bugün

yönetimle dalga geçtikleri adeta üstlerinden akan, kendi saçları olmadığı göze giren o abuk sabuk peruklarla ille de saçını göster bize diyenlerin sinirlerini zorlayan kızlardır. soğuk savaş dediğin de budur zaten. bozma sinirimi bozarım sinirini şeklinde gelişir gider durum...
başını açmamak için peruk takan özverili kızdır. iyi de o kafandaki de saç değil mi? Nerden bilecem ben senin türban taktığını?
(bkz: Ne bileyim ben senin cama geldiğini)
tesettürün amacının kadınların dikkat çekmemesi olduğunu öğrenmiştik. oysa peruk daha bir dikkat çekici oluyor. bakmayacak insanın bile bakası geliyor. kannatimce peruk takmak saçı açık olmaktan daha anlamsız. yine de derim ki bu kızlarımızı bu hallere düşürenler utansın.
(bkz: gözyaşlarımı tutamıyorum)
(bkz: universiteye giden fedakar kız) *
(bkz: gözlerim yaşardı)
mütemadiyen gözlerimi yaşartan fedakar mağdurelerdir.

yani hakikaten ne diyeceğimi bilemiyorum. çal oğlum oradan bir:

(bkz: akşam oldu hüzünlendim ben yine)
saçma sapan işlere girişen kız. dine göre önemli olan kadının dikkat çekmemesidir. peruk takınca mı yoksa takmayınca mı dikkat çekmez karar vermesi gerekir.
namusu türbanda arayacak kadar bilinçsiz ailelerde doğmuş, baskı altındaki faaliyeti açısından fedakar değil, zavallı kızlarımızdır,bu kızlarımızın hali hepimizin suçudur.
(bkz: yok valla gözüme bir şey kaçtı)
(bkz: soğan doğradım ondandır)
neye fedakarlık, kime fedakarlık yaptıgı muamma olan kız. ayrıca neyin fedakarlığını yapıyor?
daha derin bilgi için:
(bkz: fedakarlık)
(bkz: türkiyede yapay gündem)
dinen değilde siyasi olarak fedakarlık yapan gençtir yoksa türbanla dinin ne alakası var canım.
dinde peruğun bir hükmü olmadığı düşünülürse aslında fedakarlık yapmayan kız.
bizleri kandiran, yasagin etrafindan kiviran ama allah'i nasil kandiracaklarini merak ettigimiz kizlarimizdir. sacin telinin gorunmemesinin nedeni erkegi tahrik etmemekse, peruk da tahrikin alasini eder.

(bkz: sakalli ise gidemedigi icin maske takan fedakar)
(bkz: pilav üstü kuruyu tercih etme nedenleri)
universiteye peruk ile giden fedakar kiza ağıt:

canım yavrum benim, muzdarip ruhum, gönül çiçeğim ballı böreğim ve dahi uçuç böceğim üzülme sen nolur sana giren benden çıkar içim yanar içim seni öyle peruklu gördükçe anlatamam derdimi kimseye çıkar bakayım sen o peruğu hıh aferin yaklaş bakayım yaklaş yaklaş hııhh tamam şimdi malum üniversiteye etekle girmekte yasaklandı napalım işte zulüm görüyoruz ama sabret ölünce gireceğiz biz de artı perukla neyse nerde kalmistik hıh tamam çıkardın mı eteğini tamam yavrum bekle biraz geliyorum!

yavrum korkma sakın sen diyalektik bizim arkamizda sirtimiz karmamizda birazdan gideceğiz hamama oturacak tüm deccaller kamama!
kararına saygı duyulması gereken kızdır.
kellik hastaligina yakalanmis zavalli kizcagizdir. saci olmadigi icin , dikkat cekmemek adina peruk takiyordur.

allah yardimcisi olsun.
erkeklerin saçının tek bir telini bile görmeye layık olmadığını düşünen muhafazar bir kızdır. saygı duyulasıdır. onun saçını görmek bize bir şey kazandırmaz, görmemek de bir şey kaybettirmez. değil mi?
besleme gibi görünen varlıklardır iyi bişey yaptıklarını sanan geri kafalı türbanlılardır mağdur olduklarını düşünürler.
peruğu takıyosan düzgün tak da alttan kafandaki örtü görünmesin bari! * *
türban üstüne peruk takan ilginç modellerine şahit olduğum kızdır. insana memleket ne hale geldi dedirten kız statüsü dışında değerlendirmeye aldığım varlıklardır.
bilime yapılmış kötü bir şaka, allah'a da küfürdür kendisi. tebrik edilmelidir.
başındaki saç sayısından başka şeylerin konuşulmasını isteyen kızdır. kel olmayan kızdır, erkekler saçını görünce tahrik oluyo diye düşünmeyen kızdır. inancının kendince bir gereğini yapmış, yetenekleriyle, emek sarf ederek kazandığı okulunda okumak isteyen kızdır. satanizm simgesiyle girilebilen okula, istediğin derecede soyunarak girebildiğin o okula niçin başörtüsüyle giremediğini merak eden kızdır. güvenliğin orda başını açan kızları görünce içim sızlıyor, bu kadar mı tahammül edemiyoruz yanımızdakine. yanımızdaki arkadaşımızın eğitim özgürlüğüne.*
fedakarlığı kıldan tüyden bir şey zanneden beyinsiz kızdır.