bugün

entry'ler (56)

forumtürkiye com

yıl 2022 oldu anılarım depreşti. forum ise dağılalı 22 sene olmuş .geçmişi özledim.

erlik

gizemli ve takip edilesi bir youteber. doğruları çatır çatır anlatan biri

turkovac

güvenmediğim bir aşı. para teklif etseler dahi olunmaması gerek.

ekşi sözlük

şuan twitter'da gündem olan sözlük. ekşi sözlüğün darbe yapacağını zannediyorlar. bu olaylara çok gülüyorum.

dolar 1 tl olsa ne olurdu sorunsalı

dolar 1 tl olsaydı , ihraacat açığı olurdu ve piyasada dolar kalmazdı(tüccar parasını dolarla alır). 15 sene önceki ekonomik iklimle şimdiki iklim bir değil.

istanbul sözleşmesi feshedildi diye kuduran erkek

annesini,kız kardeşin ve tanıdıklarını korumak isteyen erkektir.tersini düşünenin aklında problem vardır.

özel masaj almak isteyen yazarlar

hatunlar çekinmeden yaza bilir.bekliyorum hadi.

edit

yuh başlığı mesaj diye okudum.yalnız değilmişim.

ankara sözleşmesi

ne yapacaklarını şaşırıdılar.gündemi boğmaktan başka bir şey yapıyorlar.

atatürk ün sevilmediği şehirler

iç anadolu bölgesinde pek sevilmez.

20 mart 2021 istanbul sözleşmesi nin feshedilmesi

istanbul sözleşmesinden çıkmak saçmalıkdır.zamanında kendileri imzaladılar.şimdi ise kendileri iptal ettiler.yeni bir kaos,yeni bir gündem.

kuşadası nda kaybolan evli ve çocuklu genç adam

maalesef cansız bedeni bulunmuş.allah yakınlara sabırlar versin.allah rahmet eylesin.
https://www.sozcu.com.tr/...eri-ortaya-cikti-6322485/

aracı sıfır diye aldım hasarlı çıktı

güzel ülkemden garip haberler devam ediyor.

https://www.sozcu.com.tr/...uk-sok-yasadilar-6321078/

sözlük yazarlarının nefret ettiği sorular

şimdi ne yapmayı düşünüyorsun?
en nefret ettiğim soru.sanki çare bulacak.

imamoğlu nu görünce şov yapan şehit yakını

ekrem imamoğlu belediye başkanıdır.ülkenin baş sorumlusu ise recep tayyip erdoğandır.aynı tepkiyi recep tayyip erdoğan'a yapsın da bir görelim.neler oluyor.

30 yaş üstü yazarlar

32 yaşındayım ve bekarım.bize yaşlı diyenlerden daha mantıklı hareket ediyoruz.şunu unutmayın gençler yaşlanacaksınız.
saygılar.

teşkilat dizisi

dizide demek istenen şey;istediğimizi kaçırır ve istediğimize de işkence yaparız,önceden beyaz torosla adam kaçırıyorduk şimdi ise mondern olduk siyah transporter arabayla adam kaçırıyoruz demişler. kısacası hükümet yanlı bir dizi.izlemeye değmez.

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

12.nesil yazar.atatürk sevdalısıdır.

hakan günday

yıl 2007 sanırım.bir zamanlar sosyal medya alanları yokken forumlar vardı.forumturkiye.com takılırken falernum rumuzlu biri hakan günday hakkında bir topic açmıştı.bu topic altında kitaplarından alıntılar paylaşılıyor ve yazar hakkında yorumlar yapılıyordu.yorumları okudukca yazar hakkında ilgim arttı.o zamanlar yaşadığım kırıkkale'de ne sahaf da ne de kütüphene de hakan günday'ın kitaplarını bulamamıştım.annem kütüphane de çalıştığıdan müdürüne rica etmiştim ve kütüphaneye kitaplarına kazandırmıştım.kinyas ve kayra ilk kütüphaneye geldiğinde benim elime gelmişti.kitabı sahiblenmiştim resmen.kitap 2-3 ay ben de kalmıştı.o kadar bağlandım cümlelerin altını çizmiştim.sonra annem kitabı ne zaman vereceksin oğlum dediğinde attan düşmüştüm.sonrasında ankara'ya gittim kitabı almıştım.işte o zaman hakan günday'a bağlanmıştım.çünkü kurduğu cümleler beni yansıtıyor ve ruhumu anlatıyordu.sonrasında bütün kitaplarını okudum.sıkı takipçi oldum.sonrasın 2010 yılında facebook'da kiyas ve kayra sayfası kurdum.2012 yılında antalya kitap fuarında hakan gündayla tanıştım.sonrasında instagram'da hakangunday fan hesabı açtım. paylaşımlara oradan devam ettim(11bin takipçi var).aradan 7 sene geçti kayseri kitap fuarında ve ankara mülkiyede karşılaştık.beni unutmamıştı.iyi ki tanımışım diyorum.hayatımın boşluğunu dolduran biri.

kızlar neden arkadaş kalalım der

çünkü karşıdaki insanda istediğini bulamamıştır.başka birine ilgi duyuyordur.

kinyas ve kayra

kitabı defalarca okudum.çok bağlandım.ilk okuduğumda kinyas karakterini sevmiştim.ikinci kez okudukdan sonra kayra'ya bağladım. kayra karakteri bana yalnızlığı,çaresizliği ve karanlığı anlattı.kendimi yalnız hissettiğimde ve bir şey yolunda gitmeyince aklıma kayra karakteri gelir ve ağlarım.
kitabı her gittiğim yere götürürüm.ben nereye gidiyorsam kitap da oraya gelir.