bugün

entry'ler (109)

kürt milletinin kimseye ihtiyacı yoktur gerçegi

kendi başlarına kaldıklarını iddia eden Kürtler devletten her türlü yardımı aç gözlülük ile kabul ettikleri gibi "dövlet bize bahmıyi" şeklinde veryansın ederler. damlarına klima koydurup hayvanlarının verimli ürün vermesini sağlarlar, bölge de doğal afet olduğu zaman düzenlenen yardım kampanyalarına adeta etiyopya,somali halkına taç çıkartacak cinsten yağmalar bi kısmını da dağa abdestsiz gerillalarina gönderirler, kaçak trafolar inşaa edip elektrik ile vergi ile uğraşmazlar kendileri bölgesel dağıtım firmaları gibidirler ve inanın kimseye muhtaç değildirler gayet onurlu bir şekilde kızlarını yüklü meblalar ile "süt parası" (başlık parası) adı altında tabiri caizse ticari mal olarak kullana bilirler... unutmadan kimseye muhtaç değillerdir...

selahattin demirtaş

büyük bir orospucocugu, o büyük orospucocuklarının büyük başkanı, yaşasın o büyük orospucocugu halkın büyük orospucocugu başkanı.

2 hafta sonra üniversitenin başlayacak olması

gerçek dışıdır, araya bayram gireceği için en az 1 ay vardır.

yazarların sevmediği 3 herhangi şey

bugün bi kaç entry de girdiğim gibi
1-ırkçılık
2-kürtler
3-yok.

darbe girişiminde meydanlara inen çomar sürüsü

aklınızı alırlar ananızı sikerler akıllı olun. inandığı değerler uğruna ölümü göze alan insanlar başımızın tacıdır üzerimizde çok hakları vardır..

entryim eksilendi

pkkli ibneler daha fazla demek ki. unutmayın hepiniz gayrimeşrusunuz. bayraksız it sürüleri

cerablus un karizmatik bir isim olması

cerablus bana Crixus'u anımsatıyor...

türk kürt kardeştir

türk kürt kardeştir, bölücüler kalleştir. ama en çok Kürtler kalleştir. en sevmediğim şey
1-ırkçılık
2- Kürtler.

sözde türk halkı

en sevmediğim şey
1- ırkçılık
2- Kürtler

unutmadan Tarih Türk'ten ibarettir...

güçlü bir türkiye için yapılması gerekenler

Ön yargılardan, şuncu-bunculardan kurtularak ne yapabilirim diye önce kendine sormak... geliştirmek için eleştirmek, sırf sana ters düşünce de diye doğru olana yanlış dememek...

gecenin sözü

bizim en büyük zenginliğimiz, galatasaraylılığımızdır.

yazarların iddaa ya bastığı en büyük para

euro 2016 da evden istediğim formasyon parasından 250 lira kadar yedim, kalan miktardan 300 lira Hırvatistan - Çek Cumhuriyeti maçında, Hırvatistan'a bastım. 2-0 önde olan Hırvatistan, seyircisinin demoralize etmesiyle başlayan süreçte maçı 2-0 kaybetti...

hitlere sordunuz mu

Atakan Büyükdağ'ın, Hitler'in öznel ve nesnel tüm yönlerini Hitler'in gözünden yansıttığını iddia ettiği kitabıdır.

namaz kılan tayyip erdoğan vs rakı içen atatürk

Tabi ki de kazanan Memleket... Biri rakı içerek kurdu, diğeri namaz kılarak yükseltiyor... yaşasın her santimetre karesi helal olan güzel vatanımız.

bir kız neden topuklu ayakkabı giyer

kısa olduğu için.

kül tablası yerine kullanılan alternatif şeyler

kesinlikle içecek kutusu, şişesi tarzı şeyler ama en önemlisi su şişesinin dibinde biraz su bırakarak gayet teknolojik "söndürmeden at" prensibi ile kullanmaktır.

kış ayının sevilen yönleri

kesinlikle ve kesinlikle uyurken üzerini örtmek. ohhh miisss.

evliliğine kadar seks yapmamış kadın

evlenene kadar fallofoş olmuş ama kendini hep üstün gören kadına göre kesinlikle en az 2717127732739283920 adım önde olandır. erkekler genellikle böyle düşünür (bkz: namus iki bacak arasındadır).

22 ağustos 2016 tsk nın pyd ve ışid i vurması

şimdi işte hiç her kürt pkkli değildir edebiyatı yapmadan, yürek yakanların yürekleri parcalanmalidir. al sana fırsat ohalde mi yaparsın bu halde mi bilmem ama artık oluk oluk kanları aksın bayraksız mahluklarin.

ya allah bismillah allahu ekber

kesinlikle tribünle ilgisi olan bilir. rakip taraftar grubu ile mevzu çıkmak üzereyken söylenen bir hücum cümlesi...