bugün

Sipariş erkektir.

1.90 boyunda yakışıklı kaslı kültürlü zeki Olgun esprili olsun. Ketçap mayonez olmayacak, patatesi bol olsun. Turşuda koy abi.
hayaldi, gerçek oldu. * *
Telefonun alarminin calmasiyla ucup gidecek erkektir.
1.90 boyu, yakışıklıyı, kaslıyı, kültürlüyü, olgunu, esprilinin de yarısını çıkarırsak;
(bkz: ne yapsam olmuyo)
190 boyundayım, üniversite mezunuyum, 6 aydır vücut geliştirme yapıyorum, her ay en az bir kitap okurum, izmirliyim, iyi bir işim ve maaşım var, arabam var diye cevap verilen erkek tipidir.

benim lan o hahaha

edit: ya olm neyi eksiliyorsunuz lan? en ufak bir yalanım varsa fenerbahçeli olayım. okey? hayatımda edebileceğim en kötü bedduayı ettim kendime şimdi eheh

edit2 : ben cidden bu entry'nin neden bu kadar eksilendiğini anlamadım.

edit3 : ayrıca kas yapmak asosyalliğe neden olmaz. haftanın 3 günü 1,5 saat yetiyor antrenman için. iyi bir dinlenme ve iyi beslenme ile 6 ay sonra arnold olunmaz ama biceps, göğüs gayet belli olur, oluyor da *
yurdum kızı kezban olduktan sonra ne boyu ne kası ne aklı ne parası fayda eder.. yeter ki hatun kezban olmasın.
Kızlar için yeterli fiziki özelliklere sahip olan bir erkek tipidir. Bu tip erkeklerin genelde basketbol ile ilgilendikleri tahmin edilse de bazıları asosyal çıkabilir.
1,90 değilim, kaslı da değilim, yakışıklı hiç değilim, ııı kültürlü olabilirim evet kültür dersanesine gitmiştim kültürlü olan kazanır gibisinden bir sloganları vardı, geri zekiyim ama erkeğim. evet erkeğim. olma mı la? nefes alsam yetmez mi?
çoğu türk kızının hayalindeki erkektir.
türk kızlarının ne kadar kıskanç olduğunu düşündüğümüzde anlarız ki, bu kızlar ne istediğini bilmiyor.
hayal edilen; her kızın istediği ama kızların %90 nın sadece rüyalarında görebileceği bir gerçekle çağdaşmayan erkek modeli.
Henüz bulunamadı.

(bkz: 404 not found)
bir de +28 yaş üstüyse yemede yanında yatılandır.

--spoiler--
ağzımın suyunu siliyorum bi sn
--spoiler--
kısa entry girer.
tek eksiği para olduğu için maalesef kadınların gözünde bir hiç olan erkektir.
estonyalı falandır bu kişi.
türkiye'de var olan erkek türü, ümidinizi yitirmeyin ey hemcinslerim. tanıyorum bir tane hatta böyle, şahane bir insan. bekar da hatta. neyse çok imrendirmeyeyim.
Bulursam tez zamanda nikahı basacağım erkektir.
(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: ketçap mayonez olsun mu bacım)
kendisi için übermensch tabiri kullanılabilecek erkek türüdür. kolay kolay göremezsiniz zira bu kadar ihtimalin bir arada bulunması neredeyse imkansızdır.
11 yıl önce evlenmiş erkektir. şimdi göbek yaptı, saçlar biraz döküldü ama boy aynı, kültürü görgüsü arttı ve hala zeki.
(bkz: yolla panpa)
muhtemel ki asosyal erkektir. bugün kas yapmayı kolay sanan insanlara bakımlı ve düzgün bir vücuda sahip olmanın bir yaşam tarzına ayak uydurmayı beraberinde getireceğini belirtmek lazım.

öyle her gece, her gece sevişilmez bu adamla; zira uyku düzenine dikkat etmelidir.

oturup da bir iki bişey içmek isterseniz yatmadan minimum 2 saat öncesini yakalamak gerekir(ki tükettiğimiz hemen her gıdada şeker mevcuttur, gelişimle ilgili sıkıntı teşkil edecektir. zira growth hormonu en çok uykunun ilk başında salgılanır ve uyumadan önceki süreçte şeker tüketimi katleder gelişimi).

her sabah minimum 4-5 tane haşlanmış yımırta akı yemesi gerekir(kokusu çekilmez olabiliyor bazı sabahlar).

her defasında epeyce saf ve işlenmiş protein kaybedeceği düşüncesiyle bir türlü kendisini adayamıyor yaptığı işe ve zaten sınırlı olan yakınlaşma anlarında da tadını çıkartamıyorsanız.

velhasılı gidip göbekli ve hödük bulun daha iyi derim. çekilmez öyle kaslı, kültürlü adam bizim kadınlarımız tarafından.
yoktur. böyle bir erkek varsa gelsin bir de bizi siksin. te allahım.*
vardır...

tabi yok umutlanmayın hemen... bazı kızlara gelir bu tipler, genelde bu kızlarda şişman, tipsiz ve sorunlu olurlar *

doğa meselesi.

eksiliyen arkadaş. böyle bir tipe sahipsin ve öz güvenin yok evet. korkma almazlar elinden.
(bkz: tel dolapta kıyma var yersin)