bugün

kuşadası'nda yaşayan veya orada tanıdığı olan sözlük yazarları lütfen baksınlar. konu çok önemli. berk ergier adlı 36 yaşındaki vatandaşımız kayıp. 2.5 yaşında bebeği var. başlığı ekşi sözlük'te de açıldı fakat buradan da birileri görür ve yardım eder diye yazıyorum.

berk bey 16 mart'ta saat 14:30 sularında en son kuşadası'nda otogarın yakınlarında kervansarayın orada bulunan işyerine gitmek için evden çıkmış ve bir daha haber alınamamış. beyefendinin kavgalı olduğu kimse yok. ailesine de bağlı bir insan.

görsel

lütfen yardımcı olalım. aile karakola başvurmuş fakat savcılık dosyayı sabah ele alacakmış. bir baba, bir eş, bir kardeş, bir evladı arıyoruz. lütfen destek olun. en azından paylaşın.
(bkz: up)

allah rızası için kuşadası'nı bilen yazarlar bir baksınlar. berk ergier bu ülkenin evladı.
millet hadi be, bir babayı evladına kavuşturalım. bu fotoğrafı tweet olarak paylaşalım. kuşadasında yaşayan ve şu an sokakta olan beyler varsa otogar yakınlarına bir bakıversinler.
up up up up

Kuşadasında yaşasam arardım. Adam evli ve bebeği varmış. Ekşide gördüm. Allah o masum çocuğuna bağışlasın. Kuşadasılı yazarlar nolur bakın.
Kuşadası'nda çok akrabam var. Hemen paylaşayım.
Hadi kardeşim helal olsun. Uzak diyarlarda evli barkli çok teşekkürler. inşallah abimiz bulunur. Lütfen yardımcı olalım.
Başlığı ve görseli her yerde paylaşalım millet. Kuşadası'nda yaşayan erkekler de bir tur atıp baksalar keşke. Ekşi'de bebeğinin "baba mama" dediğini yazmış yazar. Bebek uyuyormuş şu an. Lan nolur be nolur nolur! Uyandığında babası yanında olsun.
Müge Anlı WhatsApp ihbar hattına yazmış kardeşi ama hemen sonuç alınmaz. Lütfen arkadaşlar yardımcı olalım. Berk Ergier bu gece bulunsun.
kuşadası küçük bir yer. küçük bir yerde 36 yaşındaki bir adamdan 12 saattir haber alınamıyor. ya ailesini terk etti ya da bir sağlık sorunu yaşadı bence.

çok garip olay. inşallah kötü bir şey yoktur.
Arkadaşlar sabah 4'e geliyor. Adam 14 saattir ortada yok. Ailesi olmadan bir yere gitmeyen biriymiş. Ben endişelenmeye başladım şahsen. Aklıma gelen olasılıklardan biri de döviz bürosu çalışanı olduğu için biri bu adamcağız tehditle götürmüş olabilir.

Bu işin şakası yok. lütfen rica ediyorum herkes paylaşsın. Aydın'da yaşayan yazarlar da lütfen etraflarına dikkatlice baksınlar.
mantıklı olalım. 36 yaşındaki adam kaçırılabilir mi? yok. yani gündüz gözü olmaz. ama tehditle bir yere çağırılmış olabilir.

kafa dinlemek için bir süreliğine evden uzaklaşmış olabilir.

bu arada üzülerek söylüyorum ama adamın belki sevgilisi vardır. yani onunla gitmiş olabilir.

sağlık sorunu olduğu için bir yerde fenalaşıp kalmış olabilir ama öyle olsa doktora götürürlerdi.

bir düşmanı tarafından öldürülmüş olabilir.

en kötü olasılık ise intihar etmiş olabilir.
Up up up.
Çok feci. Kayıp kadar can yakan bir şey yoktur. Aydın'da yaşayan arkadaşlar lütfen ciddiye alsınlar. Adamın hala bulunmaması çok saçma. Kuşadası küçük bir yer. Özellikle gündüz aramaya çıkın lütfen.
Başlık yukarı. Sol Frame'de en üstte kalsın.
Biraz araştırma yaptım da google'da kendisi borsa ile ilgileniyormuş. intihar olabilir. Çok uzulerek yazıyorum. Dünde kuşadası'nda yağmur ve fırtına varmış feci. Denize falan atladıysa yunanistan'dan bile çikabilir intihar edenin cesedi.
inşallah tez zamanda bulunur.
iyice korkmaya başladım. Adamdan hiçbir haber yok. Aile Müge Anlı'ya başvurdu. Programa konuk olurlar inşallah. Küçücük Kuşadası'nda adam nasıl bulunmaz ya?
Döviz bürosunda çalışıyormuş. Müge Anlı Duyurdu. Fakat henüz bir haber yok.

Parayla ilgili bir mesele çıkacak bence bu işin altından. Adam inşallah yaşıyordur.
dünden beri görüyorum, ufacık yerde bu kadar gizem çok fazla...
Kuşadası'nda yaşayan erkekler özellikle lütfen sizler ıssız sokaklarda dolaşın. Bu adam otogardan bir yere gitmemiş.

Bu arada içim acıyor ama denize atlamış da olabilir.
Bir an önce bulunması dileğiyle.
Başlığı yukarıya taşıyalım. Umarım bulunur.
Başlık yukarı.

Sözlük yönetimi sabitlerse çok iyi olur. içim acıyor artık. Başlığı takip ediyorum. Milliyet, Hürriyet, Vatan gibi ulusal gazetelerde de çıktı ama bilgi yok henüz. Korkuyorum.
koskoca sözlükte kuşadası'nda yaşayan bir allah'ın kulu yok mu millet? nolur yahu biraz dışarılara bakın. uzakta olmasam ben giderim kuşadası'na. aydın merkez falan da olur. adam belki ilçelere de gitmiştir.
kuşadası davutlar'da(siteler) yaşıyorum.takipde olacağım.umarım sağ salim bulunur.ailesine kavuşur.