entry'ler (14)

manson

özel mesajlarımla kafasını ütülediğim yazar. zaten günümü göstermiştir. saygılar diyor önünde eğilerek kendisini rahat bırakıyorum. *

bir sözlük yazarına aşık olmak

salak arkadaşlık sitelerindeki kişilere aşık olmaktan daha iyi olan durumdur. çünkü sözlükte bir konu hakkında herkes fikirlerini, düşüncelerini belirtir yani bir sözlük yazarına aşık oldugunuzda onun düşüncelerini onun entrylerini seversiniz. sözlüge girer girmez onun yeni yazdıgı entryleri okursunuz (bazen sadece okursunuz uzaktan) sözlükten hatun kaldırmak başlıgı sol frameye geldıgınde gülüp gecersiniz saçma, abestçe gelir. çünkü siz aşık olmuşsunuzdur.

manson

nerden tanıştık biz bununla , diye kahrolduğum , derdinin ne olduğunu bilen , kendiyle barışık yazar. *

sözlük yazarlarını tek kelimeyle anlatmak

witch : ünlem (!)
manson: tanıdık

aşık olunca şiir yazmak

engellenemeyen bir eylemdir. kişi de biraz olsun yetenek varsa aşk durumunda daha bir coşar bu yetenekler.

kehanet

kehanet denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biri, gerçeklesen bir çok kehanetiyle birlikte nostradamus'dur.

kar yağarken denize giren insan

ruslardır. her sene televizyonda gösterirler bir türlü anlam veremem böyle saçma bir şeyi neden yaptıklarına ama insanlık hali işte..

entry nin sonuna yasanmistir yazmak

" tecrübeyle sabittir " demenin bir başka yolu. inandırıcılığı fazla olsun diye yazılıyor olabilir.

koç burcu kadını

aşırı inatçı , dediğim dedik kişilerdir. kapılarını açacak , sigaralarını yakacak bir erkeğe ihtiyaç duymazlar. zira zaten bütün bunları kendileri yaparlar.
özgürlüğe düşkündürler. özgürlük uğruna herşeyden vazgeçebilirler. çok gururludurlar , dobradırlar. hedefine ulaşmada engel tanımazlar.

hayvanlara isim takmak

beslediği hayvana "hayvan" şeklinde seslenmeyi uygun görmeyen kişilerin başvurduğu yöntem.

terazi burcu

simgesi dışarıdan bakıldığında dengeyi temsil ediyor gibi gözüksede aslında adaleti temsil eden ve çoğunlukla dengesiz olan insanların burcudur.

16 yaşımdayım babamdan nefret ediyorum

ilerleyen zamanlarda " x yaşındayım babamdan hala nefret ediyorum " şekline dönüşebilecek cümle. dönüşmeyedebilir tabii.

bay j

şu an power fm de çalışan , havayı koklayan adamla muhabbetleri süper olan , türkiye nin en iyi bir kaç dj inden biri.

son mektup

grup seksendört ün çok güzel bir parçası :
Bırakmaz yakamı hiç bir aşk
Sonunda ne oldu bize bak
Ayrılmak için çok erken
Yarım kalacak sevdalar

Ayrılmak için çok erken
Can dayanır mı buna derken
Başımı koyduğum kucak nerde
Salıp kurtul beni derde

Bedenden koptum bir pare
Elin de taş olacak bak