediğim bir maç.

doğu alt 111 17. sıra bir adet kombine devredebilirim isteyene. Gişe fiyatından. 700 TL oluyor. özel mesaj atabilirsiniz.
Beşiktaş'tan yüzümüz gülmüyor bari cimbom yürüsün dedik, ona da ölüm grubu çıktı. Psg muhtemelen içinden geçecek. Sonra dönüp bir daha geçecek. Sonra bir daha...
Öngörülemeyen karşılaşma. Öngöremediğimiz şey psg nin kaç atacağı yanlış anlaşılmasın. Yoksa Galatasaray’ın berabere kalma şansı bile yok.
Olum keşke deplasmanda olsaydı. Hiç değilse tecavüz der şikayet ederdik. Ev sahibi olunca kendi davet etti diyecekler.

Peşinen edit: luyindama marcao ikilisi Allah'a inanıyorsanız topla çıkmaz, basit top kayıpları yapmazsınız.
Muslera seni seviyoruz kral.
galatasaray pozisyonlara girer ama rakip daha çok girer.
bu arada mpabbe'nin aksine di maria'nın şov yapacağı maç.
Psg nin gövde gösterisi yapacağı maçtır.
galatasaray'ın 7 veya 8-0 kazanacağı maç.
selam ve dua ile.

görsel
Halka açık kanalda yayınlanmaması gereken maç. Özellikle çocuklar izlemesin. Evet.
Falcao len amq.
Görücez bugün. 6 golü var.
Demedi demeyin.
fransa - türkiye maçı öncesi de çok şey söylenmişti, benim de umudum yok ama insan inanmak istiyor, berabere kalmaya.
ters köşe yapıp bir kaç yazarı göt edeceğimiz maç.
galatasarayın kazanarak büyük bir sürprize imza atacağı maç.maçtan sonra beni tebrik edeceksiniz.
parayla kurulan takımlardan bi halt olmaz,bunları öğrenin..

ne city ne paris, hayatta kazanamazlar şampiyonlar ligini..

maça gelince, yeneriz yeniliriz o ayrı,maçlar sahaya çıkmadan kazanılmıyor.. mal mal konuşanlar önceki paris maçlarımızı izleyip nasıl koyduğumuzu geçirdiğimizi öğrenebilir..

angel di maria'yı durdurabilirsek, kazanabileceğimizi düşünüyorum..
iyimser skor 1-5 paris galibiyeti.
iki fransız takımının karşılacağı futbol mücadelesi. bizi ilgilendiren bir şey yok.
kombineyi devrettim ücreti mukabilinde. ama yarın yine de statta olacağım. bakalım birader bir şeyler ayarlamış. hayırlısı. ama hiç umudum yok lan bu maçtan.
psg'nin vurduğunun gol, yediğinin ofsayt olmasını dilediğim maç açık ve net.