en asil duyguların insanıdır.
0.facebooktan "bu ortaköyde de sürekli park sorunu var" ve "sortie'de arkadaşlarla eğlenmek" gibi şeyler yazıp, yazıyı okuyanı gülme krizine sokan insanımsı varlıktır.
listenizde hakikaten yaratıcı paylaşımlar yapanlar varsa çok keyiflidir. 0. facebook olması farketmez efendim.

hepinizin mi arkadaş listesi sıkıcı yahu?

silin gitsin o zaman efendim. dert etmeyin böyle.
telefonda kalmıştır o yani
daha henüz pda kullanmayan insandır.
telefonu sadece mesajlasmak ve konusmak için alan insanlar için minnettir. telefona o kadar para verilir mi lan giderim o parayla alkol alırım.
devlet yurdunda kalan öğrencidir.
çoğu @facebook yazabilecek zekadadır.
bak hepsi demiyorum, amacında kullananlar var, ama bu zekada olanlar da var.
hiç tanımadım böyle bir insan. benim çevremdekinler touch.facebook tan güncelliyo tamam mıı. sahte kahkahaların ortasında kalmışsam...
0.facebook aracılığıyla ayar veren, aşkını ilan eden, özleyen, aşk acısı çeken insandır.
burdan kendisine kontörün yok lan, otur ona ağla fakir piç! demek istiyorum.
@yatak
@kahvaltı
@tuvalet
@klozet
bokunu çıkardınız.
@avm

@arkadaş

@tatil

@sevgili

başımın @'ini yedin bi' git.

o telefonu da yavaşça yere bırak.
şuan tuvalete girdim gelişmeler az sonra.. bekliyorum hala umudum var bir insan evladı yazıcak bunu eminim. eğer kişi gününü gezmeye ayırdıysa her vardığı yeri belirtmesi gerekir mi ?
"Hımh benim ayfonum var" ya da " hımh benim 0.facebook.com a giren telefonum var." tepksini göstertmek isteyen ergendir.Allah "xD" li zamanını az tutsundur.
iphone veya bb'den 3g, wi-fi..vb gibi şeylerle durum güncelleyenlerin alt sınıfında kalıp ezilen insanlardır.
yapacak birşey bulamayınca habire durumunu güncelleyen insandır.
nefret edilesi insanlardır, allah belalarını versin onların. topunu yakıp öldürmek lazımdır. falan filan.

oldu mu liseli?

(bkz: sekizinci nesil başarısız troll)
belli ki canı sıkılıyor bunların telefonda o yüzden dakikada bir durum güncellemesi yaparlar.
iyisi mi saçma sapan durum yazdıkları için kimsede beğenmez yorum yapmaz bunlar için.
7 şubat 21:21 de başlık açar bu tip insan. böylesi de var işte hayatta.
(bkz: iyi geceler saçmalığı)
elinde vga kameralı, şans eseri internet destekli dandik telefonu olan insanlardır. hadi gene şanslılar internet kafe parasını tavuk dönere verip etin tadına bakabileckler.