bugün

entry'ler (70)

hz muhammed vs hz isa

hepnızın aq dın dusmanı oruspu cocukları .

hz muhammed güzel kadın görünce hanımıyla yatardı

hz. muhammed (sav) hakaret edildigi için küfür etmişdim hala arkasındayım eden herkezin yine aq cok da tın bidahada uludaga gelmem zall da ezıgın bırısı
edit: zall kadar yavsak birisi yoktur burada peygamber efendımıze hakaret edilirken o orusbu cocugu ıse kendını elestırdıgım ıcın caylak yapmıs cokta tın burası ne bir ekşi sozluk labılır zall denen piç ise ssg nin boku olamaz ve gerçekten ezıgın onde gıdenı ınsan zengın olabılır ama asla ezıkliklden kurtulamaz.

in zall we trust

ekşide yazdığı entrysi kötülendigi için entrysını silen sonra uludağda yazarlarından bu konuda tepki alınca tekrar canlandıran moderatör. çok şeyyapmayın yani ha yukarda yazılmış kar payı vermedığı için büyümeyecektirbir ekşi sözlük olamayacaktır ha güzelmi ortam güzel seviyorum sizi uuserler.

sözlüğe kız düşürmek için gelmeyen erkek

bakış açısı çok önemli, gerçek diyorum bak..

suları boşa akan çeşmeler

kesinlikle içime bir acı verir su benim için o kadar degerliki gercek anlamda...
kab degil musluk lazım.

islamiyetin ömrünün bitmesi

nedense avrupa ve amerikada islamın hızlı yükselişinden korkan batı dunyası ve bazı merciler islama fobi altında dunyaya islamın yayılması adına herşeyi yapmakta olması bu konuda yazdıgın herşeyin boş oldugunu gosteriyorkı bir tek kelımesını bıle okumadım.

askerlik yapmayan adam değildir

ne alakası var kardeşim ben evlilik nedeniyle yurdışına çıkacagım şimdi sana göre adam degilim öylemi ? he tabi kardeş

30 saattir uyumamak

6 bucuk gun ile rekoru elimde tutmakdayim.. Olmekden korktugum icin uyumusdum tabi
bu arada 10 gun uyumayan bir insan oluyormus.

vermek isteyen kıza vermeyen erkek

bende yaptim bi kac defa, normaldir kiz begenebilir onemli olan senin begenmen bgenemediysen olmassin bunun nesi anormal ?

türkiye de doğmasaydınız nerde doğmak isterdiniz

yine turkiye derdim yalniz soruya cevap merk gerekirse; yeni zellanda

bir sözlük kızına şarkı armağan et

tanidigim yok yalniz armagani geri cevirmeyiz.

boynuna osmanlı logosu dövmesi yaptırmak

1. logo degil tugra agzini topla capulcu ! 600 yil dunyaya hukmetmis imparatorlukdan bahsederken.
imza attirmaktan iyidir en azindan.

osmanlı neden yıkıldı

osmanli kurulusunda dahi islam cevresinde ve islam etrafinda birleserek kurulmustur bilmeyen ve bunun tersini idda eden agir cahildir.
yikilisi ise yeni dunyaya ayak uyduramamasi ve uzerinde oynanan agir ajanlik faaliyetleri ile deger,kultur ve islamdan uzaklastirilmasindan kaynaklidir.
eksilerden goruyoruzki islam ve osmali dusmanlari had safhada... gercek hayatta kimse boyle deil yada soyleyemiyor demekki sanal ortamda rahatlar aynen devam gencler, hakaret vs tarz olmadigi surece sorun yok ha birde vatan haini o zaman gorevim geregi sorun olur sizler icin.

teröristlerin hep yunanistan a sığınması

batının kendi uzerine 'gorunurde' sorumluluk almamasi icin bu gorevi maşasi olan bir ulkeyi bu konuda kullanmasi.

topraktan gelmedik maymundan geldik diyen mal

evrimi bilimde kanıtlayamamıştır hala teori safhasındadır, son yıllarda ise evrimin gerçek olmadığı da gün gibi ortada zira hiçbir ara form bulunmamıştır, bu kadar büyük ve uzun bir süreç isteyen evrim nasıl olurda ara formlar bırakmaz fosilleri bulunmaz.

üstelik maymunun insan olabilmesi için milyonlarca yıl lazım, dinozorların bile fosılleri bulunurken neden insanların ki bulunmadı en eski insan fosılı bıle modern ınsanla kıyasla evrımı kanıtlar nıtelıkde degısıklıklere ulasılamadı.

ve maymunlar ınsan olduysa bugünki maymunlar neden insan olmadı yada geçiş evresine girmediler.

yüzde 50 yi geçemezsek iç savaşa hazır olun

#35745989 bu entryde açıkca bu zamanlar görülmüştür,
beş dk ayırıp okursanız bir şey kaybetmessiniz.

ilk buluşmada masaya tofaş anahtarı koymak

hiç bir nesne ve varlık bir insanın sosyal konumunu ve değerini belirtmez, utanmayın neye gücünüz yetiyorsa onu alın ve bundan asla utanmayın siz eşya ve nesnelere göre sınıflandıranlar utansın.

direksiyon sınavına gireceklere tavsiyeler

kendiniz olun ve rahat davranın muhabbet açın hiç bir şeyin suyunu çıkarmayın, kesinlikle geçeceksiniz.

sözlükçülerin sevgilisi olmamasının nedenleri

benim kurallarıma kimse uyamaz ondan.. ataerkil er kişilerdenim bende asla taviz veremiorm bundan.. özümden ayrılamıyorum.

çirkini güzel yapan unsurlar

emin olun (bkz: para)... bu gözler neyi gördü bir bilseniz... kızlarda artık yolunu şaşırmış gerçekten kadir kıymet bilen insan bulmak o kadar zorki, aşk karın doyurmaz ama bir parça ekmek ile karın doyurabilir aşk bunu bilmeyen o kadar insan var ki.