bugün

entry'ler (140)

söylenmesi en hoş matematik terimi

pi kare.

penti mağazasında çalışan erkek

gerçekten şanslı mı? şanssızmı ? anlayamadığım çalışandır. ama şu bir gereçketir ki penti çarpık ve çirkin bacaklı kızları işe almıyor. orda çalışmak gerçekten çok zevklidir. şanslı pezevenk.

somurtkan kız vs her daim gülümseyen kız

bir erkeğin dünyasını karartan, hayattan soğumasına yetecek negatifliği veren kız tipine somurtkan kız denir.

öteki taraftan durum ne kadar kötü olursa olsun o gözlerdeki o dudaklardaki tebbessümü hiçbir zaman eksik etmeyip insanın ömrüne ömür katan kızı ise hiç birşeye değişmeyiniz.

gay erkekler toptur

tüm balıklar yüzerdir.

türk ırkındaki kız çeşidinin bolluğu

sevdiğim ülkemin sevdiğim kızlarıdır.

dünyanın en karizmatik ülke bayrakları

entrysiyle costuran yazar için kürdistan bayrağıdır desem artıyı basar helal olsun be kardeşim diye cümleyi bitirirdin.kusura bakmayınızdır.

dünyanın en karizmatik ülke bayrakları

hiç tartışmasız su götürmez bir gerçektir ki oda türkiye nin bayrağıdır.

öle diğer ülkelerin ki gibi gök kuşağı yok yıldız yığını veya renkleri ters çevirerek bi almanya bi belçika bayrağı yapılmayacak en kutsal bayraktır.

müslümanların yüzde 90 ının kuranı okumamış olması

mükemmel bir başlıktır. koyun sürüsüdürler, biri uçurumdan atlasa diğerleride atlar.

hafızalardan silinmeyen beden eğitimi klişeleri

öğretmenin sınıfın en güzel kızına arkadan yaslayarak golf öğretmesi.*

cennette recep tayyip erdoğanla karşılaşmak

hiç biyere gidemessiniz dediğim başlıktır. tüm ihimaller sıfır. cennete gitmede torpilde işe yaramaz. siz sevap pointsleri kasmaya devam edin yinede. ne olur ne olmaz.

jameshudson

çok yazılarım vardır. sana kitap yazarım lady. sen satır iste yeter. ergen lafını davutoğlundanmı öğrendiniz.*

en etkili uyuşturucu din

insanlar bağnazlarlaa aynı fikirde olmayınca mal olurlar ergen olurlar salak olurlar binbirtürlü küfür yerler. ulan sen dine inansan ne olur olmasan ne olur?

en etkili uyuşturucu din

ben bazı şeylerden eminimde bilim sayesinde, sizin gerçeğiniz , kanıtınız nedir? dediğimdir. sanılara yer verilmez bilimde. o dediğiniz şey dinler için geçerlidir. siz var sanarsınız ama öle bişey yoktur. ölünce göreceksiniz diyecem(!) ama bişey göremeyeceğiniz için sıkıntı yok. valla ergen değilim ama bir ergen bile benim gibi düşünüyorsa vay sizin halinize. hoşgörü dininin güzel konuşan salih amelleri bol insanları sizi.

en etkili uyuşturucu din

müthiş bir kafa yıkama etkisi olan, yeri geldiğinde anneni babanı unutmanı sağlayan, vücuduna bomba yerleştirip kendi hayatını ve diğer masum insanların hayatlarını hiçe sayarak bulutların üzerinde uçmaktır.

Din; bilimsel açıklamalara göre, insan beyninin sağ arka lobunda bulunan küçük bir bölgeyi kapsayan vicdan diye adlandırdığımız ve kendi kabuguna çekilip kendi iç eleştirimizi yaptıgımız bir bölgedir. yani kitaplar veya dinler herneyse bunlar olmasaydı bile her insanın kendi içindede bir din oluşturması çok olasıydı.

Tabi bu dünyada herkes zeka olarak eşit gelmiyor. çok zeki insanlar bunu bir kitap haline getirerek savaşlarla birlikte milletlere zorla benimsetmiştir. artık çağ bilgi çağı oldugundan en bağnaz dinci bile ateist sayfalarını kontrol eder hale gelip bi iki dakkada olsa yarı ölü beyinleriyle "haaaa,hmmmm" eder hale gelmiştir. yani düşünmeye başlamıştır! çok sevindirici.

kanser olduklarında allaha dua edelim elbet dermanı bize sunar diye kendini kandıradursunlar. kanseri yendiklerinde yüce allahım dualarımı kabul etti derler. halbuki hayat kurtaran doktorun lafı bile edilmez. evet o doktor yıllarca kuran kurslarına gidip, musalla taşı üzerinde kadavra inceleyerek ve allahın ona vermiş oldugu doğuştan gelen ameliyat etme özelliğiyle o kanserli insanı kurtarmıştır. ne bilimi ne şeysi... aaa..tövbe dimi?

mezarlığa karşı sigara içmek

Elbet birgün öleceğini bilerek dumanı boşluğa hayat verircesine üflemektir.

türkiye rusya savaşı

onlar kolay kolay savaşmaz. savaşmadan önce izmir petrol rafinelerindeki 30 metrelik arıtma tirbünleri gibi bombalarını tören gecidinde şöle güzelce salına salına göstermesi herkesin aklını alır.

ırkçılık hepinizde kanser gibi türemiş

buyrun bedava kemoterapi. hemde yan etkisiz.

gözünü sevdiğimin insanları. güzel düşünceleri olan insanlar olması hala hiçbirşeyin bitmediğini gösteriyor.

kendi başınıza gelmeden anlayamassınız. erkek kardeşinize kız kardeşinize böyle şerefsizlikler yapılsa acaba ben neyapardım diye bir empati kurabiliyor musunuz? zaten acımasızlıklara göz yuman canlılar aklı yerinde olmayan hayvanlardır ( antilop,öküz,inek vb.) ki onların bile duygusal yönleri vardır. içinizde besleyip büyüttüğünüz o saldırgan köpek gibi hazırda bekleyen o duyguyu bir kenara itin, görmezden gelin. insanlık için ufakta olsa bir güzellik yapın. selam verin en azından. ha yapıyorsanız ne şahane!

ırkçı olan kardeşlerimiz (!) çoğunlukla dinine bağlı adamlar oluyor ki böledir zaten. eyvallah çok güzel birşey. ama %90 ının kuran ı bir kere açıp okudugunuda zannetmiyorum.

Kuran'da şöyle der Allah:

Siz ki bir toprak parçasına canınızı vermeyin. Toprak, uğrunda can verilecek bir şey değildir, bir toprak parçası üzerinde yaşarken canınıza kast mı edildi? başka bir toprağa göç ediniz.

Ben demiyorum gördüğünüz gibi. sizde gelmiş burda ırkçılıktan bahsediyorsunuz. önce yazılanları okuyun . beyninizi çalıştırın diye serzernişte bulunmuyorum burda. hadi onu geçtim düşünmenize gerek yok zaten yapmanız gerekenlerden bazıları ap açık yazılmış zahmet edipte okuyun bari. siz ırkçılarda sonra hesabını vereceksiniz zaten öbür dünyanızda.