bugün

Buraya birşey yazardım da fazla melankolik olur şimdi. Hem covid19 sadece size zarar da vermiyor ki. Neyse öylesi ölüm zor herkese sabır sağlık olsun bu konuda. Biraz da akıl, Karantinadan kaçmamak ve şu maskeyi artık takmak için.
Bundan 1 ay önce ben gencim bir şekilde atlatırım ama enfekte olup da çevremde birisine bulaştırırsam diye endişe ederken artık gelen vefat haberleriyle kendim için de önlem alıyorum bu virüse karşı.
yaşınıza bakmıyor bu hastalık arkadaşlar..
Durum çok ciddi ve karışık şakası yok.
Maskeyi bileklerine takan, mekanlari hinca hinc dolduran ve sosyal mesafeye uymayan orospu cocuklari yuzunden olumler daha da artacak.
Son iki gündür rüyamda covid 19 nedeniyle öldüğümü görüyorum.
Büyük konuşmayayım diyorum ama bu covid olayı çok abartılıyor. Ya ben covid hastanesinde kaldım günlerce, covid olayı çıktığı zaman da her yere girdim ve hiç maske falan takmadım. Belki yakalanıp atlattım bilemiyorum ama zannetmiyorum. Bazılarında hiç belirti vermiyor sözü de yalan geliyor bana. iş sebebiyle sürekli test oluyorum bir şey de çıkmıyor.
ne abarttınız be amk. sanki kıyamet kopuyor şıltaktan doğru düzgün düşünemiyorsunuz bile.
Bir gün elbet yakalanicaz.kacari yok.
hayatı günlük yaşamama sebebiyet vermiş olay.
geçen gün birisi dedi ki kimdi bilmiyorum plan yapıyoruz ama bakalım 2020 ' nin sonunu görür müyüz haklı.