bugün

intihar edecek ve saatini belirlemiş kişi söylemi. son bir şey varsa söyleyin.

edit: aniden geldi aklıma, Allah'ın ıssız mahallesinde kimsenin haberi olmayacak zaten. neyse trollük gereği çok kırdık, bağışlayın. az kaldı vakte.
Yine bir palavrağ söylem.
intihar etmeye niyetlenen kişi Vasiyetini yazmayı unutmamalıdır. Sıkıntı çıkmasın sonra.
zebani falan ,sonsuz cehennem falan.
Ya gercekten ederse? Şurda yazdıklarınızdan utanmaz misiniz? "Yemiyoruz, kanmiyoruz" demek icin suraya yazilan seylere bi bakin.

Kardesim eger yuzde bir ihtimalle bile oyle birsey gercek olacaksa yapma. Gel konusalim derdin neyse anlat. Bizde cok badireler atlattik halden anlariz.
Uludağ Sözlüğün alışılagelmiş mottosu.

Fakat bir de şu var.
(bkz: ya tutarsa)
insanların intihar etmesine karşı değilim ama bu onları kahraman yapmaz.- gregory house
Herkesin "hadi et lan!" modunda olduğunu görünce bedellisini ödemek isteyen avukat arkadaşları davet ettiğim başlık.

5237 S.lı Türk Ceza Kanunu MADDE 84

(1) Başkasını intihara azmettiren, teşvik eden, başkasının intihar kararını kuvvetlendiren ya da başkasının intiharına herhangi bir şekilde yardım eden kişi, iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(2) intiharın gerçekleşmesi durumunda, kişi dört yıldan on yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(3) Başkalarını intihara alenen teşvik eden kişi, üç yıldan sekiz yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. (Mülga ikinci cümle: 29/6/2005 – 5377/10 md.)

(4) işlediği fiilin anlam ve sonuçlarını algılama yeteneği gelişmemiş olan veya ortadan kaldırılan kişileri intihara sevk edenlerle cebir veya tehdit kullanmak suretiyle kişileri intihara mecbur edenler, kasten öldürme suçundan sorumlu tutulurlar.
gerçekten intihar ederse durumu bayağ içler acısı olan kişi söylemi,

zira adam not bırakmıyor, video bırakmıyor, ses kaydı bırakmıyor, sevgilisine söyleyemiyor, mahallesinde evinin çatısından atlayamıyor.

adam sözlüğe yazıyor intihar edeceğini, gerçekten çok yazık.

ama yine de selametlen, uslu uslu sür kaza falan yapma yolda.
Gittiğin yerde gördüklerini kameraya çek madem ne diyelim.
gerçek olma ihtimalini göze alarak, sakın ha diyorum...

her şeye rağmen hayat güzel lan!
içinde bulunduğunuz dünyadan çok dışarılarda başka bir dünya var. Hayat bu kadar karışık insan bu kadar başarısız olmamalı. Dikkatinizi başka şeylere yoğunlaştırın ve zamanın her şeyi illa ki iyi yaptığını hatırlayın. intihar etmek size sonsuz nötrlük olarak gözükebilir fakat aslında geride bıraktığınız güzellikler (hayvanlar, bitkiler, yemek, su, kadın, erkek) şayet bir cennet cehennem varsa sizin peşinizi bırakmayacak ve kulağınızda pişmanlık zili olarak çalacak. Her şeyin bir çözümü, her problemin bir kaynağı vardır. Bazı zamanlar aklımdan intihar olayının çıkmaması benim de canımı çok sıkar fakat beklerim ve zamanın bana getirdiği güzelliklerle kendimi avuturum.. Bir sonraki güzelliğe kadar
bence 00 00'da her şeye sıfırdan başla.
etmeyenin babasını travestiler siksin.
Acizlikte son nokta. Lan oğlum manyak mısın? Gencecik bir fidansın sen. Böyle şeylerin şakası bile iğrenç. Hayata dair ne varsa yaşaman dileklerimle. Sensiz olmaz koç, ailene yazık.
Buda son zamanlarda moda oldu haa videolar selfieler felan..Ne manyak adamlarsiniz lan..
zamanı gelmiştir.
sakasi olmaz bu islerin. amac ne bu insanlardaki ilgi meraki ne anlam veremiyorum.
hakikaten intihar etmesiyle takdirimi kazanmıştır. dürüst adammış.

(bkz: rip)
Şair ne demiş;

Çok bıkarsan hayattan,
Bir mezarlığa git.
Ölüler iyi bilir,
Yaşamak güzeldir...

Yani sözün özü çok merak ediyorsan sen yine intihar et ama ölme...görüşelim dostum
00.00 da yeni yıla gireceğim' sözünü söylerkenki yaşadığı coşku ne kadar fazlaysa bence buradaki ölüm coşkusu da o kadar fazla.(arkadaş saat bile tuttuğuna göre kararlı görünüyor.)
intiharından 1 saat 15 dakika geçmiş olma durumudur.
aslında hergün yatmadan düşündügüm şeydir.
Yapma etme yaziktir gencligine yasanacak cok sey var iyi kotu aileni sevdiklerini dusun seni sevenleri dusun yaziktir yapmaaa hic degmez yaaaa.
Ne bekliyonki 00ı merak o beyaz ışık pek parlak 1200 am'de de görülebiliyor. Ha eğerki azrailin nöbet değişimine denk gelirde yırtarım diyorsan onu bilemem. Saatini ayarla o zaman atomik saate göre maazallah hesabın tutmaz takar çengeli kıçına azrailde o beyaz ışığı tayfına ayırıp gösterir sana.