bugün

hafif düzey paronayamsı ruh hallerini bürünmeye sebep, panik atak öncesi evredir bizzat ...
genellikle yazılarında edat tümleç sıfatlara pek çok yer verirler nedeni.33 kelimeyi geçmek zorundadırlar... kısa ve öz cevap veremezler.
merakla kalkıştıkları bir işin nasıl sonlanacağını anlayabilmeleri için en az 10 entry girdikten sonra 2 gün ila 1 ay arasında beklemelerine sebep veren entry lerdir.
ulan bunuda okuyan var mıdır be ! diye düşünerek olsa da bişeyler yazayım ilhamım geldi diyerek girilen entrydir.
Sözlük aşkıyla günlerdir düşündükleri, kendilerince en güzel 20 entrysini ilk olarak girerler ve o entryle sol framede gözükmediği için o entrylerine yeterince şükela alamazlar

(bkz: kendimden biliyorum)
belki bir gün girdiğim bu entry'leri tüm sözlük ahalisi okur umuduyla yazılan entry'lerdir.
''acaba nasıl tırıvırılasamda mı kırtlatsam, pıtırtıkırtılatsamda mı curtlatsam ?''tarzı düşüncesinde olan sözlük yazarı olmak isteyen adamın uğraşarak ,kurbağanın ilk evresinde ortaya çıkardığı gaz tarzı bi olaydır.
çaylak kardeşlerimizin laf olsun da entry yazsın diye girdiği (saçma sapan da olabilir) entryler.
1-2 saat içinde yazar olunacağının habercisi. sen 10 entry'i doldur; gerisini moderatör abilerine bırak. buranın moderatörleri devlet memuru zaten, okumaz. onaylar ve geçer.
en afilli şekilde yazılmaya çalışılmış, bazen de sıçılmış entrylerdir.
daha göremediğimiz entry.
hepimizin girdiği ilk 10 entrydir.
önceleri özene bezene, noktalama ve yazımı kusursuz, hakaret ve argo içermeyen idealist bir yaklaşımla yazılmış ancak daha sonra diğer yazılanlara baktıkça bu özelliklerinden ödün verilmiş entrylerdir.
sözlükte en dikkatlice girilen entry lerdir.
ilk sözlük yazarı olma deneyimi ise, ürkütücü, kalp atışlarını hızlandıran olaydır. 10 kere değiştirilir bir entry.* biz de geçtik oralardan biliyoruz herhalde yahu.
yazılabilecek en iyisini yazmaya gayret ettiğimiz entrydir. ama en az okunanların da bu entryler olması iç acıtır.
en güzel entry'lerdir aslında. kontrollü disiplinle hareket ettiğimiz için içinde küfür, taşkınlık, hakaret ve ırkçılık gibi unsurlar bulunmaz. fakat çoğu zaman dikkat bile edilmez. çaylak onaylanana kadar yazarlar o sayfaları doldurur o entry'ler de arada kaynar gider...
Esasen burada yazılanların hiçbirisinin farkında olmadan, genel kurallar ayrıntılı olarak okunmadan entry girildiğinde, hevesle entry girilmiş olmasına rağmen, giriş yapmadan entrylerin okunmaya çalışılması esnasında "aaa benim yazdığım entryler görünmüyor" denilmesi ile anlaşılan çaylakların yazdığı entrylerin görünmemesi ile açıklanan insanın hevesini kıran ve fakat bir gün herkesin göreceği umudu ile yazılan entrylerdir.
'Napcam şimdi ben' sorusunu fazlaca sorulduğu entry lerdir.
ellerin titreyek girdiği entrylerdir...Ayrıca bir entry 3-4 defa yazılıp silinir ve sonunda o entry girilir.
40 karakteri doldurmak için kelimelerin uzun tutulduğu ve tüm çekimlerin yapıldığı (bkz: edebi entry) ler
Yazarların hepsinin çaylak dönemlerini anlattığı başlık altındaki entryler...
çaylaklıktan çıkmak için sıka sıka yazılan entrylerdir.
(bkz: bizde bu yollardan geçtik)
başlık şeklinde olmayacak entrydir.