bugün

Olmaz diyenin çok olduğunu duyduğumdur. Yaptım oldu.
Çöpsüz üzüm, ne biliyim bal kaymak gibi bir şey olur lan o.
(bkz: olursa tabi)
sheldon cooper tarzı adamdır. tabi kendi amy sini bulana kadar.
zor beğenen adamdır.
geçen yıl sbs'den iyi bir puan almıştır.
gay çıkması muhtemeldir.
mastır yapıyordur. *
yakışıklılığın doğuştan geldiğini ve bunun övünülecek bir şey olmadığını bilerek kibir ego vs. yapmayan iyi bir ailede yetişmiş, karşı cinste istediği şeyleri kendisinde olmadan istemesinin çelişki olduğunu bilen, güzel ve daha önce kimseyle ilişkisi olmayan yani kendisi gibi biriyle evlenmek isteyen adamdır. bu devrin adamı değildir. benimdir bu.
edit: kendini yakışıklı zanneden adam değildir. kızlar görünce yolunu değiştiriyordur, otobüslerde tacize uğruyordur. bunu söylemesindeki amaç övünmek falan değildir. insanın doğuştan sahip olduğu şeyler onu kalıba sokmanıza yetmemeli. bunları yazmamın tek nedeni de kızlara yakışıklı bir erkek bütün diğer erkeklerden daha da adam olabilir ön yargılı bakmayın demek içindir. dünyadaki bütün insanları tanıyormuş gibi konuşan insanlara duyurulur.
yada yakışıklılığını fark etmemiş adamdır.
'benim lan bu' diye yazan bir illa olmuştur diye düşünüp, giriyimde şuna basayım eksiyi demiştim. yok dostlar içimde ukte kadı biriniz yazında basayım eksiyi.
edit: vallaha varmış gözüme sokayım bastım eksiyi rahatladım.
Bütün güzel kızları apaçi, fakir ve piç erkekler kapmıştır çünkü.
Arayış içinde değildir.
Asosyaldır.
bir çeşit beceriksiz adamdır.
belki narsisttir günahını almayayım şimdi.
muhtemelen benim gibi tek gecelik ilişkiler yaşayıp ertesi gün kıçına tekmeyi basan adamdır. kimseye bağlı kalmayı sevmez.
(bkz: 31 çekmeye mahkum adam)
Biri var da. O kesin çıkmıştır imkansız.ama böyle el değmemiş romantik havası veriyor. Bu gruba servetifünuncu yazarların bazıları girebilir.her şeyi hayallerde yaşıyorlar.
Mükemmeli bekliyordur. Ama biraz daha beklemesi lazım. Doluyum.
Pek yakışıklı değilim ama hiç sevgilim olmadı konumuna katılıyorum. Ayrıca yakışıklı olmak önemli değil diye düşünüyorum yüreğinin iyi kalbinin temiz olması yeterli.
(bkz: kendini yakışıklı zanneden adam) olmaz efendim öyle bir şey yakışıklıysan illaki olur.
Hayata tepki olarak yaşayan adamdır.
ne anlamı kaldı ki o zaman yakışıklı doğmanın. garip adam.
içine kapanık bir adam olması muhtemeldir. bir açılsa , gerisinin geleceği çok açıktır. çulsuz , tipsizlerin bile biraz girişken olunca, çevresinde kızların çoğalmasının mümkün olabileceği düşünülünce öyle görünüyor ister istemez.
insanı üzer...

En cok ben hak ediyordum mutlu olmayi.
(bkz: )adventurous